Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Lisaboną

Pigūs skrydžiai į Lisaboną

Pigūs skrydžiai į Lisaboną – spalvingąją Portugalijos sostinę! Ši kelionė nustebins net ir gausybę kraštų aplankiusius keliautojus. Miestas bei uostas stebina savo didybe bei spinduliuoja gera aura. Pigius skrydžio bilietus į kerinčią Lisaboną galite įsigyti internetu: akcijos, nuolaidos stebina pirkėjus.

Kodėl keliauti? Mėgaukitės eklektiška, tačiau pribloškiančia sostinės architektūra, lankykitės garsiausiose meno galerijose, išbandykite vandens malonumus bei skaniausius nacionalinius patiekalus, garsiuosius vynus. Draugiški ir paslaugūs miestelėnai privers pasijusti lyg namuose.

Kada keliauti? Portugalija garsi savo jūriniu klimatu. Vasarą orai Lisabonoje karšti ir sausi, o žiemą gali net pasnigti. Rekomenduotina keliauti rudenį, kuomet oro temperatūra +20-26°C.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos pavers Jūsų kelionę nepamirštama. Siūlome pasivaikščioti Alfama kvartale - kiemuose žydi gėlės, ryškių namų balkonuose džiūsta skalbiniai, o kavinukėse ir prie fontanėlių šnekučiuojasi vietiniai. Grožėkitės kvapą gniaužiančia miesto panorama ir saulėlydžiu Miradouro de Santa Luiza terasoje. Pasivažinėkite legendiniais geltonaisiais tramvajais. Belem bokštas, São Jorge pilis, Atradėjų paminklas, Jeronimos vienuolynas, bei kitos miesto įžimybės neleis nuobodžiauti. Aplankykite nemokamą modernaus meno Berardo muziejų, kur išvysite Picasso ir Dali kūrybą. Žemėlapis neleis pasiklysti tarp gražiųjų gatvelių, o turizmo centras padės kilus klausimams.

Reikalingi dokumentai Lisabonoje

Pigūs skrydžiai į Lisaboną jau spurda Skrendu.lt platformoje! Nežinote, kokių dokumentų gali prireikti? Ne bėda! Lisabonoje jums pakaks turėti Lietuvos Respublikos pasą arba asmens tapatybės kortelę.

Ko paragauti Lisabonoje?

Geriausiai pažinti Lisabonos virtuvę jums padės maisto produktų turgavietės. Portugalijos virtuvė – tai Viduržemio jūrų skanėstai, tad dominuoja jūrų gėrybės, o prie jų sūris, žalumynai, platus prieskonių pasirinkimas, senosios vyno tradicijos. Kadangi Portugalija nuo seno buvo jūrinė valstybė, jos virtuvėje visada rasite žuvies patiekalų. Čia žuvis gali būti skrudinama, kepama, džiovinama, verdama ir rūkoma. Tradicinis portugalų gėrimas yra vynas, ypač vertinami Porto (portveinas), Madeiros vynai. O neparagauti Pastel de nata deserto Lisabonoje būtų nuodėmė. Pastel de nata – tai mažas pyragėlis, pagamintas iš sluoksniuotos tešlos su plikytu kremu viduje.

Populiarūs viešbučiai Lisabonoje

Tiesioginiai skrydžiai į Lisaboną vis dar aplenkia Lietuvą, tačiau patogūs persėdimai leidžia mėgautis komfortabilia kelione ir pagaliau pasiekti vieną iš gražiausių miestų Europoje! Kur apsistoti? Lisabona gali pasiūlyti įvairiausių nakvynės variantų: nuo paprastų, pigesnių nakvynės namų iki prabangių viešbučių. Bet kaip išsirinkti tinkamiausią? Jei pagrindinis kelionės tikslas yra kultūrinė pažintis su miestu, siūlome ALTIS AVENIDA viešbutį, įsikūrusį pačiame miesto centre. Nedidelis, elegantiškas viešbutis, įrengtas klasikiniu stiliumi. Norintiems daugiau vandens, saulės ir smėlio dermės vertėtų rinktis viešbutį, esantį arčiau paplūdimio, pavyzdžiui, OLISSIPPO LAPA PALACE. Tai – prabangus viešbutis, įsikūręs XIX amžiaus pastate. Puiki vieta ant kalvos leidžia svečiams mėgautis nuostabiais Lisabonos vaizdais.

Etiketas ir bendravimo kultūra Lisabonoje

Lisabonos gyventojai yra labai paslaugūs ir pasiruošę padėti, todėl nedvejodami galite paprašyti pagalbos, jei pasiklydote ir negalite rasti kelio. Jaunoji karta dažniausiai su malonumu atsakys į klausimus angliškai, o vyresnio amžiaus žmonės įvertins jūsų pastangas bendrauti portugališkai. Nesistebėkite, jei išvysite praeinančias merginas susikabinusias rankomis, tai – draugystės ir šiltų santykių ženklas. Rūkyti viešose uždarose vietose negalima.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Lisaboną

Kol tiesioginis skrydis į Lisaboną jau mūsų mintyse, bent jau Portugalijos piniginis vienetas toks pats, kaip ir pas mus, euras. Daugumoje vietų galima atsiskaityti mokėjimo kortelėmis. Nežinote, ką parvežti lauktuvių? Pasirinkimas platus: portugališki vynai, keramika, tradiciniai amatininkų stiklo ir porceliano dirbiniai, taip pat Madeiros juvelyriniai sidabro papuošalai ir puošniai siuvinėti audiniai. Patarimas: kelionėje būtinai nešiokite galvos apdangalą, akinius nuo saulės, tepkitės apsauginiu kremu.

Viešasis transportas

Pagrindinė susisiekimo priemonė Lisabonoje yra metro. Lisabonos metro yra nauji, modernūs ir itin tvarkingi. Portugalijos keliai ir greitkeliai yra mokami ir geros kokybės, todėl keliauti automobiliu ar taksi taip pat labai malonu. Susisiekimas šalies traukiniais yra daug patogesnis negu autobusais. O jeigu norite, ko nors ypatingo ir įdomaus, siūlome išbandyti Lisabonos vizitinę kortelę – geltonąjį tramvajų arba liniją Nr. 28. Tai – istorinė miesto susisiekimo priemonė, dažnai vadinama muziejumi ant bėgių. Šie istoriniai tramvajai Lisabonos gatvių bėgiais rieda nuo tarpukario.

Kiti Portugalijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai