Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Filipinus

Reikalingi dokumentai keliaujant į Filipinus

Keliaujant į Filipinus trumpam (ne ilgesniam kaip 30 dienų laikotarpiui) vizos įsigyti nereikia. Tačiau į kelionę privalu pasiimti pasą, kurio galiojimas turi būti ne trumpesnis nei 6 mėn. nuo planuojamos kelionės pabaigos. Taip pat privalu turėti atgalinį bilietą.

Ko verta paragauti Filipinuose?

  • Adobo – mėsos arba jūros gėrybių ir daržovių patiekalas, gardinamas actu, česnaku, lauro lapais, alyvuogių aliejumi, juodaisiais pipirais, sojų padažu. Patroškintas pašaunamas į orkaitę, kad įgautų traškumo.
  • Pinakbet. Populiarus daržovių patiekalas, kurio pagrindiniai ingredientai yra daržovės valgomoji ybiškė, moliūgas, baklažanas.
  • Ukoy krevečių kepsnys, prie kurio, vietoj padažo, patiekiamas actas.

Populiarūs viešbučiai Filipinuose

„AG New World Manila Bay Hotel“ – kerintis penkių žvaigždučių viešbutis. Jaukūs apartamentų kambariai, žvelgiantys į romantišką Manilos įlanką, lauko baseinas, puikūs valgiai. Nakvynė čia kainuos 88 Eur. Prabangus minimalizmas, SPA procedūros, privatus paplūdimys ir pramogos laukia „Sofitel Philippine Plaza Manila“ viešbutyje, kuriame nakvynė kainuos 140 Eur. „Best Western Hotel La Corona Manila“ patiks ieškantiems pigesnio nakvynės varianto ir geros kokybės aptarnavimo. Nakvynė už 35 Eur.

Etiketas ir bendravimo kultūra Filipinuose

Filipinuose, kaip ir daugelyje pasaulio vietų, sveikinamasi standartiškai – spaudžiant ranką ir maloniai nusišypsant. Artimos draugės apsikeičia pakštelėjimais ir apsikabinimais. Filipiniečiai į asmenį kreipiasi pavarde tol, kol nėra pakviečiami kreiptis vardu.  

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Filipinus

Pigūs skrydžiai į Filipinus – pietryčių Azijos salų valstybę, alsuojančią egzotika. Šilti kraštai, kreminiai paplūdimiai – tai Filipinai. Ieškokite aviabilietų į Filipinus ir keliaukite!

Oro uostai: Manila (MNL), Naga (WNP), Coron (XCN), Daet (DTE) ir kt.

Laikas: Filipinuose galioja GMT+8 laiko juosta, taigi, viešėdami ten, laiką turėsite pasukti 5 val. į priekį.

Valiuta: Filipinų pesas (PHP).

Gyventojų skaičius: 103 796 832 mln.

Šalies plotas: 300 000 km²

Įkūrimo data: Filipinai yra buvusi Ispanijos bei JAV kolonija. Nepriklausoma šalimi Filipinai pasiskelbė 1946 m. liepos 4 d.

Viešasis transportas Filipinuose

Spalvingai išdekoruoti „Jeepney“ arba tiesiog džipai yra pati populiariausia viešojo transporto priemonė Filipinuose. Triračiai – indišką rikšą primenanti transporto priemonė su stogine priekaba. „Kalesa“ yra spalvingas dviratis vežimas traukiamas arklių. Viešasis transportas Filipinuose kainuoja išties pigiai. Kelionės bilietui sumokėsite apie 14 euro centų.Komentarai