Pigūs skrydžiai į Liuksemburgą

Pigūs skrydžiai į Liuksemburgą – įspūdingomis pilimis garsėjančia grafystę! Kalbantiems prancūzų, vokiečių ar liuksemburgiečių kalba nekils sunkumų keliaujant, kadangi šalyje vyrauja trikalbystė. Pigių skrydžių bendrovės džiugina keliautojus: siūlomos akcijos ir nuolaidos internetu. Turistų antplūdžiai auga, Liuksemburgas tampa geidžiama kelionių kryptimi.

Kodėl keliauti? Mėgaukitės ramybės oaze Liuksemburgo grafystės gamtoje. Miestai, kaip Müllerthal, Echternach bei Clervaux stebins savo jaukumu ir miestelėnų svetingumu. Hercogystės sostinę privalu pamatyti – tai svarbus Europos ekonominis centras.

Kada keliauti? Šalyje vyrauja žemyninis klimatas. Hercogystės orai švelnūs ir drėgni – puikiai tinkantys pasivaikščiojimams pasakiškose pilyse ir poilsiui gamtoje. Šilčiausi mėnesiai – liepa ir rugpjūtis, tokiu periodu oro temperatūra siekia 26°C.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos – turistų malonumas. Užsisakykite vyno turą, apsilankykite vasarą vykstančiuose jazz muzikos festivaliuose. Keliaukite po subtilia architektūra pulsuojančias  pilis ir pajuskite viduramžių aurą! Sportiškai nusiteikusiems keliautojams rekomenduojame laipiojimą uolomis – nuo viršūnių atsiskleidžia puiki panorama. Nepamirškite užsukti ir į nacionalinį meno bei istorijos muziejų, Didžiojo hercogo Žano moderniojo meno muziejų. Žemėlapis tarps geriausiu draugu ir neleis pasiklysti Liuksemburgo miesteliuose.

Liuksemburgo miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai