Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Malaiziją

Pigūs skrydžiai į Malaiziją

Pigūs skrydžiai į Malaiziją – apie tai svajoja daugelis: ši šalis yra kupina egzotikos ir kontrastų, čia puikiai sugyvena įvairių kultūrų ir tautybių žmonės, o nuostabi gamta tiesiog atima žadą. Malaizija garsėja dinamiškais miestais, įspūdingais nacionaliniais parkais ir puikiais paplūdimiais, tad, nukeliavę į Malaiziją, neabejotinai pamatysite tikrąjį Azijos grožį.

Kodėl keliauti? Malaizija – kultūriškai itin turtinga šalis: čia gyvena musulmonai, malajai, taip pat kinai, indai ir vietinių genčių žmonės, tad pamatyti, kaip ši įvairovė atsispindi šalies gyvenime – neįkainojama patirtis. Unikali gamta – Malaizijos vizitinė kortelė: turistai plūsta į šią šalį dėl nuostabių paplūdimių ir neįtikėtinai žydro jūros vandens, o tropiniai miškai Malaizijoje – vieni seniausių pasaulyje, kuriuose gausu unikalių gyvūnų ir augalų rūšių, todėl išties verta visa tai pamatyti!

Kada keliauti? Vykti į vakarinę Malaizijos dalį rekomenduojama nuo lapkričio iki vasario – tuomet čia vyrauja sausas ir saulėtas oras, o aplankyti rytinę Malaizijos dalį geriausia tarp balandžio ir spalio, kai orai šioje pusėje nebebūna itin karšti ir drėgni. Jei daugiausia laiko ketinate praleisti poilsiaudami paplūdimyje, į Malaiziją galite drąsiai keliauti bet kuriuo metų laiku.

Ką pamatyti? Malaizijos sostinė Kvala Lumpūras garsėja dangoraižiais. Šiame mieste rekomenduojama pamatyti žymiuosius bokštus dvynius (Petronas Twin Towers), kurie nuo 1998 m. iki 2004 m. buvo aukščiausi pastatai pasaulyje, taip pat vienas iš įspūdingiausių sostinės statinių – Kvala Lumpūro televizijos bokštas (Menara KL Tower). Iš televizijos bokšte įsikūrusios apžvalgos aikštelės atsiveria neįtikėtina miesto panorama, įspūdingais vaizdais žavinti tiek dieną, tiek naktį.  Kinų kvartalas (Chinatown) – itin turistų lankoma vieta Malaizijos sostinėje: čia akis į akį susidursite su šios šalies kultūrine įvairove ir istoriniu paveldu. Viena populiariausių turistinių vietų Malaizijoje –  Penango sala (Penang Island): čia lankytojus žavi neįtikėtino grožio gamta, gausu puikių viešbučių, o dėl nuostabaus maisto ši sala netgi vadinama Malaizijos kulinarijos sostine. Kelionė į egzotiškąją Malaiziją išties suteiks nepamirštamų įspūdžių!

Reikalingi dokumentai Malaizijoje

Malaizija – gana tolima šalis, tačiau galime nudžiuginti, kad vizos į šią šalį (jei neplanuojate čia viešėti ilgiau nei 90 dienų) nereikia. Viskas, ką jums reikia pasiimti – tai Lietuvos Respublikos pasas, lėktuvų bilietai į Malaiziją, būtiniausi kelionės daiktai, puiki nuotaika – ir jūs jau galite leistis į nuotykių kupiną kelionę po nuostabųjį Azijos perlą!   

Ko paragauti Malaizijoje?

Malaizijos virtuvė labai įvairi, egzotiška, kupina netikėtų derinių ir skonių, kokių niekur kitur neparagausite!

  • Nasi dagang – itin populiarus patiekalas Malaizijoje, gaminamas iš kokosų piene virtų ryžių, žuvies arba krevečių ir įvairių egzotinių prieskonių, patiekiamas su virtais kiaušiniais ir daržovėmis.
  • Rojak  – aštrios egzotinių vaisių ir daržovių salotos.
  • Wonton mee  – kiaulienos koldūnų sriuba su makaronais.
  • Ikan bakar – aštriame padaže marinuota ir bananų lapuose kepta žuvis.

Populiarūs viešbučiai Malaizijoje

Viešbučių pasirinkimas itin didelis tiek Malaizijos sostinėje, tiek populiariuose šalies kurortuose, tad rinktis tikrai turėsite iš ko. Viešbutis „Furama Bukit Bintang“, įsikūręs Kvala Lumpūre – idealus pasirinkimas vertinantiems modernumą ir puikų aptarnavimą. Šio viešbučio restorane taip pat galėsite mėgautis nuostabiais jūros gėrybių patiekalais. Penango saloje įsikūrusiame viešbutyje „Holiday Inn Resort Penang“ turėsite galimybę mėgautis kokybišku poilsiu ir egzotiškais Malaizijos virtuvės patiekalais bei grožėtis kerinčiais paplūdimio vaizdais.

Etiketas ir bendravimo kultūra Malaizijoje

Žmonės Malaizijoje yra šilti ir draugiški, taip pat garsėja puikiu humoro jausmu. Punktualumas vietiniams tikrai nėra vertybė – vėluoti šioje šalyje yra normalu. Malaizijoje itin vertinama šeima, taip pat didžiuojamasi savo valstybe, jos kultūros įvairove ir papročiais.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Malaiziją

Turistams Malaizijoje patariama saugoti asmeninius daiktus viešose vietose, taip pat atsargiai naudotis kredito kortele. Populiarios lauktuvės iš Malaizijos – tekstilės gaminiai, alavo dirbiniai, arbata, saldainiai ir egzotiniai prieskoniai. Didžiuosiuose Malaizijos miestuose daugelis laisvai kalba angliškai, tad čia tikrai lengvai susikalbėsite.

Viešasis transportas Malaizijoje

Malaizijoje populiaru naudotis autobusais ir traukiniais – kelionė šiomis transporto priemonėmis gana pigi ir patogi. Taip pat galima naudotis taksi paslaugomis, bet teks mokėti kur kas brangiau.Malaizijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai