Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Maroką

Pigūs skrydžiai į Maroką – nuotykių ir įspūdžių kupiną vietą. Ši šalis, dėl savo įstabaus unikalumo, privalo būti visų keliautojų sąrašuose. Istorija byloja, kad jau nuo seniausių laikų Šiaurės Afrikos gyventojai saugojo šalies nepriklausomybę ir tradicijas. Marokiečiai draugiški ir paslaugūs žmonės, todėl mielai papasakos neįtikėtinų istorijų apie šią ypatingą šalį. Pigių skrydžių bendrovės siūlo galimybę įgauti nepamirštamos patirties nuvykus į saulėtąjį Maroką.

Kodėl keliauti? Egzotiškiausia šiaurės Afrikos šalis keri savo dykumos galia, kontrastinga virtuve ir šurmuliuojančiais miestais. Maroke turėsite progą ne tik ilsėtis geltonuosiuose paplūdimiuose, bet ir aktyviai praleisti atostogas išbandant vandens sporto pramogas ar skraidant parasparniais. Atsipalaiduokite – tai jūsų laikas, kurio niekada nepamiršite. Pigių skrydžių, paskutinės minutės nuolaidų ir akcijų pagalba sukurkite žavesį savo atostogoms.

Kada keliauti? Palankiausia vykti vasario-balandžio mėnesiais, mat šiuo metu oro temperatūros stulpelis svyruos nuo 20°C iki 27°C, o naktys bus gaiviai vėsios.

Ką pamatyti? Atostogos Maroke neprailgs – čia gausu lankytinų vietų. Šiuo atveju, žemėlapis taps geriausiu kelionės pagalbininku. Rabate – sostinėje, užsukite į vietinę kavinę ir paragaukite B‘ssara. Aplankykite Marakešą – rytietiškiausią Maroko miestą ir nustebkite pamatę įspūdingais raštais puoštus pastatus, o Atlas Mountains stebins vaizdais į neaprėpiamus tolius. Pigūs skrydžiai į Maroką – tai, ko ieškojote!

Reikalingi dokumentai Maroke

Lietuvos Respublikos piliečiams, atvykstantiems atostogoms iki 90 dienų į Maroką, nėra reikalinga viza. Jums užteks turėti galiojantį pasą. Nuo šių metų galimas tiesioginis skrydis į Maroką be persėdimų, kuris sutrumpins jūsų kelionės laiką. Tad ieškokite puikių skrydžių pasiūlymų ir pirmyn į atostogas!

Ko paragauti Maroke?

Maroko virtuvė yra spalvinga ir stebinanti atvykusius savo skoniais bei kvapais. Dėl šios priežasties rekomenduojama nesivaržyti ir ragauti viską. Geriausia pradėti savo skonių kelionę nuo jūrų gėrybių ir žuvies. Visa žuvis yra šviežia, patiekiama įvairiausiais būdais: kepta, rūkyta, sūdyta. Rekomenduojame paragauti visų pamėgtą aštrų žuvies troškinį. Jei nenorite per visas atostogas valgyti žuvies, pabandykite paragauti tadžino. Tai yra troškinys iš mėsos, daržovių ir įvairiausių prieskonių, kelias valandas lėtai troškintas inde. Puikiai tiks sotiems ir sveikiems pietums.

Populiarūs viešbučiai Maroke

Maroko viešbučių kainos labai priklauso nuo regiono, kuriame jūs apsistosite keliaudami. Jei esate toliau nuo vandenyno esančiame mieste, kaina bus atitinkamai mažesnė negu prie jo esančiame. Svečių namų kainos prasideda nuo vos kelių eurų už naktį, o penkių žvaigždučių viešbučiai gali kainuoti ir kelis šimtus. Tad kainos šioje šalyje yra tikrai pritaikytos kiekvienam.

Etiketas ir bendravimo kultūra Maroke

Marokas yra tikrai draugiška ir maloni šalis, tačiau kad išvengtumėte gėdos ir nesusipratimų, vadovaukitės keliomis paprastomis taisyklėmis. Pirmiausia, rengdamiesi visada uždenkite pečius, o išvykdami iš miesto, kur žmonės yra konservatyvesni, drabužiai turėtų būti žemiau kelių. Kairė ranka laikoma nešvaria, todėl sveikinkitės ir imkite maistą tik dešine ranka.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Maroką

Maroko dirhamus rekomenduojama keistis oro uoste. Nepamirškite išsaugoti valiutos keitimo čekį, kadangi išvykstant ir keičiantis valiutą atgal jūsų gali paprašyti pateikti šį čekį. Privalomųjų skiepų keliaujantiems į Maroką nėra, tačiau rekomenduojami skiepai yra nuo hepatito A, hepatito B, difterijastabligėpoliomielitas tai viena vakcina asmenims nuo 25 metų. Taip pat rekomenduojama įsigyti kelionės sveikatos draudimą bei išsaugoti visus čekius, kuriuos gausite, jei prireiks medicininės pagalbos, kadangi daugumoje vietų reikia susimokėti iš karto.

Viešasis transportas Maroke

Viešasis transportas yra puikiai išvystytas šioje šalyje. Kursuoja autobusai, traukiniai, taksi bei jūrų transporto paslaugos. Taksi mieste dieną kainuoja apie kelis eurus, o nakties apie 4 eurus. Dėl kainos reikėtų tartis iš anksto, nes nesusitarus turėsite sumokėti kur kas didesnę sumą negu ji yra reali. Patogiausias ir saugiausias būdas keliauti po šalį yra keliauti vietiniais traukiniais. Tai yra kiek brangesnė paslauga, tačiau patogiai ir greitai pasieksite savo kelionės tikslą.Maroko miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai