Pigūs skrydžiai į Australiją

Pigūs skrydžiai į Australiją – visą žemyną užimančią šalį, ypatinga flora ir fauna garsėjančiu kraštu, kuriame vietoj mums būdingų kačių gatvėse šuoliuoja kengūros, medžiuose pūpso tingios koalos, o naktimis miškuose ir miesto parkuose šmirinėja oposumai. Pigių skrydžių bendrovės siūlo nepaprastą galimybę aplankyti tolimąją Australiją – argi nevilioja?

Kodėl keliauti? Pasinaudojant pigių skrydžių nuolaidomis nuvykti į Australiją – ranka pasiekiama kelionė! Šis kraštas stebins net ir daug mačiusius – neįprasti gamtos vaizdiniai sukurs jūsų atostogoms tikrą poilsio ir nuotykių kupiną oazę. Kiekvienas keliautojas yra bent sekundei pasvajojęs apie tokią išvyką, o dabar ji gali tapti realybe!

Kada keliauti? Kai Lietuvą gaubia tamsūs dangaus debesys ir žiemos žvarba verčia svajoti apie vasaros skaisčią saulę vis dažniau – klimatas Australijoje tiesiog pavydėtinas. Kadangi Australija didžiulė šalis, todėl oro temperatūra priklauso nuo krypties - tad planuokite iš anksto savo kelionės kryptį!

Ką pamatyti? Australijoje lankytinos vietos tiesiog stebina! Išsirinkite kuriose šalies vietose keliausite daugiausiai – norite pasimėgauti miestų judrumu ar atsipalaiduoti žvelgiant į hipnotizuojančius kraštovaizdžių tolius? Jūsų pasirinkimas netaps klaidingu, bet tiesiog bus paprasčiau apžiūrėti įdomiąją Australiją. Nepamirškite - žemėlapis yra vienas iš pagalbininkų tai padaryti, o mes paminėsime keletą vietų, kurios galėtų jūsų atostogoms sukurti žavesio. Sidnėjus, tropinis rojus Big Barrier Reef, aukštų pastatų sostinė Brisbane ir The Red Centre nacionalinis parkas.

skrydziai i Australija

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Australiją:

Šeimos atostogos: nusprendėte sau ir savo šeimai sukurti kiek labiau intriguojančias atostogas ypatingoje Australijoje? Puiki mintis! Prieš 100 milijonus metų vandenynų apsuptas mažas žemės kampelis, pasirodo ne toks ir mažas! Čia, savo unikaliais gamtos reiškiniais ir išsiskiriančia gyvūnija pasižyminti šalis privers aikčioti kiekvieną – Sidnėjuje esantis zoologijos sodas Taronga Zoo suteiks nuostabią galimybę susipažinti su Australijos gyvūnais, o vandeninio pasaulio gyvenimu pasigrožėti siūlome apsilankant Sea Life Sydney akvariume.

Draugų kelionė: pigūs skrydžiai į Australiją – visiems trokštantiems patirti nuotykių! Atostogos su draugais taps nepamirštamomis, o praleistas laikas privers pamilti išsiskiriančią Australiją. Lankykitės Sidnėjuje – pietryčiuose esančiame mieste, kuriame pramogų ir nuotykių netrūks. Tik nepamirškite įsiamžinti prie Harbour Bridge! Great Barrier Reef – didžiausias pasaulyje koralinis rifas, kuriame pažvelgsite į gražiausius povandeninio pasaulio vaizdus gyvai! Vilioja, tiesa?

Romantikams: vykite į kelionę dviese! Australija – kontrastinga šalis. Neapsakomas gamtos grožis, beribės dykumos, vandenyno toliai ir žaisminga gyvūnija – Australijos perlai, paversiantys jūsų atostogas nepamirštamomis. Tarp Australijos žemyno ir Naujosios Zelandijos esanti Lord Howe sala – mažas pasaulio kampelis prilygsiantis rojui. Nepatikėsite savo akimis – įtraukiantis gamtos grožis privers atsiplėšti nuo realybės... Skrydis pigiau į Australiją – tai lyg svajonės išsipildymas!

Senjorams: netikėjote, kad kada nors galėsite aplankyti tolimąją Australiją? Patikėkite! Čia savo kelionę sukurti galės kiekvienas atvykęs – trokštate didmiesčiui būdingo, siautulingo miesto triukšmo ar žmogaus nepalytėtos, raminančios gamtos dvelksmo? Šioje šalyje gausite ko geidžia jūsų širdis! Lankykitės Australijos sostinėje Kanberoje, populiariajame Sidnėjuje, o savo kelionei suteikti ypatingo žavesio, patariame išvysti, saulėlydžio pagalba, besikeičiančias Uluru uolos spalvas.Australijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai