Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Sankt Peterburgą

Pigūs skrydžiai į Sankt Peterburgą

Skrydžiai į Sankt Peterburgą, neabejoju, įkvėps jus kūrybiniams darbams, juk ne kur kitur, o būtent čia jūs galėsite atsikvėpti nuo slėgusios kasdienybės ir įkvėpti naujus pojūčius suteiksiančio vėjo. Sankt Peterburgas dažnai suvokiamas kaip europinis Rusijos veidas – jį statė ne tik rusų, tačiau ir italų, prancūzų ir kitų Europos šalių architektai. Tai miestas turintis imperatoriško žavesio, kuriame apstu kanalų, kurių krantus sujungia per 340 tiltų. Visi jie unikalūs, kiekvienas su savo ornamentais, statulėlėmis, įvairiausių architektūriniu stilių ir dydžių, kai kurie iš jų net pakeliami. Visa tai suteikia ypatingos elegancijos ir romantikos. Be to, juk ne veltui sakoma, kad Sankt Peterburge galima naktį stovint ant tilto knygą skaityti, juk čia būna baltosios naktys, kurios ne vieną poilsiautoją kviečia atvykti. Pigių kelionių pasiūlymai pateikia jums puikią progą, matyt, pigiausiai nuskristi į vieną iš Rusijos perlų, kartais vadinamą Šiaurės Venecija, čia tvyranti atmosfera sukelia itin geras emocijas, dėl kurių vėl norisi sugrįžti čia. Nevos upės pakrantėje išsidėsčiusiame mieste veikia per 40 muziejų, teatrų, aukštųjų mokyklų, taip pat čia įsikūręs ermitažas, kuriame saugoma viena didžiausių meno kolekcijų, bei B. Rastrelio projektuoti barokiniai žiemos rūmai, tapę vienu lankomiausiu objektu. Skrydžiai į Sankt Peterburgą sukelia nepaprasta jaudulį, juk tai kelionė į didžią praeitį menantį miestą, kurio architektūra stebina ne vieną europietį. Kartą įsigijus lėktuvo bilietą supranti, kad jis ne paskutinis, nes atsigrožėti čia esančiais šedevrais tiesiog neįmanoma.

Reikalingi dokumentai Rusijoje

Keliaujantiems į Rusiją pirmiausia reikalinga viza. Ją galima gauti Rusijos Ambasados konsuliniame skyriuje Vilniuje arba Rusijos Generaliniame konsulate Klaipėdoje. Maksimalus laikotarpis, kuriam yra išduodama turistinė viza yra 30 dienų. Su savimi jums reikia turėti galiojantį pasą.

Ko paragauti Rusijoje?

Asmenims, keliaujantiems į Rusiją iš Rytų Europos valstybių, tradicinė Rusijos virtuvė gali pasirodyti gan pažįstama, tačiau rasite patiekalų, kurie jus nustebins. Pradėkite nuo ikrų. Rusijoje jie yra labai populiarūs, jų rūšių yra daugybė. Už ikrus įmanoma sumokėti nuo kelių iki kelių šimtų eurų. Rusijoje verta paragauti tradicinių barščių. Barščiai patiekiami dideliuose induose su juoda duona. Tai bus tikrai sotus pasirinkimas pietums.

Populiarūs viešbučiai Sankt Peterburge

Norintiems apsistoti Sankt Peterburge nakvynės pasirinkimas bus tikrai didelis. Kadangi tai vienas didžiausių ir labiausiai lankomų Rusijos miestų, kainos čia atitinkamai didesnės nei aplinkiniuose miesteliuose. Nakvynę 3* „Hotel Anabel“ viešbutyje su maitinimu ir patogiu susisiekimu su miesto centru galite gauti vos už 58 Eur dviems. Ieškantys prabangių atostogų, puikių pasiūlymų ras 5* viešbutyje „Grand Hotel Emerald“. Nakvynė dviem asmenims čia kainuos nuo 177 Eur.

Etiketas ir bendravimo kultūra Rusijoje

Keliaujantys Rusijoje turėtų žinoti, kad tai konservatyvi šalis, tad norint išvengti nemalonių konfliktų reikėtų elgtis mandagiai. Lankydamiesi bažnyčiose ir vienuolynuose turėtumėte nedėvėti atvirų drabužių, moterys turi dėvėti galvos apdangalus, kurie dažniausiai būna padėti prie bažnyčios įėjimo. Vyrams įeinant į šventas vietas derėtų nusiimti kepures.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Sankt Peterburgą

Tiesioginis skrydis Vilnius – Sankt Peterburgas nėra vykdomas. Tačiau, tiesioginis skrydis į Sankt Peterburgą yra vykdomas iš aplinkinių Rygos ir Varšuvos oro uostų. Vykstantiems atostogų į Sankt Peterburgą reikėtų pasirūpinti Rusijos rubliais. Juos galite išsikeisti banke arba valiutų keityklose. Daugumoje vietų galėsite atsiskaityti banko kortelėmis, tačiau reikėtų pasiimti ir grynųjų pinigų, nes mažesnėse parduotuvėse gali nebūti galimybės atsiskaityti.

Viešasis transportas Sankt Peterburge

Viešasis transportas Sankt Peterburge patogus ir nebrangus. Vienos kelionės kaina yra apie 1 Eur, tačiau keliaudami mieste ilgiau nei savaitę, sutaupysite įsigydami viešojo transporto kortelę. Mieste galėsite naudotis metro, tramvajais, autobusais, troleibusais, vandens transportu bei taksi paslaugomis.

Kiti Rusijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai