Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Lietuvą

Kelionės į Lietuvą – žaliąjį lygumų kraštą Rytų Europoje ant Baltijos jūros kranto. Lietuvos kraštovaizdis nenusileidžia lankomiausioms pasaulio šalims. Juk ne kur kitur, o būtent čia jūs galėsite pamatyti didžiausius žygdarbius menančius piliakalnius, įmantrių upių vingių bei ežerų salelių kuriamus peizažus, bažnyčių gausybę, kurių bokštai, regis, siekia patį dangų. Užsukite ir į nepaprastą Neringos kraštą, kuris yra tarsi plonas siūlelis jungiantis marias ir Baltijos jūrą, kurios pakrantėmis bevaikštant ne tik galėsite mėgautis nuostabiomis kopomis ir švelnios medaus spalvos smėliu, tačiau galėsite rasti net ir Baltijos lobiu vadinamo gintaro gabalėlių. Ypatingos reikšmės lietuviams turi Kryžių kalnas, kuris nepakartojamas tiek savo dydžiu, tiek savo istorija. Ne vienas apsilankęs stebisi kalno didybe, jame sudėtų vilčių gausa bei nepaprastai sakralia atmosfera, kuri kiekvieną kalno lankytoją paliečia asmeniškai. Kelionės į Lietuvą supažindins su šalyje esančia gyva liaudies kultūra, kuri yra įtakota pagoniškų tradicijų. Tradicinių švenčių metu jūs visuomet galite išvysti lietuvių liaudies šokius bei išgirsti nuostabias liaudies dainas, o taip pat paragauti tradicinių lietuviškų patiekalų bei itin pamėgto lietuviško alaus. Pigių kelionių pasiūlymai jums suteikia progą aplankyti šalį, kurioje apstu įvairiausių pramogų – nuo ramaus poilsio kaimelio trobelėje, įsikūrusioje ant ežero kranto, iki audringų vasarą vykstančių festivalių. Lėktuvo bilietas į Lietuvą – tai galimybė pažinti neseniai tūkstantmetį šventusią, kupiną nuostabiausių lankytinų vietų šalį.

Reikalingi dokumentai Lietuvoje

Europos Sąjungos piliečiams, kurie savo atostogas nusprendė praleisti Lietuvoje su savimi užtenka turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą kortelę arba pasą. Tačiau dėl saugumo rekomenduojama pasiimti abu ir laikyti skirtingose vietose.

Ko paragauti Lietuvoje?

Lietuva yra perėmusi nemažai kitų šalių tradicinių patiekalų, todėl privalu paragauti ne tik tradicinių vietinių giriamų cepelinų, šaltos, rožinės šaltibarščių sriubos su šiltomis bulvėmis, bet ir žemaičių blynų, kraujinių vėdarų, šakočio, juodos duonos.

Populiarūs viešbučiai Lietuvoje

Viešbučių kainos Lietuvoje priklausomai nuo miesto ir metų laiko labai svyruoja. Keliaujantiems į sostinę Vilnių, pasirinkimas labai didelis. Dauguma viešbučių yra senamiestyje arba visai netoli jo. Viešbučių kainos dviems asmenims už naktį prasideda nuo 40 Eur. Panašių pasiūlymų jums pateiks Europa City Vilnius, Panorama Hotel ir daugelis kitų. Atitinkamai Kaune už panašių kainų pasiūlymus teikia HOF Hotel, Algirdo Hotel ir kiti.

Etiketas ir bendravimo kultūra Lietuvoje

Galbūt daugelis lietuvius apibūdins kaip gana konservatyvius ir tylius žmones. Pabendravę su jais daugiau, suprasite, jog lietuviai nuoširdūs, malonūs ir visada pasiruošę padėti. Bažnyčiose rekomenduojama rengtis santūriai, kavinėse priimta palikti 10 proc. sąskaitos sumos arbatpinigių.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Lietuvą

Tiesioginiai skrydžiai į Lietuvą vykdomi į pagrindinį Vilniaus, bei aplinkinius Kauno ir Palangos oro uostus. Pigūs skrydžiai į Lietuvą yra dažni, ypač iš didžiųjų Europos sostinių oro uostų. Kadangi skrydžiai į Lietuvą pigūs, galėsite prisikrauti pilnus lagaminus lauktuvių. Pradedant šviežiu medumi, originaliais gintaro dirbiniais, lininiais tekstilės gaminiais ir kitais įvairiausiais suvenyrais, kuriais galėsite sužavėti savo draugus ir artimuosius.

Viešasis transportas Lietuvoje

Lietuvoje viešasis transportas yra puikiai išvystytas. Galėsite naudotis autobusais, troleibusais, taksi paslaugomis, o tarp miestų keliauti traukiniais. Iš oro uosto iki miesto centro kursuoja autobusai. Vienas viešojo transporto bilietas kainuoja apie 1 Eur. Norint sutaupyti galima rinktis 24, 48 ar 72 valandų bilietus.Lietuvos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai