Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Honkongą

Pigūs skrydžiai į Honkongą – iššūkis pažinti įdomųjį Azijos kraštą! Kokia paini, bet įdomi šio pasaulio kampelio, o drauge ir didelio turizmo centro, istorija... Daugiau nei pusantro šimto metų Didžiosios Britanijos kolonija buvęs Honkongas, 1997 metais tapo Kinijos Liaudies Respublikos (Kinijos) specialioji administracinė teritorija ir dabar sėkmingai išlaiko savo autonomiją, įrodydama tvirtus šalies įsitikinimus. Honkongas stebina ne tik savo istorija, bet ir pavadinimo kilme – ši valstybė kinų mandarinų kalba vadinama Xiānggǎng, kas išvertus reiškia „Kvapnusis uostas“. Argi ne žavu? Pigūs lėktuvų bilietai į Siangangą (Honkongą) – puiki galimybė pamatyti jaudinantį valstybės gyvenimą iš arčiau!

Kodėl keliauti? Visas Honkongo specialusis administracinis regionas suskirstytas į tris dalis – Honkongo salą, Kaulūno regioną ir Naująsias teritorijas. Šioms priklauso 18 rajonų, įskaitant ir visas, juose esančias, saleles. Galybė skaičių, tiesa? Honkongas pasižymi ne tik jais ar savo įtraukiančia istorija, bet ir savita virtuve, kerinčia gamta, įdomiais architektūriniais sprendimais... Pigių skrydžių bendrovės siūlo paskutinės minutės akcijas ir nuolaidas bilietams internetu, visiems trokštantiems parsivežti pilną lagaminą įspūdžių iš žavingojo Honkongo. Keliaujam!

Kada keliauti? Geriausias laikas vykti į Honkongą yra spalio-gruodžio mėnesį, mat tuomet dar neprasidėjęs turistų antplūdis leis patogiau ir pigiau lankytis Honkonge. Oro temperatūra, taip pat, žavi – šiltos dienos be kritulių suteiks jūsų atostogoms puikumo.

Ką pamatyti? Ieškodami informacijos apie Honkongą pastebėsite, kad jo oro uostas pripažintas geriausiu pasaulyje. Kodėl? Didelę reikšmę pasauliui turinčiame Honkongo tarptautiniame oro uoste gyvenimas nuolat verda – aptarnavimo kokybė ir patogumas garantuoti! Pasiekti pagrindines turistų lankomas vietas iš oro uosto galėsite pasinaudoję autobusu. Kadangi, Honkonge lankytinos vietos išsibarsčiusios po visus šalies regionus, norime priminti – žemėlapis taps geriausiu draugu kelionės metu. Apžiūrėkite Honkongo salą užkilę į Victoria Peak – atsivėrusi panorama užgniauš kvapą, o Lantau Island esantis Disneyland’as sukurs tikrą pasaką atvykusiems su šeima. Ar pasiruošę kelionei į Honkongą?

Susipažinkime iš arčiau su Honkongu

Honkongas – vienas iš specialiųjų administracinių Kinijos Liaudies Respublikos vienetų. Miestas, stebinantis savo nuostabiomis dangoraižių panoramomis, judrumu, Azijos kultūra ir nuostabia virtuve. Pigūs skrydžiai į Honkongą – keliaujam!

Ko paragauti Honkonge?

Šis milijoninis miestas vadinamas „pasaulio skonių virtuve“. Pažinkite Azijos įvairovę ir spalvas per virtuvę!

 • Saldžiarūgščiai kiaulienos gabalėliai yra bene žymiausias Honkongo patiekalas, įtrauktas į kiniško maisto restoranų meniu daugelyje pasaulio valstybių.
 • Wontons, dar žinomi kaip chāo shǒu, o pažodžiui verčiami kaip „sukryžiuotos rankos“ yra kiniški virtiniai, koldūnai. Įdaryti kiauliena, krevetėmis su prieskoniais, česnakais arba svogūnais, jie dažnai dedami į sriubas.
 • Rickshaw Noodles Honkonge išpopuliarėjo dar 1960-iais. Tai makaronų patiekalas, kuris gali būti patiekiamas su įvairiausiais ingredientais: mėsa, žuvies rutuliukais, daržovėmis, įvairiais padažais.
 • Baklažanas su malta kiauliena. Baklažano gabalėliai kepinami su agurkais, ant viršaus dedama kiauliena, viskas apkepinama ir apibarstoma įvairiais prieskoniais: imbieru, druska, cukrumi, juodaisiais pipirais, česnaku, sojų padažu.

Lankytinos vietos Honkonge

 • Victoria Peak (liet. Viktorijos viršūnė) yra Honkongo saloje esantis 554 m aukščio kalnas, nuo kurio viršūnės atsiveria nuostabi miesto ir krantinės panorama. Keliautojus aukštyn užkelia Viktorijos laikų tramvajus Peak Tram.
 • Tsim Sha Tsui yra apsipirkimo ir naktinio gyvenimo rajonas Kovlune. Tai įdomių pirkinių, eklektiško interjero kavinių ir parduotuvių vieta, kurioje laukia atradimai.
 • Bronzinė Budos statula Tian Tan Buddha su varpu, muziejumi ir viduje eksponuojamais reliktais yra svarbus miesto monumentas. Iki skulptūros veda 260 laiptelių.
 • Stanley Market yra šurmuliuojantis senovinis gatvės turgus, kuriame pardavinėjami drabužiai, suvenyrai, meistrų darbai. Čia galima nusiderėti.
 • Honkongo istorijos muziejuje galite sužinoti daugiau apie Honkongo istoriją ir kultūrą nuo priešistorinių iki moderniųjų laikų.
 • Honkongo parkas – didelis, vaizdingas 8 ha ploto miesto parkas su apželdintais sodais, tvenkiniais, paukštide ir istoriniais pastatais.

Reikalingi dokumentai Honkonge

Lėktuvų bilietai į Honkongą jau jūsų rankose? Tuomet turite žinoti kokius dokumentus reikėtų pasiimti į kelionę. Puiku tai, kad trumpam į Honkongą keliaujantys turistai iš Lietuvos turi pasiimti tik pasą. Honkonge be vizos galima būti ne ilgiau kaip 90 dienų per 180 dienų laikotarpį.

Populiarūs viešbučiai Honkonge

 • Regal Airport Hotel Hong Kong buvo išrinktas geriausiu oro uosto viešbučiu pasaulyje. Be to, kad yra vos už 2 min. kelio nuo oro uosto ir yra tiesiogiai sujungtas su oro uosto terminalu šis viešbutis gali pasiūlyti išskirtinai jaukų poilsį ir aukščiausios klasės aptarnavimą. Dvivietis kambarys kainuoja 191 Eur už naktį.
 • Butiko stiliaus viešbutis Butterfly on Prat yra jaukus ir modernus ir minimalistiškas. Nakvynė jame kainuoja apie 180 Eur.

Etiketas ir bendravimo kultūra Honkonge

Honkonge viešumoje įprasta vengti jausmų demonstravimo, netgi susikabinimo rankomis. Alkoholiniai gėrimai viešumoje vartojami saikingai. Kai kuriose viešosiose vietose, pavyzdžiui, paplūdimiuose ar parkuose rūkymas yra uždraustas.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Honkongą

Oro uostai: Kwun Tong (KTZ), Shek Mum (QDM), Honk Kong (HKG).

Laikas: Honkonge galioja GMT+8 laiko juosta, tad laiką reikėtų pasukti 5 val. į priekį.

Valiuta: Honkongo doleris (HKD).

Gyventojų skaičius Honkonge: apie 7 401 941 mln.

Honkongo plotas: 1 102,15 km².

Honkongo įkūrimo data: Honkongas 1842 m. tapo britų kolonija ir nepriklausomybę paskelbė tik 1997 m. liepos 1 d.

Viešasis transportas Honkonge

Honkongo viešojo transporto sistema patogi turistams. Honkongo saloje galima keliauti autobusais, mikroautobusais, taksi, tramvajais, o tarp žemyninės Honkongo dalies ir aplinkinių salų plaukti keltais. Kelionės bilieto kaina plaukiant keltu kainuoja nuo 22 iki 28 euro centų. Kelionės bilieto kainos važiuojant autobusu yra varijuojančios. Pavyzdžiui, nukeliauti iki Victoria Peak kainuos apie 1,08 Eur.

Festivaliai ir šventės Honkonge

 • Sausio pabaigoje arba vasario pradžioje Honkonge prasideda Naujieji metai, kurių sutiktuves lydi spalvingi paradai ir fejerverkai.
 • Balandžio 5 d. švenčiama protėvių garbinimo šventė. Lankomi mirusiųjų kapai, mirusiems siūloma vyno ir vaisių. Ši šventė vadinasi Ching Ming Festival.
 • Vasaros pradžioje minima viena svarbiausių Honkongo švenčių – The Dragon Boat Festival (liet. Drakono valties festivalis). Festivalio metu galite išvysti valčių lenktynes.


Komentarai