Pigūs skrydžiai į San Mariną

Norite į romantiškąją Italiją, tik nežinote kur skleisti sparnus? Gera naujiena jums! Nes tik dabar galima įsigyti itin pigius skrydžius į San Mariną - nedidelę valstybę Europos pietuose! San Marinas puoselėja tvirtas istorines šaknis, tad nepamirštami įspūdžiai – garantuoti!

Kodėl keliauti? Kelionę į San Mariną tiesiog būtiną įtraukti į savo kelionių sąrašą – šioje vietovėje išties yra ką pamatyti. Šalis, pasižyminti savitumu bei išskirtiniu žavesiu, apgaubs geromis emocijomis iki sielos gelmių. Tad nieko nelaukite ir pasinaudokite žema kaina, lėktuvo bilietai į San Mariną vilioja ir net neraudonuoja!

Kada keliauti? Orai San Marine šilti, čia nuolatos vyrauja pliusinė temperatūra ir Viduržemio jūros subtropikų klimatas. Vidutinė oro temperatūra San Marine: sausį +2 oC, o liepą - daugiau nei +23 oC. Į šią nuvertintą Italijos pasakų kampelį skraido pigių skrydžių bendrovės bet kuriuo metų laiku.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos San Marine išties įspūdingos. Ant Titano kalno viršūnės stūkso galinga san mariniečių pilis, kurią apžiūrėti bei pasivaikščioti viduramžiais alsuojančiomis gatvelėmis tiesiog privalu! Lankomiausios vietos San Marine: laisvės aikštė ir joje įsikūrę Vyriausybės rūmai, be to, būtina aplankyti rotušės aikštę bei nacionalinį muziejų.

Į San Mariną galima atvykti keliais būdais - mašina, autobusu ar lėktuvu. Bėda tik ta, jog tiesioginių lėktuvo bilietų iš Vilniaus, deja, dar neturime. Mūsų kelionių ekspertai siūlo skristi į šalimais esantį Bolonijos oro uostą, o iš jo, bet kuria jums patogia transporto priemone, pasieksite savo galutinį tikslą - San Mariną. Be abejonės, geriau orientuotis jums padės žemėlapis, kurį galėsite įsigyti oro uoste arba bet kuriame turizmo centre.

Pigūs-skrydžiai-į-San-Mariną

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į San Mariną:

Draugų kelionė: Draugų kompanijai kelionė į San Mariną - puiki mintis! Lankytinų vietų gausa nustebins kiekvieną, tačiau jaunimas visuomet traukia į Ferrari, transporto, bei keistų objektų muziejus. Taip pat, San Marinas garsėja turintis Duty-free parduodamų prekių neapmokestinimą, todėl būtų gėda bent dalį savo laiko nepraleisti parduotuvėse ar prekybos centruose.

Šeimos atostogos: Nors San Marinas - viena mažiausių šalių, joje galima rasti ypač daug muziejų. Savo mėgstamiausią atras kiekvienas šeimos narys. Aplankykite sargybos bokštus bei baziliką, o kur dar išskirtinės San Marino pašto ženklų kolekcijos? Čia išvysite dar niekur nematytus, unikalius ir mažai kur gaunamus pašto ženklus.

Senjorams: Įsiliekite į San Marino grožį! Aplankykite miesto rotušę, laisvės alėją, pasivaikščiokite viduramžių laikus menančiais takeliais, alsuojančiais ramybe ir mėgaukitės aplink supančiu grožiu. Tiesa, kelionė į San Mariną, tai puiki alternatyva norintiems keliauti pigiau!

Romantikams: Ar teko girdėti apie garsiąją San Marino virtuvę? Šios šalies gyventojai garsėja ne tik itališkais patiekalais, bet ir kulinariniais šedevrais! Po dienos patirtų kelionės įspūdžių užsukite vakarienės į jaukų, mažą, vietinių gyventojų giriamą restoranėlį ir įsitikinkite patys! Orai San Marine švelnūs ir šilti, nevargina dideli karščiai, tad jūsų romantiškos kelionės nesutrukdys jokie prasti orai!

Prenumeruokite Skrendu.lt naujienlaiškį ir pirmi gaukite paskutinės minutės bilietų pasiūlymus į San Mariną. Pigių skrydžių bendrovės siūlo įvairias akcijas, teikia nuolaidas, tad nepraleiskite puikaus šanso keliauti pigiau! Pigūs skrydžiai į San Mariną? Kodėl gi ne!

 

Komentarai