Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Viena  Vilnius

Rasų kapinės – Vilniaus istorijos paveldas

XIX a. pradžioje įkurtos Rasų kapinės yra seniausios Vilniuje – čia buvo laidojami ne tik eiliniai vilniečiai, bet ir žymiausi visuomenės veikėjai, tokie kaip Jonas Basanavičius, Mikalojus Konstantinas Čiurlionis ar Vincas Mykolaitis-Putinas. Čia palaidota ir Lenkijos politinio veikėjo Juzefo Pilsudskio širdis. >>>

Rasų kapinės – Vilniaus istorijos paveldas

XIX a. pradžioje įkurtos Rasų kapinės yra seniausios Vilniuje – čia buvo laidojami ne tik eiliniai vilniečiai, bet ir žymiausi visuomenės veikėjai, tokie kaip Jonas Basanavičius, Mikalojus Konstantinas Čiurlionis ar Vincas Mykolaitis-Putinas. Čia palaidota ir Lenkijos politinio veikėjo Juzefo Pilsudskio širdis.

Trumpiausia metų naktis Vilniuje

Lietuviai mėgsta švęsti Jonines pagal senąsias tradicijas – trumpiausią metų naktį visoje šalyje liepsnoja laužai, merginos pina vainikus, vyksta daugybė kitų šios šventės ritualų. Apsilankykite Vilniuje trumpiausią metų naktį ir pajuskite autentišką miesto atmosferą!

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Viena – Europos kultūros lobynas

Viena – Austrijos sostinė ir didžiausias šalies miestas, laikomas vienu svarbiausių Europos kultūros ir politikos centrų. Viena išsiskiria puošnumu ir prabanga, čia vyksta žymiausi Europos muzikos renginiai, o į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas Vienos senamiestis tiesiog nepalieka abejingų. Pigūs skrydžiai į Vieną – išskirtinė proga susipažinti su Europos kultūros ištakomis!

Lankytinos vietos Austrijos sostinėje

Bene žymiausias Vienos simbolis – XII a. pradėta statyti Šv. Stepono katedra, laikoma vienu svarbiausių gotikos paminklų Austrijoje. Turistų itin mėgstama vieta Austrijos sostinėje – Dunojaus bokštas: 155 m aukščio bokšto apžvalgos aikštelėje galėsite mėgautis kvapą gniaužiančiais miesto vaizdais, taip pat Vienoje rekomenduojama pamatyti Šionbruno rūmus – vienus puošniausių baroko stiliaus rūmų Europoje. >>>