Pigūs skrydžiai į Japoniją

Pigūs skrydžiai į Japoniją - ar galite patikėti? Tekančios saulės šalimi tituluojama vieta laukia visų kelionės jausmo išsiilgusių... Unikalia kultūra, nepažintais gamtos vaizdiniais ir paslaptingumu traukianti Japonija įsikurs kiekvieno svečio širdyje - vos tik atvykę neatsispirsite pamatyti vis daugiau ir daugiau! Saloje įsikūrusi šalis patieks platų lankytinų vietų sąrašą, kuris išmargins jūsų kelionės žemėlapį įvairiausiomis spalvomis... Pigus lėktuvo bilietas - šansas pamatyti šiuolaikišką, bet kartu ir senovės tradicijomis alsuojančią Japoniją. Skrendam Rytų Azijos kryptimi susipažinti su unikaliąja saulės šalimi!

Kodėl keliauti? O kodėl ne? Japonija - viena iš pasaulio krypčių, kuri tiesiog privalo būti kiekvieno ištikimo keliautojo sąrašuose! Osakos, Kioto, Tokijo lankytinos vietos privers pamilti Japoniją. Šalis, kurią pirmąją rytais pradeda glostyti saulės spinduliai, traukte traukia turistų pulkus, o lėktuvų bilietų akcijos ir nuolaidos internetu suteikia progą greičiau aplankyti šią šalį. Svajojate keliauti Japonijos link pigiau? Kraukite kelionių lagaminus ir nusiteikite įspūdžių bei nuotykių kupinoms atostogoms!

Kada keliauti? Geriausia keliauti į Japoniją yra pavasarį, mat tuo metu oro temperatūra palankiausia pažintinėms kelionėms - termometro stulpelis gali pakilti iki 25°C, o lietaus tikimybė nedidelė.

Ką pamatyti? Vos tik pasiekę oro uostą, pasiruoškite nuotaikingoms atostogoms! Japonijos gastronomija, draugiškieji vietiniai gyventojai, nematytas gamtos kraštovaizdis, įkvepiančios lankytinos vietos ir dar daugiau jūsų laukia Japonijoje... Auksinis Paviljonas (Kinkaku) budistų šventykla, Imperatoriškieji Rūmai, Tokijo bokštas, Kamakura miestelyje esanti Budos statula, prisikėlęs ir atsigavęs Hirošimos miestas... Atostogos Japonijoje privers pamiršti skubantį laiką ir kasdienius rūpesčius! Skrendam!

Komentarai