Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Dažniausiai užduodami klausimai

Skrydžiai

Registracija į skrydį

1. Kokiais būdais galima užsiregistruoti į skrydį (check-in)? 

Registruotis į skrydį priklausomai nuo oro linijų, su kuriomis skrendate, taisyklių galima internetu arba oro uoste. 

Registruojantis į skrydį oro uoste reikės pateikti elektroninio bilieto išklotinę ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir vizą (jeigu ji reikalinga). 

 

2. Kokie yra registracijos į skrydį terminai? 

Registracijos terminai oro uostuose yra skirtingi, ir jūsų atsakomybė yra pasidomėti tais registracijos terminais bei jų laikytis. Maršrutams Europos viduryje registracija oro uoste baigiasi likus 45 min iki skrydžio, kurio laikas nurodytas biliete. Tarptautiniams maršrutams registracija baigiasi likus 60 min iki skrydžio, kurio laikas nurodytas biliete. 

 

3. Kaip užsiregistruoti į skrydį perkant žemų kainų oro linijų skrydžio bilietus?

Perkant žemų kainų oro linijų, tokių kaip Ryanair, Wizzair, Air Baltic ir t.t., skrydžio bilietus Skrendu.lt puslapyje, tam, kad būtų atlikta registracija (Check-in) yra privaloma suvesti keleivių duomenis registracijai. Tai padaryti galima paspaudus nuorodą, kuri yra atsiunčiama kartu su skrydžio bilieto mokėjimo patvirtinimo laišku. Po šių duomenų suvedimo, Skrendu.lt darbuotojai atlieka registraciją į skrydį (Check-in) už jus ir likus ne anksčiau kaip 2 dienoms iki skrydžio atsiunčia įlaipinimo bilietus el. paštu. Įlaipinimo bilietą yra būtina atsispausdinti. Pamiršus tai padaryti ar pametus bilietą, jį turėsite atsispausdinti oro uoste, už nemažą registracijos mokestį. 

 

4. Ar atlikus registraciją internetu ir keliaujant tik su rankiniu bagažu reikia eiti prie registracijos stalo? 

Jei registraciją atlikote internetu ir turite atsispausdinę įlaipinimo bilietą, atvykę į oro uostą galite iškart keliauti prie saugumo patikros punkto.

 

5. Kur eiti atvykus į oro uostą jeigu keliaujama su registruotu bagažu?

Jeigu skrendate su registruotu bagažu ir turite įlaipinimo bilietą atvykę į oro uostą iš pradžių turite priduoti bagažą prie vieno iš registracijos stalų, ir tik tada eiti prie saugumo patikros punkto. Šiuo atveju rekomenduojame atvykti į oro uostą bent 2 val. prieš skrydį.

Registracija pabaigiama likus 40 minučių iki numatyto orlaivio išvykimo. Pavėlavę užsiregistruoti keleiviai į lėktuvą neįleidžiami.

 

6. Kada baigiasi registracija į skrydį?

Maršrutams Europos viduryje registracija baigiasi likus 45 min iki skrydžio, kurio laikas nurodytas biliete.

Tarptautiniams maršrutams registracija baigiasi likus 60 min iki skrydžio, kurio laikas nurodytas biliete. Jei Jūs išsiruošėte į turistinę kelionę su grupe, atvykti registruotis rekomenduojama prieš dvi valandas. 

 

7. Ar įlaipinimo kuponai turi būti atspausdinti spalvotai? 

Nebūtinai, įlaipinimo kuponai gali būti atspausdinti ir juodu rašalu, svarbiausia, kad gerai matytųsi brūkšninis kodas.

 

8. Ką daryti norint pakeisti skrydžio datą ar keleivio asmeninius duomenis? 

Skrydžio bilietų datos ar keleivio asmeninių duomenų keitimo taisykles savarankiškai nustato oro linijos. Priklausomai nuo aviakompanijos taisyklių, bilietų datos bei duomenys gali būti keičiami nemokamai, už tam tikrą kompanijos mokestį arba nekeičiami visai. Kiekvienas atvejis yra unikalus, todėl norint daryti pakeitimus susisiekite su mumis.

 

9. Ar maitinimas skrydžio metu įskaičiuotas į skrydžio bilieto kainą?

Maitinimas skrydžio metu priklauso nuo kiekvienų oro linijų taisyklių - vienur maitinimas įskaitytas į kainą, kitur galima įsigyti maisto skrydžio metu iš meniu. Tolimuosiuose skrydžiuose maitinimas paprastai būna įskaičiuotas į bilieto kainą ir yra maitinama keletą kartų skrydžio metu. Visur yra leistina į lėktuvą įsidėti savo užkandžių. Dėl tikslesnės informacijos susisiekite su mumis.

 

10. Kokios pramogos yra siūlomos lėktuvo keleiviams?

Oro linijos siūlo įvairių pramogų savo keleiviams, kurios neretai priklauso nuo skrydžio trukmės ir pačių oro linijų. Trumpesnių skrydžių metu paprastai galima pavartyti avialinijų žurnalus, apsipirkti, dalyvauti loterijose. Tolimųjų skrydžių metu keleiviai dažniausiai turi galimybę žiūrėti filmus, TV laidas, klausytis muzikos, žaisti kompiuterinius žaidimus. 

 

11. Ar skrydžio metu lėktuve galima naudotis elektroniniais prietaisais?

Nešiojamieji elektroniniai prietaisai, kuriuose yra radijo siųstuvas arba imtuvas, gali sukelti trukdžių lėktuvo navigacinei sistemai, todėl skrydžio metu jų naudoti negalima. Kitų elektroninių prietaisų įskaitant, tačiau neapsiribojant planšetiniais kompiuteriais, MP3 ar MP4 grotuvais, elektroninėmis skaityklėmis, nešiojamaisiais DVD grotuvais, negalima naudoti kylant ir leidžiantis.  Skrendant su kai kuriomis oro linijomis mobilieji telefonai privalo būti išjungti viso skrydžio metu. Kiekviena oro linija savarankiškai nustato elektorinių prietaisų naudojimo skrydžio metu taisykles, todėl dėl tikslesnės informacijos susisiekite su mumis.