Pigūs skrydžiai į Islandiją

Pigūs skrydžiai į unikaliąją Islandiją! Tarp Europos ir Amerikos įsikūrusi sala prikaustys savo stebuklingu gamtos grožiu, ramybe ir privers pamiršti visus kamuojančius rūpesčius... Spalvingieji Islandijos kraštovaizdžiai, aukštieji fjordai ir snieguotieji ledkalniai – tai lyg gyvi meno kūriniai, kurių niekada nepamiršite! Pigių skrydžių bendrovės siūlo pasinaudoti proga ir aplankyti stulbinančią Islandiją. Akcijos, nuolaidos ir paskutinės minutės bilietai - jūsų paslaugoms!

Kodėl keliauti? Skrydžiai į šiaurės šalį taps geriausiu pasirinkimu trokštantiems pailsėti ir pasimėgauti unikaliu gamtos žaismu. Automobilis ir žemėlapis taps geriausiais draugais norintiems pigiau apžiūrėti įspūdingąją Islandiją, mat kainos čia, prasitarsime, aukštos. Pigūs lėktuvo bilietai ir paskutinės minutės akcijos – šansas puikiai praleisti atostogas, pasisemti dvasinės ramybės ir polėkio naujiems darbams.

Kada keliauti? Tinkamiausias laikas keliauti į Islandiją – rugpjūčio mėnuo. Nors klimatas šioje saloje nenuspėjamas, bet tokiu metu orai čia gaivūs, temperatūra svyruoja nuo 10°C iki 20°C.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos stulbins savo gausa: spalvotoje salos sostinėje kultūrinių renginių netrūks. Čia pat - Reikjaviko uostas. Jis siūlys prisijungti prie banginių šokių stebėjimo, o Hornstrandir miestelis patiks visiems romantikos ir ramybės mylėtojams. Blue Lagoon – geoterminių šaltinių ežeras, kuriame privalo apsilankyti kiekvienas atvykęs į Islandiją. Tyrinėkite geizerius, didingus krioklius ir nepamirškite pažvelgti į dangų, kurį naktį nuspalvina gražiausi Šiaurės pašvaistės vaizdai.

Islandijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai