Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Islandiją

Pigūs skrydžiai į unikaliąją Islandiją! Tarp Europos ir Amerikos įsikūrusi sala prikaustys savo stebuklingu gamtos grožiu, ramybe ir privers pamiršti visus kamuojančius rūpesčius... Spalvingieji Islandijos kraštovaizdžiai, aukštieji fjordai ir snieguotieji ledkalniai – tai lyg gyvi meno kūriniai, kurių niekada nepamiršite! Pigių skrydžių bendrovės siūlo pasinaudoti proga ir aplankyti stulbinančią Islandiją. Akcijos, nuolaidos ir paskutinės minutės bilietai - jūsų paslaugoms!

Kodėl keliauti? Skrydžiai į šiaurės šalį taps geriausiu pasirinkimu trokštantiems pailsėti ir pasimėgauti unikaliu gamtos žaismu. Automobilis ir žemėlapis taps geriausiais draugais norintiems pigiau apžiūrėti įspūdingąją Islandiją, mat kainos čia, prasitarsime, aukštos. Pigūs lėktuvo bilietai ir paskutinės minutės akcijos – šansas puikiai praleisti atostogas, pasisemti dvasinės ramybės ir polėkio naujiems darbams.

Kada keliauti? Tinkamiausias laikas keliauti į Islandiją – rugpjūčio mėnuo. Nors klimatas šioje saloje nenuspėjamas, bet tokiu metu orai čia gaivūs, temperatūra svyruoja nuo 10°C iki 20°C.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos stulbins savo gausa: spalvotoje salos sostinėje kultūrinių renginių netrūks. Čia pat - Reikjaviko uostas. Jis siūlys prisijungti prie banginių šokių stebėjimo, o Hornstrandir miestelis patiks visiems romantikos ir ramybės mylėtojams. Blue Lagoon – geoterminių šaltinių ežeras, kuriame privalo apsilankyti kiekvienas atvykęs į Islandiją. Tyrinėkite geizerius, didingus krioklius ir nepamirškite pažvelgti į dangų, kurį naktį nuspalvina gražiausi Šiaurės pašvaistės vaizdai.

Reikalingi dokumentai Islandijoje

Pigūs skrydžiai į Islandiją – puiki proga aplankyti šią nepaprasto grožio šalį, todėl įsigijus lėktuvo bilietus, būtina pagalvoti ir apie reikiamus dokumentus. Gera žinia ta, kad jeigu keliaujate trumpesniam negu 90 dienų laikotarpiui, jums tereikės pasiimti savo pasą arba asmens tapatybės kortelę!

Ko paragauti Islandijoje?

Kjötsúpa – tradicinė islandiška sriuba, gaminama iš avienos ir daržovių.

Pönnukökur – islandiški blyneliai, primenantys prancūziškus lietinius. Dažniausiai patiekiami su cukrumi ir natūralia šviežia uogiene.

Plokkfiskur – išvertus pažodžiui, reiškia trintos žuvies troškinį, tačiau pats patiekalas atrodo panašiai kaip žuvies maltinukai. Šis patiekalas, kuris ypač mėgstamas šaltais žiemos vakarais, tėra vienas iš daugybės jūrų gėrybių patiekalų Islandijos virtuvėje.

Hakarl – patiekalas drąsiems! Tai yra šimtmečių senumo tradicinis islandiškas maistas – pūdyta ryklio mėsa.

Brennivín (liet. Juodoji mirtis) – tradicinis alkoholinis gėrimas, kurio paragauti siūloma kiekvienam besisvečiuojančiam Islandijoje.

Populiarūs viešbučiai Reikjavike

Reikjavikas – Islandijos sostinė, kurioje nakvynė gali būti brangoka. Ekonominės klasės viešbučiai bei vienos iš pigiausių vietų nakvynei – Hotel Viking Hotel bei The Aurora Guesthouse. Pirmame viešbutyje kambarį galima gauti nuo 95 € už naktį, o Aurora viešbutyje – nuo 90 € už naktį.

Norintiems apsistoti pačiose geriausiose Reikjaviko vietose siūlome šiuos du viešbučius: Raddisson Blu Reykjavik bei The Hilton Reykjavik Nordica. Raddisson viešbutyje galite tikėtis sumokėti nuo 328 € už vieną naktį, o Hilton Nordica – 402 € už naktį.

Etiketas ir bendravimo kultūra Islandijoje

Islandai laikomi santūriais, mažai kalbančiais žmonėmis, tačiau kartu jie – svetingi, mandagūs ir mokantys pasilinksminti. Sveikinantis niekada nesibučiuojama, nebent su itin artimais žmonėmis. Taip pat daug dėmesio skiriama prausimuisi dušuose – ypač prieš maudantis baseinuose.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Islandiją

Oro uostai Islandijoje. Pagrindinis Islandijos oro uostas – Keflaviko tarptautinis oro uostas, nuo Reikjaviko nutolęs 40 km.

Laikas Islandijoje. Laiko juosta UTC +0, todėl laikrodį reikės pasukti dviem valandomis atgal.

Valiuta Islandijoje: Islandijos krona (ISK).

Gyventojų skaičius Islandijoje: daugiau negu 334 tūkstančiai.

Islandijos plotas: 103 000 km².

Islandijos įkūrimo data. Pirmieji gyventojai į Islandiją atsikėlė apie 800 m., o vėliau tapo Norvegijos ir Danijos teritorija ir nepriklausomybę atgavo 1944 m.

Viešasis transportas Islandijoje

Islandija – nedidelė šalis, kurios miestai irgi yra gana maži. Todėl pagrindiniai susisiekimo būdai Islandijoje – kelionės automobiliais arba lėktuvais. Šalyje visai nėra traukinių. Didesniuose miestuose kursuoja autobusai, kai kuriuose rajonuose važiuoja tarpmiestiniai autobusai. Vienkartinio bilieto kaina 350 kronų, vienos ir trijų dienų bilietų kaina nuo 700 iki 1700 kronų. Verta pasidomėti siūlomais transporto pasais. Keliauti taip pat galima ir taksi, tačiau gana brangu.Islandijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai