Pigūs skrydžiai į Rumuniją

Pigūs skrydžiai į Rumuniją – Europos pietryčiuose esančią šalį... Žalumu mirguliuojančiais gamtos klodais nuklotas pasaulio kampelis stebins savo lankytinomis vietomis, atpalaiduojančiu kelionės laiku ir malonins svetingu gyventojų draugiškumu. Kodėl gi nepaįvairinus savo kasdienybės, nesukūrus progos susimatyti su senais draugais ar nesustiprinus santykių su artimiausiais šeimos nariais? Kelionės ne tik suartina, bet ir leidžia įgauti daugiau žinių, patirti nepamirštamus nuotykius ir puikiai praleisti laiką! Pigūs lėktuvo bilietai ir paskutinės minutės akcijos bei nuolaidos suteiks galimybę visą tai įgyvendinti!

Kodėl keliauti? Kodėl ne? Rumunija – tai kraštas, kuriame savo atostogų laiką susikurs kiekvienas. Čia pilimis nusėtame pasaulio kampelyje privers pasijausti tikrai valdovais ir ne veltui – jūs ir būsite savo atostogų karaliais ir karalienėmis... Rumunijos sostinė ir didžiausias šalies miestas Bukareštas, drakulos pilimi garsėjantis Brašovo miestas, viduramžių dvasia alsuojantis Sibiu miestas. Pigūs lėktuvų bilietai suteiks progą keliauti į Rumuniją ir pažinti naujas vietas, kultūrą bei patirti begalę nuotykių!

Kada keliauti? Geriausias laikas vykti į Rumuniją priklauso nuo kiekvieno keliautojo poreikio – gegužės mėnesis žada spalvingomis gėlėmis klotą gamtos kraštovaizdį, birželis-rugsėjis saulėtas ir malonias dienas, o gruodis-kovas tiks kiekvienam mylinčiam slidinėjimo sportą, mat tuo metu baltutėliu sniegu nukloti kalnai suteiks galimybę išbandyti save šiame sporte.

Ką pamatyti? Lankytinų vietų Rumunijoje netrūks, tad pasiruoškite žemėlapį, pažymėkite norimas pamatyti vietas ir keliaujam! Maršrutą pradedame vizitu į šalies sostinę – Bukareštą. Parlamentų rūmai, Cismigiu sodai, Stavropoleos bažnytėlė, Triumfo arka, Revoliucijos aikštė ir visą tai jūsų lauks Rumunijos didžiausiame mieste! Rašytojo Bram Stoker išgarsinta Drakulos pilis, subtilumu ir elegancija pulsuojantys Peles rūmai ir gotika kerinti Corvin Castle suteiks jūsų atostogoms nepaprasto žavesio.Rumunijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai