Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Rumuniją

Pigūs skrydžiai į Rumuniją – Europos pietryčiuose esančią šalį... Žalumu mirguliuojančiais gamtos klodais nuklotas pasaulio kampelis stebins savo lankytinomis vietomis, atpalaiduojančiu kelionės laiku ir malonins svetingu gyventojų draugiškumu. Kodėl gi nepaįvairinus savo kasdienybės, nesukūrus progos susimatyti su senais draugais ar nesustiprinus santykių su artimiausiais šeimos nariais? Kelionės ne tik suartina, bet ir leidžia įgauti daugiau žinių, patirti nepamirštamus nuotykius ir puikiai praleisti laiką! Pigūs lėktuvo bilietai ir paskutinės minutės akcijos bei nuolaidos suteiks galimybę visą tai įgyvendinti!

Kodėl keliauti? Kodėl ne? Rumunija – tai kraštas, kuriame savo atostogų laiką susikurs kiekvienas. Čia pilimis nusėtame pasaulio kampelyje privers pasijausti tikrai valdovais ir ne veltui – jūs ir būsite savo atostogų karaliais ir karalienėmis... Rumunijos sostinė ir didžiausias šalies miestas Bukareštas, drakulos pilimi garsėjantis Brašovo miestas, viduramžių dvasia alsuojantis Sibiu miestas. Pigūs lėktuvų bilietai suteiks progą keliauti į Rumuniją ir pažinti naujas vietas, kultūrą bei patirti begalę nuotykių!

Kada keliauti? Geriausias laikas vykti į Rumuniją priklauso nuo kiekvieno keliautojo poreikio – gegužės mėnesis žada spalvingomis gėlėmis klotą gamtos kraštovaizdį, birželis-rugsėjis saulėtas ir malonias dienas, o gruodis-kovas tiks kiekvienam mylinčiam slidinėjimo sportą, mat tuo metu baltutėliu sniegu nukloti kalnai suteiks galimybę išbandyti save šiame sporte.

Ką pamatyti? Lankytinų vietų Rumunijoje netrūks, tad pasiruoškite žemėlapį, pažymėkite norimas pamatyti vietas ir keliaujam! Maršrutą pradedame vizitu į šalies sostinę – Bukareštą. Parlamentų rūmai, Cismigiu sodai, Stavropoleos bažnytėlė, Triumfo arka, Revoliucijos aikštė ir visą tai jūsų lauks Rumunijos didžiausiame mieste! Rašytojo Bram Stoker išgarsinta Drakulos pilis, subtilumu ir elegancija pulsuojantys Peles rūmai ir gotika kerinti Corvin Castle suteiks jūsų atostogoms nepaprasto žavesio.

Reikalingi dokumentai Rumunijoje

Įsigiję lėktuvo bilietą į Rumuniją tikrai nesukite galvos dėl vizos, nes galiojanti asmens tapatybės kortelė, būtiniausi daiktai ir puiki nuotaika – tai viskas, ko prireiks vykstant į paslaptingąją Drakulos tėvynę.

Ko paragauti Rumunijoje?

Rumunijos virtuvei įtaką padarė daugelio Europos tautų kulinarinės tradicijos, tad, ragaudami rumuniškus patiekalus, susidursite su didele jų įvairove. Vienas iš populiariausių Rumunijos patiekalų – sriuba ciorbă, turinti daugiau nei 10 skirtingų paruošimo būdų, o maltos mėsos suktinukai su įvairiais tradiciniais prieskoniais mititei tiesiog nepaliks abejingų. Skanaus!

Populiarūs viešbučiai Rumunijoje  

Rumunai yra itin svetinga tauta – tai atsispindi ir viešbučių kultūroje: pačioje Bukarešto širdyje įsikūrusio jaukaus viešbučio „Christina“ personalas svečius pasitinka vaišindamas rumunišku sūriu ir vynu, o taip pat sostinėje esančiame viešbutyje „Grand Hotel Continental“ svečiams ruošiami įvairiausi Balkanų regiono patiekalai.

Etiketas ir bendravimo kultūra Rumunijoje

Rumunai yra atviri ir šiltai bendraujantys žmonės, taip pat labai paslaugūs į šalį atvykusiems turistams – jei sustosite pasiklausti kelio, vietiniai gyventojai, net jei nemokės anglų kalbos, būtinai pasistengs padėti jums pasiekti kelionės tikslą. Šioje šalyje šiukštu neužsiminkite apie plačiai paplitusį stereotipą, kad visi rumunai yra čigonai – tai nemalonu patiems rumunams, be to, neatitinka tiesos: tai yra skirtingos tautos, o čigonai sudaro labai nedidelę dalį Rumunijos gyventojų.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Rumuniją

Tiesioginiai skrydžiai į Rumuniją vykdomi iš Vilniaus, Kauno, taip pat šią šalį pasieksite iš Rygos, Varšuvos ir kitų Europos miestų. O atvykti į Rumuniją  – neabejotinai verta, ypač filmų apie vampyrus gerbėjams: paslaptingosios Transilvanijos pilys leis pajusti mistišką atmosferą, o žymiojoje Brano pilyje – Drakulos tvirtovėje – net drąsiausiam lankytojui po kūną bėgios šiurpuliukai.

Viešasis transportas Rumunijoje

Populiariausias ir patogiausias būdas keliauti po Rumuniją – tai kelionės traukiniu: juo pasieksite daugumą šalies miestų, o ir permokėti už traukinio bilietą neteks. Didžiuosiuose miestuose galite naudotis autobusu ar taksi paslaugomis, tik turėkite omenyje, kad prie Bukarešto oro uosto ir traukinių stoties lūkuriuojantys taksi vairuotojai dažnai linkę smarkiai užkelti kainas.  Rumunijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai