Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Dažniausiai užduodami klausimai

Bilietai

Svarbi informacija norintiems keisti ar atšaukti skrydžius dėl koronaviruso 

Pasitvirtinus koronaviruso atvejams Europoje, daugelis oro linijų ėmėsi papildomų prevencinių priemonių. Skrendu.lt komanda pateikia atnaujintą informaciją keliaujantiems, norintiems keisti savo skrydžių planus. Sužinokite, kurios oro linijų bendrovės leidžia keisti jau numatytų kelionių lėktuvu planus. 

  • Ryanair 

2020 m. kovo 2 d. duomenimis, Ryanair oro linijos koreguoja skrydžių į Italiją tvarkaraštį. Keleiviai, turintys Ryanair oro linijų skrydžio bilietus į Italiją laikotarpiu nuo 2020 m. kovo 17 d. iki 2020 m. balandžio 8 d., apie pakeitimus yra informuojami asmeniškai el. paštu, ne vėliau kaip 14 dienų iki pirminio skrydžio dienos. Suteikiama galimybė susigrąžinti pinigus, pakeisti kelionės datą ar kryptį.

Kompensacija galimai priklauso tik tiems, kurie apie atšaukimą informuojami likus mažiau nei 14 dienų iki pirmojo skrydžio. Jei informuojami anksčiau – kompensacija nepriklauso. Galimos kompensacijos už atšauktus Ryanair oro linijų skrydžius formą rasite čia: link.skycop.com/BalticTours.

 

  • Wizzair 

2020 m. vasario 28 d. duomenimis, Wizzair oro linijos koreguoja skrydžių į Italija tvarkaraštį. Keleiviai, turintys Wizzair oro linijų skrydžio bilietus į Italiją laikotarpiui nuo 2020 m. kovo 11 d. iki 2020 m. balandžio 2 d., apie pakeitimus yra informuojami asmeniškai el. paštu, ne vėliau kaip 14 dienų iki pirminio skrydžio dienos.

Kompensacija galimai priklauso tik tiems, kurie apie atšaukimą informuojami likus mažiau nei 14 dienų iki pirmojo skrydžio. Jei informuojami anksčiau – kompensacija nepriklauso. Galimos kompensacijos už atšauktus Wizzair oro linijų skrydžius formą rasite čia: link.skycop.com/BalticTours

 

  • Turkish Airlines

Kinija:

Iki 2020 m. vasario 29 d. atšaukti visi „Turkish Airlines“ skrydžiai į Kiniją (planuojama šį laikotarpį pratęsti). 

Kai skrydis atšauktas: keleiviams, turintiems bilietus į/iš Kinijos skrydžiams nuo 2020 m. sausio 31 d. iki 2020 m.  kovo 31 d. bilietai keičiami nemokamai. Kelionė gali būti keičiama į ne vėlesnę datą nei 2020 m. gegužės 31 d.

Kai skrydis neatšauktas: keleiviams, turintiems bilietus į/iš Kinijos ir Honkongą skrydžiams nuo 2020 m. sausio 31 d. iki 2020 m. gegužės 31 d. bilietai keičiami nemokamai. Kelionės planai gali būti koreguojami iki 2020 m. balandžio 11 d., o skrydis keičiamas į ne vėlesnę datą nei 2020 m. gegužės 31 d.  

Italija: 

Kai skrydis neatšauktas: keleiviams, turintiems bilietus į/iš Italijos su persėdimu Turkijoje, skrydžiams nuo 2020 m. vasario 26 d. iki 2020 m. gegužės 31 d. bilietai keičiami nemokamai. Kelionės planai gali būti koreguojami iki 2020 m. kovo 31 d., o skrydis keičiamas į ne vėlesnę datą nei 2020 m. gegužės 31 d.

 

  • Finnair

Kinija:

Iki 2020 m. kovo 28 d. atšaukti „Finnair“ skrydžiai į Kiniją (Pekinas, Šanchajus, Daxingas, Nandzingas ir Guangdžou) ir Honkon(AY102/101).

Kai skrydis atšauktas: keleiviams, turintiems bilietus į/iš Kinijos, koreguoti savo kelionę galima iki 2020 m. birželio 30 d. (tai reiškia, kad vėliausiai skrydis atgal turi vykti 2020 m. birželio 30 dieną). Esant poreikiui, galima susigrąžinti pinigus tiek už atšauktą skrydį, tiek už papildomai įsigytas paslaugas.

Kai skrydis neatšauktas: „Finnair“ skrydžiai į Honkongą nr. AY099/100 vykdomi įprastai. Keleiviai, turintys bilietus skrydžiams iki 2020 m. kovo 31 d., gali koreguoti savo kelionės planus iki 2020 m. birželio 30 d. (tai reiškia, kad vėliausiai skrydis atgal turi vykti 2020 m. birželio 30 dieną). Esant poreikiui, galima susigrąžinti pinigus tiek už skrydį, tiek už papildomai įsigytas paslaugas.

Italija (Milanas):

Keleiviams, turintiems bilietus į/iš Milano nuo 2020 m. vasario 26 d. iki 2020 m. kovo 4 d. Bilietai keičiami nemokamai. Kelionės planai gali būti koreguojami iki 2020 m. kovo 31 d.

 

  • airBaltic

Keleiviai, skrendantys į Milaną (MXP) ir Veroną (VRN),  kelionės datą gali keisti nemokamai. Nemokamas keitimas galioja skrydžiams nuo vasario 27 d. iki kovo 2 d. Kelionės šiomis kryptimis gali būti keičiamos į ne vėlesnę datą nei 2020 m. kovo 31 d.

 

  • Lufthansa 

Kinija: 

Iki 2020 m. kovo 28 d. imtinai, atšaukti visi „Lufthansa“ grupės skrydžiai iš/į Kiniją. Keleiviai, turintys „Lufthansa Group“ skrydį iš/į Kiniją, skrydį gali keisti nemokamai. Esant poreikiui už atšauktą skrydį galima susigrąžinti pinigus. 

Italija:

Keleiviai, turintys „Lufthansa“ grupės skrydžio bilietus į šiaurinę Italijos dalį (BLQ, MIL, TRN, VRN, VCE, TRS, GOA) skrydžiams iki 2020 m. kovo 9 d., bilietą gali keisti nemokamai. Kelionė gali būti keičiama į ne vėlesnę datą nei 2020 m. balandžio 30 d.

 

  • British Airways 

Kinija: 

Iki 2020 m. balandžio 17 d. atšaukti visi „British Airways“ skrydžiai į žemyninę Kiniją, Pekiną ir Šanchajų.

Kai skrydis atšauktas: keleiviams, kurių skrydis į/iš į žemyninę Kiniją, Pekiną ir Šanchajų turėjo būti vykdomas iki 2020 m. balandžio 27 d., bilietai keičiami nemokamai. Esant poreikiui, galima susigrąžinti pinigus. 

Italija: 

Keleiviai, turintys „British Airways“ skrydžio bilietus į Šiaurės Italiją (Milaną – Linate ir Malpensa, Turiną, Boloniją, Veneciją, Bergamą ir Veroną) iki 2020 m. kovo 2 d. kelionės datą gali keisti nemokamai. Kelionė gali būti keičiama į ne vėlesnę datą nei 2020 m. kovo 31 d.

 

  • LOT Polish Airlines

Kinija: 

Iki 2020 m. kovo 28 d. atšaukti visi „LOT Polish Airlines“ skrydžiai iš/į Pekiną. Keleiviai, turintys galiojančius bilietus, įsigytus iki 2020 m. sausio 27 d. skrydžiams į/iš Pekiną, nuo 2020 m. vasario 2 d. iki kovo 28 dienos gali nemokamai keisti kelionės datą. Kelionė gali būti keičiama į ne vėlesnę datą nei 2020 m. birželio 30 d. Esant poreikiui, galima susigrąžinti pinigus. 

 

  • Aeroflot

Kinija: 

Keleiviai, turintys oro linijų bendrovės „Aeroflot” skrydžio bilietus į Kiniją (Pekiną) ar Honkongą, gali nemokamai keisti kelionės datą (naujo skrydžio data turi būti ne vėlesnė kaip balandžio 15 d.). 

Svarbu: bilietai privalo būti išduoti ant „Aeroflot” blanko (blanko numeris 555), bilietų pardavimo data turi būti vasario 5 d. ir anksčiau, o skrydžių data – nuo 2020 m. sausio 24 iki 2020 m. kovo 31 dienos.

Daugiau informacijos

Jeigu lėktuvo bilietus pirkote per Skrendu.lt platformą, dėl detalesnės informacijos, pakeitimų ir kelionių ar skrydžio bilietų draudimo (pinigų grąžinimo garantijos) kreipkitės el.paštu [email protected] arba telefonu +370 5 2080000. 

Svarbu: maloniai pranešame, jog dėl plintančio koronaviruso, informacija dėl skrydžių kinta labai greitai. Oro linijų suteiktą informaciją atnaujiname kiekvieną dieną, tačiau gali būti, kad naujausi duomenys gali keliomis minutėmis vėluoti. Dėkojame už supratingumą. 

Aukščiau pateiktos tik kelios mūsų aptarnaujamos skrydžių bendrovės. Jeigu nerandate informacijos apie savo skrydį, būtinai susisiekite su mumis.

-------

Dalinamės pagal URM ir PSO parengtomis rekomendacijomis, kaip sumažinti infekcijos riziką keliaujant: https://www.facebook.com/Skrendu.lt/posts/2784634121630967 

Koronaviruso atmintinė, ką būtina žinoti keliaujantiems lėktuvu: https://blog.skrendu.lt/koronaviruso-atmintine-ka-butina-zinoti-keliaujantiems/

Paprasčiausias būdas sekti naujienas, yra atsisiųsti URM programėlę „Keliauk saugiai“. Joje pateikiama nuolat atnaujinama informacija apie saugumą pasirinktoje šalyje. Programėlės ieškokite čia: https://skrendu.lt/lt/keliauk-saugiai