Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Baltarusiją

Pigūs skrydžiai į Baltarusiją! Apsilankykite Lietuvos kaimynystėje išvyskite, įspūdingą architektūra, pažinkite Baltarusijos kultūrą ir jos istoriją. Akcijos, nuolaidos ir paskutinės minutės kelionės pasiūlymai padės organizuoti atostogas daug greičiau ir paprasčiau.

Kodėl keliauti? Baltarusai garsėja kaip itin draugiški ir šilti žmonės, todėl susipažinus su vietiniais – nepažintų vietų bei įvairiausių nacionalinių patiekalų degustavimo turas garantuotas.

Kada keliauti? Orai žiemą stebina dideliu kiekiu sniego, todėl norintiems keliauti šiuo metų laiku patartina iš spintos traukti kailinius! Keliaujantys vasarą - žino, kada oro temperatūra siekia 25 °C.

Ką pamatyti? Kelionė po šalį ir lankytinos vietos tikrai nenuvils. Belovežo giria – seniausias miškas Europoje, kuriam virš 600 metų, čia apsilankyti būtina. Nepamirškite didžiųjų LDK pilių bei UNESCO paveldo saugomų vietovių. Aplankykite Minską, jis nustebins savo didybe, alėjomis ir geriausiais šalies muziejais. Kartais įdomiausi dalykai slypi taip netoli! Keliauk!

Reikalingi dokumentai Baltarusijoje

Baltarusijoje veikia keli bevizio režimo atvejai: kuomet atvykstama ir išvykstama per Minsko oro uostą (5 dienų laikotarpiui); keliaujant į Belovežo girios nacionalinį parką (3 dienų laikotarpiui); keliaujant Augustavo kanalo parko teritorijoje ir Gardine (10 dienų laikotarpiui). Visais kitais atvejais norint apsilankyti Baltarusijoje, prieš tai reikia įsigyti vizą. Į kelionę taip pat būtinai pasiimkite pasą.

Ko paragauti Baltarusijoje?

Baltarusijos virtuvėje rasite ir kitoms rytų Europos šalims būdingų patiekalų.

  • Zhurek – unikali sriuba, ruošiama iš avižų raugo ir juodos duonos. Raugas paliekamas 2–3 dienoms šiltoje vietoje, po to filtruojamas ir sumaišomas su mėsa, daržovėmis ir česnaku.
  • Kletski – išties greitai paruošiamas patiekalas, todėl juokais vadinamas baltarusišku greituoju maistu. Tai virti miltų paplotėliai, patiekiami su grietine ir keptais svogūnais.
  • Tsibriki yra aliejuje kepti bulvių rutuliukai su sūrio įdaru.

Populiarūs viešbučiai Baltarusijoje

Puikiausią kokybę už palyginti nedidelę kainą gausite penkių žvaigždučių viešbutyje „Renaissance Minsk Hotel“. Šviesūs, erdvūs ir modernūs kambariai, baseinas, puikūs vaizdai iš viešbučio balkono. Nakvynės kaina – 78 Eur. Itin didelę paklausą turintis variantas linkusiems taupyti – „Sputnik“. Puikus susisiekimas, kambariai su visais patogumais. Nakvynės kaina – 24 Eur.  „Zvezda“, „Planeta“ ir kiti viešbučiai siūlo panašias paslaugas. Nakvynės kaina juose kainuoja nuo 23 iki 34 Eur.

Etiketas ir bendravimo kultūra Baltarusijoje

Baltarusijoje sveikinantis įprasta spausti ranką ir su menkai pažįstamais žmonėmis. Prieš užeinant į svečius įprasta nusiauti batus ir atnešti dovanų. Bendrų vakarienių metu baltarusiai linkę išgerti degtinės. Atsisakymas prisijungti laikomas nemandagiu gestu.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Baltarusiją

Pigūs skrydžiai į Baltarusiją – rinkitės juos jei norite sutaupyti laiko. Tiesioginiai skrydžiai į Minską iš Vilniaus trunka 35 min. Kelionė automobiliu į Baltarusijos sostinę apytiksliai trunka apie 2 val. 36 min.

Oro uostai: Minsko (MSQ), Bresto (BQT),  Vitebsko (VTB), Gardino (GNA), Gomelio (GME) ir Mogiliovo (MVQ).

Laikas: Baltarusijoje galioja UTC+03 laiko juosta, taigi, laikas, skaičiuojamas taip pat, kaip ir Lietuvoje.

Valiuta: Baltarusijos rublis (BYN)

Gyventojų skaičius: apie 9,491,800 mln.

Šalies plotas: 207,595 km2

Įkūrimo data: nepriklausoma šalimi Baltarusija pasiskelbė 1990 rugpjūčio 25 dieną.

Viešasis transportas Baltarusijoje

Šalies sostinėje Minske galima keliauti autobusu, troleibusu, tramvajumi ir metro. Kelionei sumokėsite nuo 0,24 iki 0,26 Eur. Kituose Baltarusijos miestuose kelionės bilietas kainuos dar pigiau.Baltarusijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai