Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Vengriją

Kelionės į Vengriją organizuojanti agentūra jums siūlo, ko gero, pigiausiai nuskristi į šalį, kurioje apsilankę norėsite dar ne kartą  čia sugrįžti. Neabejotinai kiekvieną poilsiautoją Vengrijoje apsvaigina nuostabus vynų pasirinkimas, kurių išskirtinis skonis yra nenuginčijamas faktas. Tačiau prie populiarių vengrų gėrimų galėtume priskirti ir „Unicum“ likerį, kurio taurelė visuomet yra pasiūloma po sočių pietų. Kelionės į Vengriją metu nepraleiskite progos apsilankyti viename pirmųjų Europoje marcipanų muziejuje, kuriame galėsite pasimėgaudami gardžiuotis įvairiausių spalvų ir formų saldumynais. Šalyje verdantis kultūrinis gyvenimas kviečia užsukti į naujausias parodas ir koncertus, taip pat neaplenkti kavinių ir restoranų, kuriuose dažnai galėsite išgirsti gyvą muziką. Kaimo vietovės visuomet geranoriškai priima poilsiautojus, norinčius pažinti jaukius barokinio stiliaus kaimukus bei jų tradicijas. Pigių kelionių pasiūlymai dovanoja progą aplankyti Vengriją už ypatingai žemą kainą. Ši valstybė traukia savo išlavintu muzikalumu bei pasakiško skonio vynais, terminiais vandens baseinais bei žavingais krištolo dirbiniais. Nusipirkę lėktuvo bilietus jūs būsite užtikrinti atostogomis, kurios atneš neįkainojamus potyrius bei nuotykius jums ir jūsų draugams.

Reikalingi dokumentai Vengrijoje

Vengrija – Europos Sąjungos narė ir vizos į šią valstybę tikrai nereikia, tad, įsigiję kelionės bilietus, pasirūpinkite galiojančia asmens tapatybės kortele ir pasiruoškite neišdildomiems įspūdžiams įvairiaspalvėje šalyje.

Ko paragauti Vengrijoje?

Tradicinį guliašą (gulyás) daugelis tautų ne tik laiko Vengrijos simboliu, bet ir įtraukia į savo valgiaraščius. Kone kiekviename šios šalies regione guliašas gaminamas skirtingai, tačiau tokie ingredientai kaip jautiena, kiauliena, bulvės, morkos ir tradiciniai prieskoniai, iš kurių svarbiausia paprika – šio patiekalo pagrindas. Smaližius tikrai sudomins vengriškas desertas dobos torte – tai biskvitinis  tortas, perteptas šokoladinio sviesto kremu ir aplietas karameliniu glaistu.

Populiarūs viešbučiai Vengrijoje

Turistų mėgstamas Budapešte įsikūręs viešbutis „Aria Hotel Budapest“ – tinkamas pasirinkimas vertinantiems subtilų poilsį besimėgaujant įspūdingais sostinės senamiesčio vaizdais. Beje, čia puikiai jausis visi muzikos gerbėjai – viešbutis turi 4 priestatus, kurių interjeras originaliai atspindi klasikos, operos, džiazo ir šiuolaikinės muzikos stilius.

Etiketas ir bendravimo kultūra Vengrijoje

Vengrija garsėja giliomis šeimos tradicijomis, tai yra šalies socialinės struktūros pagrindas. Vengrai taip pat labai  vertina ilgalaikę draugystę – jei susirasite draugų šioje šalyje, tai tikrai ilgam. Eidami į svečius nusineškite dėžutę šokoladinių saldainių ir puokštę gėlių (tik ne raudonų rožių) ir nenustebkite, jei būsite paprašyti palikti batus prie lauko durų – Vengrijoje tai įprasta.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Vengriją

Vengrai labai didžiuojasi savo gaminamu vynu, tad butelis šio gėrimo – puikus pirkinys lauktuvėms. Ar žinojote, kad Rubiko kubo išradėjas – vengrų skulptorius ir architektūros profesorius Ernė Rubikas? Šio vengro išradimas neabejotinai žinomas visame pasaulyje, o Vengrijoje Rubiko kubų įsigyti galima kone kiekvienoje suvenyrų parduotuvėje.

Viešasis transportas Vengrijoje

Vengrijoje populiariausia ir pigiausia keliauti autobusu, taip pat įprasta naudotis tramvajais ir taksi paslaugomis. Budapeštas – vienintelis Vengrijos miestas, kuriame veikia metro, taip pat sostinėje galima leistis laivu į kerinčią kelionę Dunojaus upe ar Balatono ežeru.Vengrijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai