Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Odesa

Odesa – Tailandas europiečiams

Odesa – vienas iš didžiausių Ukrainos miestų. Odesa – tikra kurorto išsiilgusių turistų sostinė. Šis miestas dar vadinamas Juodosios jūros perlu arba antru Tailandu, nes būtent čia gausybė lauko kavinių, besideginantys žmonės ir šiluma >>>

Odesa – Tailandas europiečiams

Odesa – vienas iš didžiausių Ukrainos miestų. Odesa – tikra kurorto išsiilgusių turistų sostinė. Šis miestas dar vadinamas Juodosios jūros perlu arba antru Tailandu, nes būtent čia gausybė lauko kavinių, besideginantys žmonės ir šiluma lepinanti saulė. Planuojate vasaros atostogas? Nedelskite, griebkite lėktuvų bilietus jau dabar!

Lankomiausi objektai Odesoje

Paplūdimiai – tai svarbiausias tikslas, kuris traukia poilsiautojus į šį Ukrainos miestą. Tačiau verta pasidomėti ir kitais šią vietovę garsinančiais objektais:

  1. Potiomkino laiptai – ne veltui pripažinta svarbiausia Odesos pažiba. Šie laiptai yra vieni iš gražiausių visoje Europoje. Iš pradžių jie buvo mediniai su 200 pakopų, o dabar yra 192 akmeniniai laiptai.
  2. Odesos katakombos – dirbtinis požeminis labirintas, kuris per Antrąjį pasaulinį karą buvo naudojamas kaip partizanų slapta karinė stovykla.
  3. Archeologijos muziejus – laikomas vienu iš seniausių muziejų visoje Ukrainoje. Čia saugoma apie 160 tūkstančių eksponatų, rastų įvairiausiose pasaulio vietose.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Ko privalu paragauti kurortinėje Odesoje?

Ne veltui į šį miestą atvyksta poilsiautojai ne tik iš kitų Ukrainos miestų, bet ir turistai plūsta iš skirtingų Europos dalių. Čia ne tik prieinamos apgyvendinimo paslaugos, bet ir mažomis kainomis stebina maisto produktai bei gėrimai.
Štai dienos meniu pasiūlymas norintiems pajusti tikrą ukrainiečių virtuvės skonį:

  1. pusryčiai: juodoji arbata ir omletas su žirneliais bei skrudintos duonos riekelė;
  2. pietūs: barščiai ir ukrainietiški muštiniai, kimšti česnakais ir lašinukais, o garnyras – bulvių košė;
  3. vakarienė: mieliniai blynai arba virtiniai su pasirinktu įdaru (populiariausi uogų įdarai). >>>