Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Vilnių

Pigūs skrydžiai į Vilnių

Skrydžiai į Vilnių, nepaprastą Lietuvos sostinę, kurioje visad atrasite malonaus šurmulio bei atokią ramybės oazę. Tai miestas įsikūręs tarp Rytų ir Vakarų, Šiaurės ir Pietų, tad šis išsidėstymas lėmė ir architektūrinių stilių gausą bei sostinės atmosferą. Pačiame miesto centre galėsite išvysti Vilniaus simbolį – Gedimino pilies bokštą į kurį užlipus prieš jūsų akis atsivers nuostabi raudonstogė Vilniaus senamiesčio panorama. Pasigrožėjus leiskitės į Vilniaus menininkų rajoną – užupį, kuriame rasite jaukius menininkų kiemelius bei kavinukes. Rajonas ne tik pasiskelbęs nepriklausomybę, tačiau ir turi savo ženklą, antspaudą, konstituciją, kurią išvysite dailiai pakabintą ant vienos iš gatvelių sienos, bei patį angelą sargą, kurio skulptūrą čia galėsite išvysti. Skrydžiai į Vilnių daugelį turistų traukia dėl Vilniaus, kaip Dievo gailestingumo sostinės, nes būtent čia yra stebuklingas gailestingosios Dievo motinos paveikslas, kuris pakabintas garbingoje vietoje – Aušros vartų koplyčioje, bei gailestingojo Jėzaus paveikslas, kurį rasite Dievo gailestingumo koplyčioje virš centrinio altoriaus. Vilnius centras net ir savaitėmis dienomis tikrai gyvas, čia apstu įvairiausių kavinių, prašmatnių restoranų, bei energija pulsuojančių klubų, kuriuose plokšteles suka vieni geriausių didžėjų sukurdami ypatingai gerą nuotaiką šokiams bei dainoms. Paskutinės minutės skrydžiai į Vilnių traukia ne tik pigiais lėktuvo bilietais, bet puikiomis galimybėmis pailsėti, pažinti miesto kultūrą bei pačius miestiečius.

Reikalingi dokumentai Lietuvoje

Gera žinia keliaujantiems: Europos Sąjungos piliečiams, keliaujantiems į Vilnių ar kitus Lietuvos oro uostus, reikės turėti tik asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus vykdomi į beveik visus didžiuosius Europos bei aplinkinių valstybių oro uostus.

Ko paragauti Vilniuje?

Ši šalis tikrai gali pasigirti puikia savo maisto kokybe bei dideliu asortimentu tradicinių patiekalų. Žinoma, negalite išvykti neparagavę cepelinų, šaltibarščių, žemaičių blynų. Ne visi yra tradiciniai, tačiau visi labai pamėgti lietuvių patiekalai. Atvykę į Vilnių, senamiestyje rasite nemažai restoranų, kurie jums pasiūlys paragauti šių patiekalų. Taip pat keliaujantiems Lietuvoje reikėtų paragauti mėsainių ir picų. Šie patiekalai, atkeliavę iš kitų šalių, greitai buvo pamėgti ir yra patiekiami net geriausiuose restoranuose.

Populiarūs viešbučiai Vilniuje

Keliaujantiems Vilnius galės pasiūlyti nebrangių svečių namų, esančių miesto centre. Downtown Forest Hostel & Camping tai keliautojų pamėgti svečių namai Užupyje, visai netoli senamiesčio. Jums pasiūlys kambarius vos nuo 30 Eur už parą. Rami aplinka, draugiškas personalas ir puikus susisiekimas už nedidelę kainą. Vilniaus senamiestyje daug viešbučių. Priklausomai nuo kainos galėsite išsirinkti jums tinkamiausią variantą ir nereikės rūpintis viešuoju transportu, lankomiausias vietas pasieksite pėsčiomis.

Etiketas ir bendravimo kultūra Lietuvoje

Lietuviai gana draugiški, paprasti ir dažniausiai ramūs žmonės. Norint išvengti nemalonių socialinių situacijų rekomenduojama nediskutuoti apie politiką, tikėjimą ir, žinoma, krepšinį. Šioje šalyje tai dažnai laikoma antrąja religija. Elkitės mandagiai, pagarbiai ir nepamirškite kavinėse bei restoranuose palikti arbatpinigių.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Vilnių

Vilnius nuostabi sostinė, iš kurios tiesioginiai skrydžiai vykdomi visoje Europoje. Tai yra maža, tačiau savo kultūra bei gamta stebinanti šalis. Dauguma lauktuvių yra iš čia pat gamtoje randamų medžiagų, pavyzdžiui, gintaro. Lietuviai didžiuojasi dėl randamo gintaro ir iš gintaro gaminamais juvelyriniais bei kitais gaminiais, kuriuos dažnai parduoda kaip suvenyrus keliaujantiems. Taip pat labai populiari lauktuvė yra lietuviškas medus. Jo yra įvairiausių rūšių bei skonių, pritaikytų kiekvienam. Tai yra jauki dovana artimiesiems prie arbatos puodelio.

Viešasis transportas Vilniuje

Viešasis transportas Vilniuje yra labai gerai išvystytas. Galėsite keliauti autobusais bei troleibusais, kurie iš oro uosto į miesto centrą jus nugabens vos per keliolika minučių. Rekomenduojama įsigyti Vilniečio kortelę. Su ja parą galiojantis bilietas jums kainuos 5 eurus, tris dienas galiojantis kainuos 8 eurus. Žinoma, Vilniuje galėsite naudotis ir taksi paslaugomis. Su taksi pigiai ir greitai pasieksite savo kelionės tikslą.

Komentarai