Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Slovakiją

Pigūs skrydžiai į Slovakiją – kalnuotąją Vidurio Europos rytinėje dalyje esančią šalį. Planuokite nepamirštamas atostogas į kerinčiu gamtos grožiu, didingomis kalnų viršūnėmis ir gausybe lankytinų vietų pasižyminčia Slovakiją! Čia neturėsite abejonių kur vykti, ką pamatyti ir ką išbandyti – ši šalis kiekviename žingsnyje privers jus imtis nepamirštamos veiklos. Pažintinės ir poilsinės kelionės – vartai į puikias atostogas, todėl pigūs skrydžiai, paskutinės minutės akcijos ir nuolaidos tik jums!

Kodėl keliauti? Bent kartą pamatyti aukštus Slovakijos kalnus yra būtinybė. Aplankykite Aukštųjų Tatrų nacionalinį parką ir įkvėpkite... Gaivus ir atgaivinantis tyros gamtos oras privers jus atsipalaiduoti ir įgauti jėgų artėjantiems nuotykiams Slovakijoje. Pažintinių kelionių mėgėjus, ši šalis, stebins savo gausia įvairių pramogų pasiūla – ekskursijos į kalnų viršūnes ir nepamirštami vaizdai, pažintis su Slobodos stalaktitų – stalagmitų urvuose esančiu požeminiu pasauliu, žygis į Mala Studena slėnį, kuriame krioklių šniokštimas skambės lyg natūrali gamtos muzika.

Kada keliauti? Pigių skrydžių bendrovės siūlo aplankyti Slovakiją pavasarį, kuris stebins savo įvairiaspalvių gėlių gausumu ir maloniai gaiviu oru. Rudens sezonas stulbins savo margomis medžių šukuosenomis ir magiško ryto rūko apgaubta gamta. Slidinėjimo sporto mėgėjus kviečiame vykti žiemos sezonu! Gruodžio-sausio mėnesį gausiai sninga, o temperatūra svyruoja nuo -5°C iki -10°C.

Ką pamatyti? Slovakijoje oro uostų gausu – tik pasirinkite kryptį, pagrindines vietas, kurias norite aplankyti ir keliaukite! Vakarinėje Slovakijos dalyje jūsų lauks šalies sostinė – Bratislava, kurioje gausu ypatingo išskirtinumo architektūros. Aplankykite Bratislavsky pilį ir joje esantį muziejų. Žemuosiuose Tatruose, esančiame Demanovskos slėnyje galima nusileisti į ištisą požeminį pasaulį – siūlome pamatyti Slobody urvą, kuris tituluojamas kaip vienas gražiausių Europoje. Banska Štiavnica miestas, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, nustebins savo unikalumu – susipažinkite su jo istorija nuvykdami į po atviru dangumi esantį kalnų kasybos muziejų.Slovakijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai