Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Liuksemburgą

Pigūs skrydžiai į Liuksemburgą – įspūdingomis pilimis garsėjančia grafystę! Kalbantiems prancūzų, vokiečių ar liuksemburgiečių kalba nekils sunkumų keliaujant, kadangi šalyje vyrauja trikalbystė. Pigių skrydžių bendrovės džiugina keliautojus: siūlomos akcijos ir nuolaidos internetu. Turistų antplūdžiai auga, Liuksemburgas tampa geidžiama kelionių kryptimi.

Kodėl keliauti? Mėgaukitės ramybės oaze Liuksemburgo grafystės gamtoje. Miestai, kaip Müllerthal, Echternach bei Clervaux stebins savo jaukumu ir miestelėnų svetingumu. Hercogystės sostinę privalu pamatyti – tai svarbus Europos ekonominis centras.

Kada keliauti? Šalyje vyrauja žemyninis klimatas. Hercogystės orai švelnūs ir drėgni – puikiai tinkantys pasivaikščiojimams pasakiškose pilyse ir poilsiui gamtoje. Šilčiausi mėnesiai – liepa ir rugpjūtis, tokiu periodu oro temperatūra siekia 26°C.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos – turistų malonumas. Užsisakykite vyno turą, apsilankykite vasarą vykstančiuose jazz muzikos festivaliuose. Keliaukite po subtilia architektūra pulsuojančias  pilis ir pajuskite viduramžių aurą! Sportiškai nusiteikusiems keliautojams rekomenduojame laipiojimą uolomis – nuo viršūnių atsiskleidžia puiki panorama. Nepamirškite užsukti ir į nacionalinį meno bei istorijos muziejų, Didžiojo hercogo Žano moderniojo meno muziejų. Žemėlapis tarps geriausiu draugu ir neleis pasiklysti Liuksemburgo miesteliuose.

Reikalingi dokumentai Liuksemburge

Lietuvos Respublikos piliečiai, keliaujantys į Liuksemburgą su savimi turi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – kortelę arba pasą. Pigūs skrydžiai į Liuksemburgą yra vykdomi iš Vilniaus ir aplinkinių Rygos ir Varšuvos oro uostų, todėl pasirūpinkite galiojančiu tapatybės dokumentu ir pirmyn!

Ko paragauti Liuksemburge?

Nors Liuksemburgas labai maža šalis, ji turi puikių tradicinių patiekalų, kurių verta paragauti kiekvienam besilankančiam šioje šalyje. Gromperekichelcher tai bulviniai blynai, kurių lengvai rasite restoranuose ir lauko kavinėse. Lietuviams gerai žinomas patiekalas Liuksemburge patiekiamas su obuolių džemu. Nepraleiskite progos žinomą patiekalą išbandyti naujai. Smaližiams, po pagrindinio patiekalo visada svajojantiems apie desertą, siūlome paragauti quetschentaart – pyragėlių su slyvų, vyšnių arba persikų gabaliukais, parduodamų daugumoje parduotuvių ir kepyklėlių.

Populiarūs viešbučiai Liuksemburge

Nors tai ir labai maža, tačiau turtinga šalis. Pragyvenimo lygis Liuksemburge aukštas, taigi, kainos šioje šalyje gali kiek nustebinti. Daugelyje viešbučių nakvynė dviems asmenims už naktį kainuos apie 100 Eur. Tačiau norintys sutaupyti gali rasti viešbučių, kurie siūlo nakvynę už mažiau. Hotel des Nations nakvynę dviems pasiūlys nuo 82 Eur. Viešbutyje esanti automobilių stovėjimo aikštelė, malonus aptarnavimas, erdvūs kambariai ir pusryčiai viešbučio restorane už tikrai puikią kainą.

Etiketas ir bendravimo kultūra Liuksemburge

Kliaujantiems į bažnyčias ir kitas šventas vietas rekomenduojama  rengtis santūriai, pamaldų ir kitų apeigų metu vengti jose lankytis turistiniais tikslais. Restoranuose ir kavinėse rekomenduojama išjungti garsą ir priimti skambučius lauke, nes kalbėjimas telefonu viduje laikomas nemandagiu elgesiu.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Liuksemburgą

Tiesioginiai skrydžiai į Liuksemburgą iš Lietuvos oro uostų nėra vykdomi. Tačiau su pigiu lėktuvo bilietu Liuksemburgą greitai galite pasiekti su trumpu persėdimu. Nors kainos šalyje ir nėra žemos, keliautojams tai palanki šalis. Jums nereikės rūpintis dėl valiutos keitimo, dauguma yra angliškai kalbantys žmonės, o vietos laikas skiriasi vos viena valanda.

Viešasis transportas Liuksemburge

Ši šalis turi puikiai veikiantį viešąjį transportą, kuris dirba pagal grafikus ir su juo greitai ir patogiai galite pasiekti bet kurį šios šalies kampelį. Patogų susisiekimą jums užtikrins traukiniai, autobusai, o norint galima išsinuomoti automobilį. Paros bilietas viešajam transportui kainuoja 4 Eur.Liuksemburgo miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai