Pigūs skrydžiai į Azerbaidžaną

Pigūs skrydžiai į Azerbaidžaną – Pietų Kaukazo regione esančią kontrastingąją šalį! Pabėgti nuo kasdienybės rūpesčių, pažinti ir įsijausti į kitą kultūrą bei pailsėti besimėgaujant saulės teikiamais malonumais – viskas ko reikia norint paįvairinti savo gyvenimą... Azerbaidžanas – nepaliks abejingo nė vieno atvykusio. Apsilankę Baku pajausite skubančio laiko tėkmę, o kerintys Gobustano vaizdai jį sulėtins ir primins įsimintinų akimirkų žavesį. Pigūs lėktuvų bilietai į Azerbaidžaną – keliaujame nedvejodami!

Kodėl keliauti? Tai šalis, turinti savo charakterį ir charizmą. Įtraukiantis modernusis Baku pasaulis ir Gendžės miesto istoriniai paminklai priverčia pamilti tokią kontrastingą ir jaukią šalį. Gobustano provincijoje esantys purvo vulkanai žavės savo magija. Tai labai retas gamtos reiškinys, kuris plačiai paplitęs Azerbaidžane. Pigūs paskutinės minutės lėktuvo bilietai, akcijos ir nuolaidos suteiks galimybę paties įsitikinti Azerbaidžano grožiu!

Kada keliauti? Azerbaidžane klimatas stebina – nuo balandžio iki birželio mėnesio jus malonins giedras dangus, o karšti vasaros orai privers įsijausti į turiningą ir atpalaiduojantį atostogų laiką Azerbaidžane!

Ką pamatyti? Lankytinos vietos Azerbaidžane – tikra palaima visiems keliautojams! Čia dairytis yra kur, o lengviau viską apžiūrėti siūlome nepamiršti – žemėlapis puikiausias to pagalbininkas! Užsiminsime apie keletą ypatingų vietų, kurios traukia susidomėjusius turistus. Baku – šalies sostinė, kupina senovės istoriją primenančių objektų, modernėjančio pasaulio priemaišų ir pramogų, o antrojo pagal dydį, Azerbaidžano miesto Gendžės architektūra mena net XI amžiaus laikus. Nuvykę tolėliau nuo pagrindinių šalies miestų gamta hipnotizuos savo išraiškingu, žaliuojančiu ir ramybe kvepiančiu kraštovaizdžiu. Nuotykiai ir įspūdžiai garantuoti!



Azerbaidžano miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai