Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Maskva

Ištaiginga Rusijos sostinė Maskva

Maskva – tai nauji įspūdžiai ir puiki išsvajota atostogų ar pažintinės kelionės kryptis. Kai lėktuvų bilietai pigūs, puiki proga lankytis Maskvoje. Juk puošnioje Rusijos sostinėje yra daugybė įdomių lankytinų vietų! >>>

Ištaiginga Rusijos sostinė Maskva

Maskva – tai nauji įspūdžiai ir puiki išsvajota atostogų ar pažintinės kelionės kryptis. Kai lėktuvų bilietai pigūs, puiki proga lankytis Maskvoje. Juk puošnioje Rusijos sostinėje yra daugybė įdomių lankytinų vietų!

Ką verta aplankyti Maskvoje?

Štai kelios vietos, traukiančios turistų dėmesį:

  • Maskvos Kremlius yra oficiali Rusijos prezidento būstinė ir daugybės reikšmingų pastatų kompleksas. Vieni iš žymesnių: ryškusis Šv. Bazilio soboras, Raudonoji aikštė, Aleksandro sodas.
  • Gorkio arba centrinis Maskvos parkas gyvas ir judrus visais metų laikais. Jame vyksta meno renginiai, įvairios sportui skirtos pramogos. Beje, puikiai pritaikytas romantiškiems pasivaikščiojimams.
  • Kosmonautikos muziejus jau iš toli traukia dėmesį. Aukštai išsišovęs monumentas ir muziejaus ekspozicija pristato Rusijos pasiekimus tyrinėjant kosmosą.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Kuo vaišina rusiška virtuvė?

Rusiška virtuvė turi daug panašumų su lietuviška:

  • Ukha yra tradicinė rusiška žuvienė verdama iš įvairių žuvies rūšių, sultinio su žolelėmis ir gardinama daržovėmis: bulvėmis, svogūnais, morkomis.
  • Košė yra vienas iš svarbiausių tradicinės rusų virtuvės patiekalų. Populiariausios kruopos yra grikiai, soros, manai, avižos, miežiai ir ryžiai. Paprastai verdami piene įdedant sviesto, druskos ir cukraus.
  • Rusai ypač mėgsta miltinius blynus. Juos gardina sviestu, grietine, vaisiais, ikrais.

Ar Rusijoje brangu?

Nebrangiame restorane pagrindinis patiekalas paprastai kainuos apie 9 Eur. Viešuoju transportu į vieną pusę nuvyksite už 0,80 Eur, o pigiausi nakvynės variantai (atskiras kambarys) prasideda nuo 10 Eur nakčiai. Išsinuomoti atskirą butą kainuoja nuo 25 iki 100 Eur. >>>