Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Azerbaidžaną

Pigūs skrydžiai į Azerbaidžaną – Pietų Kaukazo regione esančią kontrastingąją šalį! Pabėgti nuo kasdienybės rūpesčių, pažinti ir įsijausti į kitą kultūrą bei pailsėti besimėgaujant saulės teikiamais malonumais – viskas ko reikia norint paįvairinti savo gyvenimą... Azerbaidžanas – nepaliks abejingo nė vieno atvykusio. Apsilankę Baku pajausite skubančio laiko tėkmę, o kerintys Gobustano vaizdai jį sulėtins ir primins įsimintinų akimirkų žavesį. Pigūs lėktuvų bilietai į Azerbaidžaną – keliaujame nedvejodami!

Kodėl keliauti? Tai šalis, turinti savo charakterį ir charizmą. Įtraukiantis modernusis Baku pasaulis ir Gendžės miesto istoriniai paminklai priverčia pamilti tokią kontrastingą ir jaukią šalį. Gobustano provincijoje esantys purvo vulkanai žavės savo magija. Tai labai retas gamtos reiškinys, kuris plačiai paplitęs Azerbaidžane. Pigūs paskutinės minutės lėktuvo bilietai, akcijos ir nuolaidos suteiks galimybę paties įsitikinti Azerbaidžano grožiu!

Kada keliauti? Azerbaidžane klimatas stebina – nuo balandžio iki birželio mėnesio jus malonins giedras dangus, o karšti vasaros orai privers įsijausti į turiningą ir atpalaiduojantį atostogų laiką Azerbaidžane!

Ką pamatyti? Lankytinos vietos Azerbaidžane – tikra palaima visiems keliautojams! Čia dairytis yra kur, o lengviau viską apžiūrėti siūlome nepamiršti – žemėlapis puikiausias to pagalbininkas! Užsiminsime apie keletą ypatingų vietų, kurios traukia susidomėjusius turistus. Baku – šalies sostinė, kupina senovės istoriją primenančių objektų, modernėjančio pasaulio priemaišų ir pramogų, o antrojo pagal dydį, Azerbaidžano miesto Gendžės architektūra mena net XI amžiaus laikus. Nuvykę tolėliau nuo pagrindinių šalies miestų gamta hipnotizuos savo išraiškingu, žaliuojančiu ir ramybe kvepiančiu kraštovaizdžiu. Nuotykiai ir įspūdžiai garantuoti!

Reikalingi dokumentai Azerbaidžane

Turistiniais tikslais į Azerbaidžaną keliaujantiems Lietuvos Respublikos piliečiams yra reikalinga viza. Tiems, keliautojams, kurie savo pasuose turi Armėnijos vizas, gali tekti ilgiau laukti prie Azerbaidžano sienos.

Ko paragauti Azerbaidžane?

Iš 11 esamų klimato juostų, net 9 yra Azerbaidžane. Tai lemia šalies derlingumą ir virtuvės  įvairovę.

  • Balıq yra ant iešmo kepta žuvis, paprastai erškėtas, patiekiamas su rūgščiu slyvų padažu.
  • Qutab – čebureką primenantis pyragėlis su maltos avienos, sūrio ar špinatų įdaru.
  • Dolma – vynuogių arba kopūstų lapų suktinukai su maltos ėrienos, ryžių, mėtų, pankolio ir cinamono įdaru.

Populiarūs viešbučiai Azerbaidžane

Ieškantiems aukščiausios kokybės standartų rekomenduojama rinktis fantastišką, prabanga alsuojantį viešbutį „JW Marriott Absheron Baku“. Vaizdas į Kaspijos jūrą, baseinas, verslo klasės „lounge“ zona ir kiti prabangos atributai. Nakvynės kaina – 130 Eur. Penkių žvaigždučių aptarnavimas, aukščiausia kokybė, vandens atrakcionų parkas, vaizdas į jūrą – visa tai, tik už žymiai mažesnę kainą siūlo „Bilgah Beach Hotel“. Nakvynės kaina – 50 Eur.

Etiketas ir bendravimo kultūra Azerbaidžane

Vietiniai mėgsta šiltus ir draugiškus pasisveikinimus. Vyrai, sutikę vienas kitą, spaudžia rankas, pasibučiuoja į skruostus ir taria salaam, kas išvertus iš jų kalbos reiškia taika arba sveikas. Moterys apsikabina ir taip pat pakšteli viena kitai į skruostą.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Azerbaidžaną

Pigūs skrydžiai į Azerbaidžaną – įvairovės, istorijos, natūralaus grožio ir turtingo kultūrinio paveldo šalį!

Oro uostai: Baku (BAK), Gendžės (KVD),  Gara Djebilet Airport (GBB), Nakchivan (NAJ) ir kt. Tiesioginiai skrydžiai į Azerbaidžaną galimi iš Rygos skrendant su „airBaltic“ avialinija.

Laikas: Azerbaidžane galioja UTC+04 laiko juosta, taigi, viešint Azerbaidžane laiką reikia pasukti 1 val. į priekį.

Valiuta: Azerbaidžano manatas (AZN)

Gyventojų skaičius: apie 9,898,100 mln.

Šalies plotas: 86,600 km2

Įkūrimo data: nuo 1918 iki 1920 metų Azerbaidžano tauta buvo nepriklausoma, tačiau greitai inkorporuota į Sovietų sąjungą. Nepriklausoma šalimi Azerbaidžanas pasiskelbė 1991 rugpjūčio 30 dieną.

Viešasis transportas Azerbaidžane

Didžiausiame šalies mieste ir sostinėje Baku, galima keliauti autobusais, taksi ir metro. Keliavimas viešuoju transportu šioje šalyje yra išties pigus. Kelionės bilietui sumokėsite apie 0,13 Eur. Vieno kilometro tarifas važiuojant taksi yra 0,30 Eur.Azerbaidžano miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai