Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Japoniją

Pigūs skrydžiai į Japoniją - ar galite patikėti? Tekančios saulės šalimi tituluojama vieta laukia visų kelionės jausmo išsiilgusių... Unikalia kultūra, nepažintais gamtos vaizdiniais ir paslaptingumu traukianti Japonija įsikurs kiekvieno svečio širdyje - vos tik atvykę neatsispirsite pamatyti vis daugiau ir daugiau! Saloje įsikūrusi šalis patieks platų lankytinų vietų sąrašą, kuris išmargins jūsų kelionės žemėlapį įvairiausiomis spalvomis... Pigus lėktuvo bilietas - šansas pamatyti šiuolaikišką, bet kartu ir senovės tradicijomis alsuojančią Japoniją. Skrendam Rytų Azijos kryptimi susipažinti su unikaliąja saulės šalimi!

Kodėl keliauti? O kodėl ne? Japonija - viena iš pasaulio krypčių, kuri tiesiog privalo būti kiekvieno ištikimo keliautojo sąrašuose! Osakos, Kioto, Tokijo lankytinos vietos privers pamilti Japoniją. Šalis, kurią pirmąją rytais pradeda glostyti saulės spinduliai, traukte traukia turistų pulkus, o lėktuvų bilietų akcijos ir nuolaidos internetu suteikia progą greičiau aplankyti šią šalį. Svajojate keliauti Japonijos link pigiau? Kraukite kelionių lagaminus ir nusiteikite įspūdžių bei nuotykių kupinoms atostogoms!

Kada keliauti? Geriausia keliauti į Japoniją yra pavasarį, mat tuo metu oro temperatūra palankiausia pažintinėms kelionėms - termometro stulpelis gali pakilti iki 25°C, o lietaus tikimybė nedidelė.

Ką pamatyti? Vos tik pasiekę oro uostą, pasiruoškite nuotaikingoms atostogoms! Japonijos gastronomija, draugiškieji vietiniai gyventojai, nematytas gamtos kraštovaizdis, įkvepiančios lankytinos vietos ir dar daugiau jūsų laukia Japonijoje... Auksinis Paviljonas (Kinkaku) budistų šventykla, Imperatoriškieji Rūmai, Tokijo bokštas, Kamakura miestelyje esanti Budos statula, prisikėlęs ir atsigavęs Hirošimos miestas... Atostogos Japonijoje privers pamiršti skubantį laiką ir kasdienius rūpesčius! Skrendam!

Reikalingi dokumentai Japonijoje

Pigūs skrydžiai į Japoniją – puiki proga aplankyti šią nepaprasto grožio šalį, todėl įsigijus lėktuvo bilietus reikia pagalvoti ir apie reikiamus dokumentus. Gera žinia ta, kad jeigu keliaujate trumpesniam negu 90 dienų laikotarpiui, jums tereikės pasiimti savo pasą!

Ko paragauti Japonijoje?

Ramen – gali būti, kad šios japoniškos sriubos jau ragavote, bet išbandyti šį tradicinį patiekalą jo kilmės šalyje tiesiog būtina. Be to, kiekvienas Japonijos regionas turi savo specifinį ramen receptą!

Okonomiyaki – tai japoniški blynai valgomi su įvairiausiais įdarais. Šio patiekalo negalite paragauti niekur kitur pasaulyje!

Gyoza – kepti koldūnai, gaminami iš plonos tešlos su kapotos kiaulienos, kopūstų, česnakų ir sezamų aliejaus įdaru.

Matcha – japoniška žalioji arbata miltelių pavidalu.

Mochi – tradicinis japoniškas desertas – ryžių tešlos pyragėlis.

Populiarūs viešbučiai Tokijuje

Tokijas – Japonijos sostinė, vienas iš didžiausių pasaulio miestų. Manote, šiame mieste neįmanoma rasti pigios nakvynės? Pagalvokite dar kartą! Sakura Hotel Jimbocho – vienas iš geriausiai įvertintų ekonominės klasės viešbučių Tokijuje. Viešbutis siūlo įvairaus tipo kambarius, o nakvynė kainuoja vos nuo 20 € už naktį. Puikioje vietoje įsikūręs Asakusa Central Hotel – dar vienas turistų mėgstamas ekonominės klasės viešbutis, kuriame praleisti vieną naktį kainuos nuo 26 €.

Norite kažko prabangesnio? Tokijas turi, ką pasiūlyti. Patirkite Japonijos sostinės žavesį viename iš geriausių miesto viešbučių – Tokyo Station Hotel. Vienos nakties kaina 323 €. Visus lūkesčius pranokstantis Park Hyatt Tokyo sužavi kiekvieną svečią. Nakvynė šiame penkių žvaigždučių viešbutyje kainuoja nuo 400 €.

Etiketas ir bendravimo kultūra Japonijoje

Etiketas yra itin svarbus Japonijoje. Rankos paspaudimas – retas pasisveikinimas: Japonijoje sveikinamasi linktelint galvą. Taip pat linktelima dėkojant bei atsisveikinant. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriose vietose būtina nusiauti batus. Japonijoje nėra įpročio palikti arbatpinigių.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Japoniją

Oro uostai Japonijoje. Pagrindiniai šalies oro uostai – Tokijo Haneda oro uostas ir Narita tarptautinis oro uostas bei Osakos Kansai tarptautinis oro uostas.

Laikas Japonijoje: laiko juosta UTC +9, todėl laikrodį reikės pasukti septyniomis valandomis į priekį.

Valiuta Japonijoje: Japonijos jena (JPY).

Gyventojų skaičius Japonijoje: 127 463 611.

Japonijos plotas: 377 835 km².

Japonijos įkūrimo data. 660 m. prieš mūsų erą. Valstybės įkūrimo diena švenčiama vasario 11 dieną.

Viešasis transportas Japonijoje

Japonijos viešasis transportas laikomas viena iš geriausiai išplėtotų susisiekimo sistemų. Patogiausia transporto priemonė Japonijoje – traukiniai. Shinkansen – garsūs Japonijos greitieji traukiniai – vienas iš populiariausių susisiekimo būdų Japonijoje. Visuose pagrindiniuose Japonijos miestuose veikia metro. Autobusai populiaresni mažesniuose miestuose. Puikiai išplėtota traukinių ir metro sistema didžiuosiuose miestuose reiškia, kad autobusų tiesiog nereikia. Viešint Japonijoje verta įsigyti transporto pasus.Japonijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai