Pigūs skrydžiai į Maroką

Pigūs skrydžiai į Maroką – nuotykių ir įspūdžių kupiną vietą. Ši šalis, dėl savo įstabaus unikalumo, privalo būti visų keliautojų sąrašuose. Istorija byloja, kad jau nuo seniausių laikų Šiaurės Afrikos gyventojai saugojo šalies nepriklausomybę ir tradicijas. Marokiečiai draugiški ir paslaugūs žmonės, todėl mielai papasakos neįtikėtinų istorijų apie šią ypatingą šalį. Pigių skrydžių bendrovės siūlo galimybę įgauti nepamirštamos patirties nuvykus į saulėtąjį Maroką.

Kodėl keliauti? Egzotiškiausia šiaurės Afrikos šalis keri savo dykumos galia, kontrastinga virtuve ir šurmuliuojančiais miestais. Maroke turėsite progą ne tik ilsėtis geltonuosiuose paplūdimiuose, bet ir aktyviai praleisti atostogas išbandant vandens sporto pramogas ar skraidant parasparniais. Atsipalaiduokite – tai jūsų laikas, kurio niekada nepamiršite. Pigių skrydžių, paskutinės minutės nuolaidų ir akcijų pagalba sukurkite žavesį savo atostogoms.

Kada keliauti? Palankiausia vykti vasario-balandžio mėnesiais, mat šiuo metu oro temperatūros stulpelis svyruos nuo 20°C iki 27°C, o naktys bus gaiviai vėsios.

Ką pamatyti? Atostogos Maroke neprailgs – čia gausu lankytinų vietų. Šiuo atveju, žemėlapis taps geriausiu kelionės pagalbininku. Rabate – sostinėje, užsukite į vietinę kavinę ir paragaukite B‘ssara. Aplankykite Marakešą – rytietiškiausią Maroko miestą ir nustebkite pamatę įspūdingais raštais puoštus pastatus, o Atlas Mountains stebins vaizdais į neaprėpiamus tolius. Pigūs skrydžiai į Maroką – tai, ko ieškojote!Maroko miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai