Skrydžiai į Baku

Pigūs skrydžiai į Baku

Pigūs skrydžiai į Baku – Azerbaidžano sostinę ir kontrastų kraštą. Šiame mieste pajausite senovės dvasią persipynusią su šiuolaikinio pasaulio įtaka. Pietiniame Apšerono pusiasalio krante įsikūręs Baku miestas nepaliaus stebinti savo siūlomomis galimybėmis. Istoriniai pastatai, senasis miesto senamiestis, lankytinos vietos ir naktinis gyvenimas viename – argi ne svajonių kelionė? Pasinaudoję pigių lėktuvų bilietų akcijomis ir nuolaidomis skriskite pamatyti šio stulbinančio miesto ypatumų!

Kodėl keliauti? O kodėl gi ne? Šis miestas siūlo įvairias pažintines ir poilsines paslaugas, kurios jūsų išsvajotas atostogas pavers realybe. Didžiausiame Azerbaidžano jūrų uoste laikas neprailgs – įžymios vietos ir istorija pulsuojantys pastatai privers jus norėti kuo daugiau sužinoti apie šį charizmatišką miestą. Rytų ir Europos architektūriniai junginiai Baku yra įprasta ir tai žavi kiekvieną keliautoją! Pigios kelionės į Baku – ar tai realu? Tikrai taip!

Kada keliauti? Geriausias laikas kelionei į Baku balandžio-spalio mėnesį, mat šiuo metu jus malonins giedras dangus, vaiski saulė ir puikūs orai. Vasaros mėnesiai jums siūlys karštas dienas, kuriomis oro temperatūra gali pakilti iki 30°C.

Ką pamatyti? Baku oro uostas nutolęs vos 20 km atstumu nuo miesto centro, tad lengvai jį galėsite pasiekti autobusu. Lankytinų vietų sąrašas Baku mieste labai ilgas, todėl siūlome nepamiršti, kad žemėlapis – geriausias draugas kelionėje. Vos tik atvykę nerkite į tikrą nuotykių ir įspūdžių jūrą! Šiame mieste netrūks senovės istoriją primenančių objektų, šiuolaikinio pasaulio dvasios ir, žinoma, pramogų! Baku senamiestis stulbins savo kontrastingomis vietomis - Inner City padalytas į kelis kvartalus, kurie skiriasi savo architektūra ir kultūra. Apžiūrėkite Maideno bokštą, Shirvanshahs rūmus – tai istoriniai pastatai, kurie nepaliks nė vieno abejingo. Nepamirškite pasivaikščioti Baku Boulevard Nacionaliniame parke – čia kruopščiai prižiūrimoje vietoje laikas taps atpalaiduojančia terapija... Vykite į Baku ir įsitikinkite šio miesto žavumu patys!

 

skrydziai i Baku 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Baku:

Šeimos atostogos: kelionės į užsienio šalis su šeima suartina ir paverčia atostogas nepamirštamomis! Azerbaidžano sostinė Baku kontrastingas pasaulio kraštelis, kuriame veiklos netrūks visai šeimai. Šiame mieste gausu lankytinų vietų, kurios stebins ir mažiausiuosius šeimos narius. Apžiūrėkite Maiden Tower – Baku miesto įžymią vietą, kuris tūkstančius metų stovi Azerbaidžano sostinėje mesdamas paslaptingą savo istorijos skraistę. Drauge dairykitės miesto senamiestyje – turistų mėgstama vieta nepalieka abejingų. 

Draugų kelionė: mąstote apie kelionę su draugais Azerbaidžane? Puiki idėja tobulam atostogų laikui! Atvykę į miesto oro uostą, dairykitės autobuso vežantį susidomėjusius turistus į miesto centrą, na, o čia pramogos ir lankytinos vietos kur tik pažvelgsite. Aplankę įžymias miesto istorines vietas ir turiningai praleidę dieną, užbaikite ją nepamirštamu vakarėliu! Naktinis gyvenimas Baku mieste siautulingas – Otto naktinis klubas visų vakarėlių liūtų mėgstama vieta, kurioje smagiai praleistas laikas kartu su draugais ilgam išliks atmintyje. Pigūs skrydžiai į Baku – nuostabios kelionės pradžia!

Romantikams: keliauti dviese į išsvajotąjį Baku – tikra svajonė, tad nieko nelaukdami dairykitės paskutinės minutės akcijų ir nuolaidų, nes šis pasaulio kampelis tikrai nenuvils. Prabangūs viešbučiai, spindinčios Azerbaidžano miesto gatvės, balto smėlio paplūdimiai sukurs neįtikėtiną atostogų laiką, o amžinai šviečianti saulė ryškiai nuspalvins kelionės akimirkas. Džiaukitės vieno kito draugija didžiausiame Pietų Kaukazo regione Azerbaidžano mieste. Skrendam!

Senjorams: nusprendėte paįvairinti savo kasdienybę ir vykti nepamirštamų akimirkų link? Baku – tai puikus sprendimas tai įgyvendinti! Įdomi kultūra, svetingieji vietiniai gyventojai, kokybe pasižymintis aptarnavimas... O kaip neįtikėtinas gamtos kraštovaizdis, žymios lankytinos vietos ir atpalaiduojančio laiko pliūpsnis? Viskas ko reikia tobuloms ir prikaustančioms atostogoms! Griebiam pigius lėktuvo bilietus internetu ir keliaujam pažinti pasakiško Baku!

Komentarai