Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Andorą

Pigūs skrydžiai į Andorą – nykštukinę Europos valstybę! Nors šalis visai mažytė, tačiau ypač mėgstama keliautojų ir turistų. Visus pavergianti savo gamta, architektūra, piligriminėmis vietovėmis ir festivaliais, Andora pulsuoja gyvybe. Pigių skrydžių bendrovės kviečia įsigyti bilietus internetu, siūlomos žemos kainos, todėl nedelskite – kelionė ir atostogos Andoroje taps neužmirštamos!

Kodėl keliauti? Andora garsėja geriausiais Europoje slidinėjimo kurortais. Čia nuotykių ieškotojai ir slidinėjimo entuziastai renkasi pasigrožėti aukštumose įsikūrusia sostine. Andora jaukiai įsiterpusi tarp Prancūzijos ir Ispanijos, todėl kelionės įspūdžius galėsite pratęsti valgydami prancūziškus raguolius arba šokdami ispanišką flamenco.

Kada keliauti? Šalies klimatas – jūrinis. Vasaros karštos, oro temperatūra pakyla iki 27°C. Žiemą orai kiek atšąla, tačiau jie puikiai tinka žiemos sportams: slidinėjimas, linksmybės sniego mašinomis ir rogėmis tampa tikra pramoga.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos – stulbinantis grožybių žemėlapis. Apsilankykite šalies sostinėje Andorra la Vella ir pailsėkite joje esančiame didžiausiame Europos SPA komplekse Centre Termolúdic Caldea. Mėgaukitės vaizdais miesto aikštėje - Plaça del Poble. Pagrindinėje gatvėje miesto gatvėje apsipirkimas taps malonumu, galėsite parvežti suvenyrų namiškiams. Nepamirškite išmėginti ir geriausių slidinėjimo kurortų - Vallnordbei bei Grandvalira.

Etiketas ir bendravimo kultūra Andoroje

80 procentų šios šalies ekonomikos sudaro turizmas. Nors pagrindinė šalies kalba yra katalonų, tai nesukelia problemų keliaujantiems, nes dauguma gyventojų moka anglų kalbą. Nors ir nėra įteisinta valstybinė religija, katalikybė tai religija, kurią išpažįsta dalis šios šalies gyventojų.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Andorą

Norintiems keliauti į Andorą reikia žinoti, kad tiesioginiai skrydžiai į Andorą negalimi. Artimiausias oro uostas yra už 12 kilometrų nuo šalies sienos Ispanijoje La Seu d'Urgell mieste. Oro linijų bendrovės siūlo patrauklias kainas į artimiausius oro uostus, taigi pigūs skrydžiai į Andorą tikrai galimi. Nors tai ir maža atskira valstybė, joje atsiskaitoma eurais ir nėra papildomų reikalavimų atvykstant į šią valstybę. Jums reikės tik asmens tapatybės kortelės arba paso.

Viešasis transportas Andoroje

Viešasis transportas yra gerai išvystytas, reguliariai vyksta tarpmiestiniai autobusai bei kainos priklausomai nuo atstumo siekia 13 eurus. Atvykstantiems iš artimiausio oro uosto siūloma naudotis taksi paslaugomis. Kilometro kaina yra apie 1 eurą, taigi kelionė iš oro uosto jums kainuos apie 15 eurų. Jei norėsite keliauti traukiniais, yra dvi maršruto linijos, jungiančios šalį su Prancūzija bei Ispanija.Komentarai