Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Australiją

Pigūs skrydžiai į Australiją – visą žemyną užimančią šalį, ypatinga flora ir fauna garsėjančiu kraštu, kuriame vietoj mums būdingų kačių gatvėse šuoliuoja kengūros, medžiuose pūpso tingios koalos, o naktimis miškuose ir miesto parkuose šmirinėja oposumai. Pigių skrydžių bendrovės siūlo nepaprastą galimybę aplankyti tolimąją Australiją – argi nevilioja?

Kodėl keliauti? Pasinaudojant pigių skrydžių nuolaidomis nuvykti į Australiją – ranka pasiekiama kelionė! Šis kraštas stebins net ir daug mačiusius – neįprasti gamtos vaizdiniai sukurs jūsų atostogoms tikrą poilsio ir nuotykių kupiną oazę. Kiekvienas keliautojas yra bent sekundei pasvajojęs apie tokią išvyką, o dabar ji gali tapti realybe!

Kada keliauti? Kai Lietuvą gaubia tamsūs dangaus debesys ir žiemos žvarba verčia svajoti apie vasaros skaisčią saulę vis dažniau – klimatas Australijoje tiesiog pavydėtinas. Kadangi Australija didžiulė šalis, todėl oro temperatūra priklauso nuo krypties - tad planuokite iš anksto savo kelionės kryptį!

Ką pamatyti? Australijoje lankytinos vietos tiesiog stebina! Išsirinkite kuriose šalies vietose keliausite daugiausiai – norite pasimėgauti miestų judrumu ar atsipalaiduoti žvelgiant į hipnotizuojančius kraštovaizdžių tolius? Jūsų pasirinkimas netaps klaidingu, bet tiesiog bus paprasčiau apžiūrėti įdomiąją Australiją. Nepamirškite - žemėlapis yra vienas iš pagalbininkų tai padaryti, o mes paminėsime keletą vietų, kurios galėtų jūsų atostogoms sukurti žavesio. Sidnėjus, tropinis rojus Big Barrier Reef, aukštų pastatų sostinė Brisbane ir The Red Centre nacionalinis parkas.

skrydziai i Australija

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Australiją:

Šeimos atostogos: nusprendėte sau ir savo šeimai sukurti kiek labiau intriguojančias atostogas ypatingoje Australijoje? Puiki mintis! Prieš 100 milijonus metų vandenynų apsuptas mažas žemės kampelis, pasirodo ne toks ir mažas! Čia, savo unikaliais gamtos reiškiniais ir išsiskiriančia gyvūnija pasižyminti šalis privers aikčioti kiekvieną – Sidnėjuje esantis zoologijos sodas Taronga Zoo suteiks nuostabią galimybę susipažinti su Australijos gyvūnais, o vandeninio pasaulio gyvenimu pasigrožėti siūlome apsilankant Sea Life Sydney akvariume.

Draugų kelionė: pigūs skrydžiai į Australiją – visiems trokštantiems patirti nuotykių! Atostogos su draugais taps nepamirštamomis, o praleistas laikas privers pamilti išsiskiriančią Australiją. Lankykitės Sidnėjuje – pietryčiuose esančiame mieste, kuriame pramogų ir nuotykių netrūks. Tik nepamirškite įsiamžinti prie Harbour Bridge! Great Barrier Reef – didžiausias pasaulyje koralinis rifas, kuriame pažvelgsite į gražiausius povandeninio pasaulio vaizdus gyvai! Vilioja, tiesa?

Romantikams: vykite į kelionę dviese! Australija – kontrastinga šalis. Neapsakomas gamtos grožis, beribės dykumos, vandenyno toliai ir žaisminga gyvūnija – Australijos perlai, paversiantys jūsų atostogas nepamirštamomis. Tarp Australijos žemyno ir Naujosios Zelandijos esanti Lord Howe sala – mažas pasaulio kampelis prilygsiantis rojui. Nepatikėsite savo akimis – įtraukiantis gamtos grožis privers atsiplėšti nuo realybės... Skrydis pigiau į Australiją – tai lyg svajonės išsipildymas!

Senjorams: netikėjote, kad kada nors galėsite aplankyti tolimąją Australiją? Patikėkite! Čia savo kelionę sukurti galės kiekvienas atvykęs – trokštate didmiesčiui būdingo, siautulingo miesto triukšmo ar žmogaus nepalytėtos, raminančios gamtos dvelksmo? Šioje šalyje gausite ko geidžia jūsų širdis! Lankykitės Australijos sostinėje Kanberoje, populiariajame Sidnėjuje, o savo kelionei suteikti ypatingo žavesio, patariame išvysti, saulėlydžio pagalba, besikeičiančias Uluru uolos spalvas.

Reikalingi dokumentai Australijoje

Į Australiją turistiniais tikslais keliaujantiems Lietuvos Respublikos piliečiams viza yra nereikalinga tuo atveju, jei viešnagės laikotarpis yra ne ilgesnis nei 90 dienų. Šiuo atveju su savimi reikia turėti galiojantį pasą ir „eVisitor“ – elektroninį leidimą įvažiuoti į šalį. Daugiau informacijos apie „eVisitor“ ieškokite internete.

Ko paragauti Australijoje?

Vegemite – vienas iš firminių Australijos skonių, vitaminų šaltinis. Tai juoda, tiršta užtepėlė iš alaus mielių ekstrakto likučių su įvairiais daržovių ir prieskonių priedais. Tepamas ant skrebučio.

Pavlova – nacionalinis australų desertas. Tai morenginis desertas su traškia plutele ir vaisiais bei  plakta grietinėle pripildytu vidumi. Skanėstas pavadintas rusų balerinos Anos Pavlovos garbei.

Į nacionalinių patiekalų sąrašą įeina makadamijų riešutai ir šokoladinis batonėlis su medumi „Violet Crumble“. Būtinai paragaukite!

„Fairy bread“ – yra trikampiais supjaustytos batono riekelės, pateptos sviestu ir padengtos spalvotais dekoratyviniais pabarstukais.

Populiarūs viešbučiai Australijoje

Populiariausi viešbučių pasiūlymai priklauso nuo to, į kurią Australijos dalį keliausite. Jei, pavyzdžiui, trauksite į pietinę Australijos dalį šalia Ramiojo vandenyno ir teikiate pirmenybę aukščiausio lygio aptarnavimui, jums patiks Adelaidėje esantis „The Playford – MGallery by Sofitel“ viešbutis su šiaurine terasa, „lounge“ baru, baseinu. Nakvynės kaina – 107 Eur. Ieškantys pigaus ir praktiško varianto nenusivils „Majestic Minima Hotel“ viešbučiu, kuriame nakvynė kainuoja 52 Eur.

Etiketas ir bendravimo kultūra Australijoje

Australijos gyventojai yra žinomi kaip tiesūs žmonės, itin vertinantys atvirumą. Australų bendravime svarbų vaidmenį vaidina humoras. Pokalbio metu dažnai juokaujama ir patraukiama per dantį.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Australiją

Tiesioginiai skrydžiai į Australiją – dar ateityje, tačiau šį pasaulio kraštą pasieksite su patogiais persėdimais Rygoje arba Miunchene, Abu Dabyje ir kt. miestuose.

Oro uostai. Visoje Australijoje yra daugybė oro uostų: Darvino (DRW), Perto (PER), Melburno (MEL), Kanbero (CBR), Sidnėjaus „Palm Beach“ SPB (LBH), „Au-Rose Bay (RSE)“ ir daugybė kt.  

Laikas. Laiko juostos Australijoje varijuoja nuo UTC+8 ir +10,5 iki UTC+8 ir +11, taigi, laiką turėsite pasukti apytiksliai 7 val. į priekį.

Valiuta: Australijos doleris (AUD)

Gyventojų skaičius: kiek daugiau nei 25 mln.

Plotas: 7,692,024 km2

Įkūrimo data. Australijos teritorija buvo apgyvendinta apie 60 tūkst. metų prieš pasirodant pirmiesiems europiečiams XVIII a.

Viešasis transportas Australijoje

Sidnėjuje, Adelaidėje, Perte, Melburne ir Brisbane yra išvystytas platus priemiestinių geležinkelių tinklas. Daugelyje miestų veikia tramvajai, o Sidnėjuje ir greitieji tramvajai. Žinoma, važinėja autobusai. Kelionė viešuoju transportu Australijoje kainuos apie 2,53 Eur.Australijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai