Pigūs skrydžiai į Bosniją ir Hercegoviną

Pigūs skrydžiai į Bosniją ir Hercegoviną – teritoriją, kuri stūkso įsikūrusi prie Adrijos jūros. Joje daugiau nei trečdalį šalies užima miškai, o kalnai nusidriekę per visą valstybę... Neabejojame, jog čia rasite ramybės ir apmąstymų kupiną poilsį!

Kodėl keliauti? Kelionėje į Bosniją ir Hercegoviną, gamtos grožio apsuptyje, atrasite save iš naujo. Ir kodėl gi nekeliauti, kai pigių skrydžių bendrovės suteikia tokią progą? Lankytinos vietos Bosnijoje ir Hercegovinoje maloniai nustebins, o suteikiamų nuolaidų, akcijų dėka galėsite keliauti neišleidžiant visų sukauptų santaupų.

Kada keliauti? Orai Bosnijoje ir Hercegovinoje drėgni ir vėsūs, subtropinis viduržemio jūros klimatas. Žiemą siekia -15 oC ir daugiau, o vasarą pakyla iki 30  oC. Pasirinkite tinkamiausią laiką ir keliaukite! Lėktuvo bilietai į Bosniją ir Hercegoviną jau laukia jūsų ypač žema kaina!

Ką pamatyti? Viena iš daugelio lankytinų vietų Bosnijoje ir Hercegovinoje - Sarajevas, šalies sostinė, įsikūrusi prie Miliačkos upės, kur galėsite prasmingai praleisti dieną ir aplankyti nacionalinius, istorinius muziejus žema kaina. Taip pat nepraleiskite progos pamatyti bene garsiausio Mostaro statinio - senojo tilto per Neretvos upę. Tikrai yra ką išvysti! Šalyje vyrauja gamta ir nuostabūs kraštovaizdžiai. Geriau orientuotis padės Bosnijos ir Hercegovinos žemėlapis, kurį įsigyti galėsite bet kuriame Bosnijos ir Hercegovinos oro uoste, turizmo centruose.

Pigūs-skrydžiai-į-Bosniją-ir-Hercegoviną

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Bosniją ir Hercegoviną:

Romantikams: Kelionė į Bosniją ir Hercegoviną - šalį, bosnių vadinamą “širdies forma”, kaip tik ramiam poros poilsiui. Norintiems nuotykių, rekomenduojame užkopti į aukščiausią viršukalnę - Magličo kalną ar apsilankyti prie ilgiausios upės, pavadinimu Drina. Įsigykite lėktuvo bilietus į Bosniją ir Hercegoviną ir nieko nedelsdami - keliaukite!

Istorikams: Aplankykite sostinę, istorija alsuojančia Bosniją ir Hercegoviną. Pasinaudokite proga praeiti pro vietas, kuriose dar visai neseniai praūžė Bosnijos karas. Pereikite per Mostaro tiltą, kuris turi ikiosmaninių, rytų osmanų ir Vakarų Europos architektūros bruožų bei įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Senjorams: Praleiskite atostogas šalyje poilsiaudami ir grožėdamiesi nuostabiais gamtos vaizdais. Aplankykite didžiausią - Buško ežerą, pailsėkite prie Adrijos jūros ir gerai praleiskite laiką. Pasinaudokite pigiais skrydžiais į Bosniją ir Hercegoviną, keliaudami žema kaina.

Draugų kelionei: Pasigrožėkite sostinės panorama, praleiskite laiką prasmingai ir aplankykite nacionalinius, istorinius muziejus. Atsipalaiduokite draugų kompanijoje prie jūros ir surenkite iškylą. Trokštantiems nuotykių siūlome užkopti į Magličo kalną, kurio viršūnė siekia - 2386m.

Prenumeruokite Skrendu.lt naujienlaiškį ir mėgaukitės paskutinės minutės pasiūlymais į Bosniją ir Hercegoviną. Pigių skrydžių bendrovės siūlo įvairias akcijas, teikia nuolaidas, tad nepraleiskite puikaus šanso - keliaukite pigiau!

 

Komentarai