Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Roma  Vilnius

Vilnius – sparčiausiai besivystanti sostinė Baltijos šalyse!

Lietuvos sostinė vadinama vienu iš unikaliausių daugialypės kultūros miestų, tačiau kartu jis – atsinaujinantis ir daug žadantis verslo bei finansų centras. Sparčiu ritmu gyvenantis Vilnius daug dėmesio skiria ir turizmo plėtojimui. >>>

Vilnius – sparčiausiai besivystanti sostinė Baltijos šalyse!

Lietuvos sostinė vadinama vienu iš unikaliausių daugialypės kultūros miestų, tačiau kartu jis – atsinaujinantis ir daug žadantis verslo bei finansų centras. Sparčiu ritmu gyvenantis Vilnius daug dėmesio skiria ir turizmo plėtojimui.

Tikros Vilniaus istorijos

Kiekviena gatvė, aikštė ir skverelis šiame Lietuvos didmiestyje turi kažką papasakoti. Ir dabar galima atrasti paslaptingų, nuo akių paslėptų kampelių. Štai kelios vietos, kurios intriguoja savo istorija:

  • Katedros požemiai. Apsilankę tuneliuose, esančiuose tiesiai po Vilniaus katedros aikšte, pamatysite ne tik įdomius eksponatus, bet ir išgirsite daug įdomių pasakojimų apie Vilniaus praeitį.
  • Vokiečių gatvė. Ši gatvė įdomi ne tik todėl, kad anksčiau atrodė visai kitaip. Joje glūdi istorijos apie meilę. Pavyzdžiui, apie tai, kaip buvusiame Miulerių name dirbo amatininkai bei pirkliai, ir dar daugiau.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Susipažinkite su Vilniaus gatvės menu

Kiekvieną miestą geriausia pažinti vaikštant. Siūlome pasirinkti netradicinį maršrutą Vilniuje: apžiūrint įdomiausius miesto gatvės meno kūrinius. Nors jų daugiausia stoties rajone, verta paminėti ir kelis meniškus darbus visai netoli centro. Pavyzdžiui, kino teatro „Pasaka“ įėjimą puošiantį piešinį bei Užupyje esantį kūrinį, atkartojantį E. Delacroix paveikslą. Žymiausias Vilniaus gatvės meno pavyzdys – grafitis, vaizduojantis du žymius prezidentus. Jis iki šiol tiek vilniečiams, tiek miesto svečiams kelia apmąstymus. Pažinkite Lietuvos sostinę kitu kampu!

Skriskite į Vilnių!

Artistiškas, kultūringas, šiuolaikiškas ir draugiškas Vilnius kviečia įsigyti lėktuvo bilietus ir jį aplankyti! Čia susipina amžių patirtis ir šiuolaikiškas gyvenimo ritmas, todėl veiklos dinamiškame mieste niekada netrūksta. >>>