Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Dažniausiai užduodami klausimai

Bagažas

Specialusis bagažas

1. Kas yra specialus bagažas?

Specialus bagažas tai lėktuvu gabenami daiktai/objektai kurie reikalauja tam tikrų atsargumo priemonių, yra lengvai pažeidžiami, sugadinami, viršija registruoto bagažo leidžiamą maksimalų svorį ar dydį (maksimalius išmatavimus). Specialaus bagažo pavyzdžiai - muzikos instrumentai, vaikiškas ar neįgaliojo vežimėlis, sportinė įranga (dviratis, nardymo įranga, golfo inventorius, slidinėjimo įranga ir snieglentės, žvejybos įranga, banglenčių, jėgos aitvarų ir burlenčių įranga, ledo ritulio įranga ir pan.)

 

2. Kiek kainuoja gabenti specialų bagažą?

Specialaus bagažo transportavimas kainuoja papildomai. Kiekviena oro bendrovė yra sudariusi savo specialaus bagažo kainyną kartu su dydžio ir svorio reikalavimais. 

Kainos už vieną specialaus bagažo vienetą į vieną pusę prasideda nuo 50 €, priklausomai nuo įrangos tipo, svorio, dydžio, skrydžio krypties ir oro linijų su kuriomis skrendama. Norėdami sužinoti tikslaus skrydžio specialaus bagažo kainas susisiekite su mumis.

Pastaba: kai kurį specialųjį bagažą, pvz. violončelę, kurios išmatavimai neviršija 135x40x35 cm, galima gabenti orlaivio salone nuperkant atskirą bilietą. 

 

3. Ar vaikams reikia mokėti už vaikišką vežimėlį (ar tai jiems priklauso)?

Vaikiškas vežimėlis kūdikiams (iki 2 metų) visuomet priklauso nemokamai. Vyresniems vaikams skrendant kai kuriomis oro linijomis už vežimėlį, gali tekti mokėti kaip už registruotą bagažą. Dėl tikslios informacijos būtent jūsų atveju susisiekite su mumis

 

4. Ar galima į lėktuvą pasiimti vaikišką automobilinę kėdutę?

Galima, bet tik specialiai skrydžiams pritaikytas kėdutes. Skrydžiams tinkamas kėdutes nemokamai leidžia paimti dauguma oro bendrovių (tokios kaip populiariausios Ryanair, Wizzair, SAS, AirBaltic, Lufthansa, LOT ir kt.). 

 

5. Ar neįgaliojo vežimėlis yra registruotas bagažas?

Ne, nėra. 

 

6. Kokius pagalbinius daiktus gali pasiimti neįgalieji?

Neįgalieji keleiviai su savimi į lėktuvo saloną gali pasiimti ne daugiau, kaip 2 asmeninius pagalbinius daiktus/prietaisus (pavyzdžiui ramentų porą ir neįgaliojo vežimėlį). 

Pastaba. Įsigiję bilietą visuomet informuokite mus jeigu Jūs ketinate pasiimti neįgaliesiems skirtų daiktų, prietaisų!

 

7. Ar galima sportinę įrangą pasiimti kaip registruotą bagažą, o ne kaip specialų?

Tam tikrais atvejais, taip galima. Tačiau sportinė įranga turi atitikti registruoto bagažo svorio ir dydžio oro bendrovės reikalavimus ir viskas turi būti supakuota į vieną bagažo vienetą (žiūrėti Bagažo svoris ir dydis). Dėl tikslesnės informacijos susiekite su mumis.

 

8. Kaip užsisakyti specialųjį bagažą?

Savarankiškai padaryti to nepavyks. Nusipirkite skrydžio bilietus ir tuomet susiekite su mumis

Komentarai