Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Bosniją ir Hercegoviną

Pigūs skrydžiai į Bosniją ir Hercegoviną – teritoriją, kuri stūkso įsikūrusi prie Adrijos jūros. Joje daugiau nei trečdalį šalies užima miškai, o kalnai nusidriekę per visą valstybę... Neabejojame, jog čia rasite ramybės ir apmąstymų kupiną poilsį!

Kodėl keliauti? Kelionėje į Bosniją ir Hercegoviną, gamtos grožio apsuptyje, atrasite save iš naujo. Ir kodėl gi nekeliauti, kai pigių skrydžių bendrovės suteikia tokią progą? Lankytinos vietos Bosnijoje ir Hercegovinoje maloniai nustebins, o suteikiamų nuolaidų, akcijų dėka galėsite keliauti neišleidžiant visų sukauptų santaupų.

Kada keliauti? Orai Bosnijoje ir Hercegovinoje drėgni ir vėsūs, subtropinis viduržemio jūros klimatas. Žiemą siekia -15 oC ir daugiau, o vasarą pakyla iki 30  oC. Pasirinkite tinkamiausią laiką ir keliaukite! Lėktuvo bilietai į Bosniją ir Hercegoviną jau laukia jūsų ypač žema kaina!

Ką pamatyti? Viena iš daugelio lankytinų vietų Bosnijoje ir Hercegovinoje - Sarajevas, šalies sostinė, įsikūrusi prie Miliačkos upės, kur galėsite prasmingai praleisti dieną ir aplankyti nacionalinius, istorinius muziejus žema kaina. Taip pat nepraleiskite progos pamatyti bene garsiausio Mostaro statinio - senojo tilto per Neretvos upę. Tikrai yra ką išvysti! Šalyje vyrauja gamta ir nuostabūs kraštovaizdžiai. Geriau orientuotis padės Bosnijos ir Hercegovinos žemėlapis, kurį įsigyti galėsite bet kuriame Bosnijos ir Hercegovinos oro uoste, turizmo centruose.

Pigūs-skrydžiai-į-Bosniją-ir-Hercegoviną

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Bosniją ir Hercegoviną:

Romantikams: Kelionė į Bosniją ir Hercegoviną - šalį, bosnių vadinamą “širdies forma”, kaip tik ramiam poros poilsiui. Norintiems nuotykių, rekomenduojame užkopti į aukščiausią viršukalnę - Magličo kalną ar apsilankyti prie ilgiausios upės, pavadinimu Drina. Įsigykite lėktuvo bilietus į Bosniją ir Hercegoviną ir nieko nedelsdami - keliaukite!

Istorikams: Aplankykite sostinę, istorija alsuojančia Bosniją ir Hercegoviną. Pasinaudokite proga praeiti pro vietas, kuriose dar visai neseniai praūžė Bosnijos karas. Pereikite per Mostaro tiltą, kuris turi ikiosmaninių, rytų osmanų ir Vakarų Europos architektūros bruožų bei įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Senjorams: Praleiskite atostogas šalyje poilsiaudami ir grožėdamiesi nuostabiais gamtos vaizdais. Aplankykite didžiausią - Buško ežerą, pailsėkite prie Adrijos jūros ir gerai praleiskite laiką. Pasinaudokite pigiais skrydžiais į Bosniją ir Hercegoviną, keliaudami žema kaina.

Draugų kelionei: Pasigrožėkite sostinės panorama, praleiskite laiką prasmingai ir aplankykite nacionalinius, istorinius muziejus. Atsipalaiduokite draugų kompanijoje prie jūros ir surenkite iškylą. Trokštantiems nuotykių siūlome užkopti į Magličo kalną, kurio viršūnė siekia - 2386m.

Prenumeruokite Skrendu.lt naujienlaiškį ir mėgaukitės paskutinės minutės pasiūlymais į Bosniją ir Hercegoviną. Pigių skrydžių bendrovės siūlo įvairias akcijas, teikia nuolaidas, tad nepraleiskite puikaus šanso - keliaukite pigiau! 

Etiketas ir bendravimo kultūra Bosnijoje ir Hercegovinoje

Keliaudami į pietinę Balkanų pusę, Bosniją ir Hercegoviną, sutiksite temperamentingus ir karšto būdo žmones. Taigi susipažinsite su labai įdomiais žmonėmis, gyvenančiais šalyje, kurioje šiltas klimatas. Tačiau nėra priežasčių nerimauti dėl pernelyg karšto charakterio. Pažinus šios šalies žmones artimiau, įsitikinsite, kokie jie yra iš tikrųjų. Pastarieji labai gerai sutaria su Lietuvos piliečiais ir yra labai vaišingi, atviri, atlapaširdžiai.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Bosniją ir Hercegoviną

Šioje šalyje yra keturi nacionalinio masto oro uostai: Sarajevo (SJJ), Tuzlos (TZL), Mostaro (OMO) ir Bania Luka (BNX). Dažniausiai tiesioginiai skrydžiai į Bosniją ir Hercegoviną vykdomi į Sarajevo (SJJ) oro uostą, esantį sostinėje. Verta paminėti ir tai, kad laikas šioje šalyje nuo Lietuvos laiko skiriasi viena valanda. Nepamirškite pasikeisti valiutos, nes čia piniginis vienetas yra Bosnijos ir Hercegovinos konvertuojamoji markė (BAM). Šalyje gyvena daugiau negu 3,5 mln gyventojų, o šalies plotas 51 129 km². Jau 1878 m. Berlyno kongrese buvo nustatytos Bosnijos ir Hercegovinos ribos, todėl ši data laikoma ir įkūrimo data. Būdami Bosnijoje ir Hercegovinoje paragaukite tradicinio maisto. Neatsispirsite pagundai pasimėgauti troškiniu moliniame inde, vadinamu Djuvec. Lauktuvių pasirinkimas platus, rekomenduojame jums draugus nustebinti margaspalvėmis, raštuotomis skaromis ar išraižytais medžio dirbiniais.

Viešasis transportas Bosnijoje ir Hercegovinoje

Deja, bet šalis negali pasigirti puikiai išvystytu viešuoju transportu. Tam tikrose šalies teritorijose kyla nesklandumų keliaujant viešuoju transportu. Todėl pasirinkus taip keliauti, apsišarvuokite kantrybe. Tačiau neverta liūdėti, nes yra ir geroji pusė. Vieno bilieto kaina tik 0,50 Eur. Šioje šalyje galite keliauti traukiniais ir autobusais.Komentarai