Pigūs skrydžiai į Baltarusiją

Pigūs skrydžiai į Baltarusiją! Apsilankykite Lietuvos kaimynystėje išvyskite, įspūdingą architektūra, pažinkite Baltarusijos kultūrą ir jos istoriją. Akcijos, nuolaidos ir paskutinės minutės kelionės pasiūlymai padės organizuoti atostogas daug greičiau ir paprasčiau.

Kodėl keliauti? Baltarusai garsėja kaip itin draugiški ir šilti žmonės, todėl susipažinus su vietiniais – nepažintų vietų bei įvairiausių nacionalinių patiekalų degustavimo turas garantuotas.

Kada keliauti? Orai žiemą stebina dideliu kiekiu sniego, todėl norintiems keliauti šiuo metų laiku patartina iš spintos traukti kailinius! Keliaujantys vasarą - žino, kada oro temperatūra siekia 25 °C.

Ką pamatyti? Kelionė po šalį ir lankytinos vietos tikrai nenuvils. Belovežo giria – seniausias miškas Europoje, kuriam virš 600 metų, čia apsilankyti būtina. Nepamirškite didžiųjų LDK pilių bei UNESCO paveldo saugomų vietovių. Aplankykite Minską, jis nustebins savo didybe, alėjomis ir geriausiais šalies muziejais. Kartais įdomiausi dalykai slypi taip netoli! Keliauk!Baltarusijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai