Pigūs skrydžiai į Honkongą

Pigūs skrydžiai į Honkongą – iššūkis pažinti įdomųjį Azijos kraštą! Kokia paini, bet įdomi šio pasaulio kampelio, o drauge ir didelio turizmo centro, istorija... Daugiau nei pusantro šimto metų Didžiosios Britanijos kolonija buvęs Honkongas, 1997 metais tapo Kinijos Liaudies Respublikos (Kinijos) specialioji administracinė teritorija ir dabar sėkmingai išlaiko savo autonomiją, įrodydama tvirtus šalies įsitikinimus. Honkongas stebina ne tik savo istorija, bet ir pavadinimo kilme – ši valstybė kinų mandarinų kalba vadinama Xiānggǎng, kas išvertus reiškia „Kvapnusis uostas“. Argi ne žavu? Pigūs lėktuvų bilietai į Siangangą (Honkongą) – puiki galimybė pamatyti jaudinantį valstybės gyvenimą iš arčiau!

Kodėl keliauti? Visas Honkongo specialusis administracinis regionas suskirstytas į tris dalis – Honkongo salą, Kaulūno regioną ir Naująsias teritorijas. Šioms priklauso 18 rajonų, įskaitant ir visas, juose esančias, saleles. Galybė skaičių, tiesa? Honkongas pasižymi ne tik jais ar savo įtraukiančia istorija, bet ir savita virtuve, kerinčia gamta, įdomiais architektūriniais sprendimais... Pigių skrydžių bendrovės siūlo paskutinės minutės akcijas ir nuolaidas bilietams internetu, visiems trokštantiems parsivežti pilną lagaminą įspūdžių iš žavingojo Honkongo. Keliaujam!

Kada keliauti? Geriausias laikas vykti į Honkongą yra spalio-gruodžio mėnesį, mat tuomet dar neprasidėjęs turistų antplūdis leis patogiau ir pigiau lankytis Honkonge. Oro temperatūra, taip pat, žavi – šiltos dienos be kritulių suteiks jūsų atostogoms puikumo.

Ką pamatyti? Ieškodami informacijos apie Honkongą pastebėsite, kad jo oro uostas pripažintas geriausiu pasaulyje. Kodėl? Didelę reikšmę pasauliui turinčiame Honkongo tarptautiniame oro uoste gyvenimas nuolat verda – aptarnavimo kokybė ir patogumas garantuoti! Pasiekti pagrindines turistų lankomas vietas iš oro uosto galėsite pasinaudoję autobusu. Kadangi, Honkonge lankytinos vietos išsibarsčiusios po visus šalies regionus, norime priminti – žemėlapis taps geriausiu draugu kelionės metu. Apžiūrėkite Honkongo salą užkilę į Victoria Peak – atsivėrusi panorama užgniauš kvapą, o Lantau Island esantis Disneyland’as sukurs tikrą pasaką atvykusiems su šeima. Ar pasiruošę kelionei į Honkongą?Komentarai