Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Lvovas

Lvovas, dvelkiantis Karpatų kalnų dvasia!

Pigūs skrydžiai į didžiausią vakarų Ukrainos miestą yra šalia. Jūsų laukia draugiški čia gyvenantys žmonės, išskirtinė jų kultūra bei įspūdingas kraštovaizdis! >>>

Lvovas, dvelkiantis Karpatų kalnų dvasia!

Pigūs skrydžiai į didžiausią vakarų Ukrainos miestą yra šalia. Jūsų laukia draugiški čia gyvenantys žmonės, išskirtinė jų kultūra bei įspūdingas kraštovaizdis!

Išraiškingas Lvovo senamiestis ir jo lankytinos vietos

UNESCO saugomas senamiestis yra spalvingas ir jame daug nuostabaus grožio pastatų, parkų, bažnyčių bei gatvių. Su čia gyvenančiais žmonėmis lengvai susikalbėsite angliškai ir mažose parduotuvėse galėsite įsigyti suvenyrų ir lauktuvių. Senamiestyje dar aplankykite:

  • Turgaus aikštę, kuri yra didžiausias turistų traukos centras. Čia daug kavinių ir muziejų.
  • Rotušės bokštą, iš kurio atsiveria nuostabi miesto panorama.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Kultūrinės Lvovo atrakcijos

Dieną galite grožėtis miesto pastatais, gatvėmis, vaikščioti po parduotuves, o vakarais jūsų lauks veiklos, dėl kurių kelionė bus dar įspūdingesnė.

  • Pagrindinė atrakcija yra opera. Juk čia įsikūręs nuostabus Operos ir baleto teatras, kur reginių kainos prasideda vos nuo 3 eurų. Pastatas alsuoja prabanga, o repertuarai ir atlikėjų kostiumai atima žadą.  
  • Vakarais vaikščiodami senamiestyje, sustokite pasiklausyti gatvės muzikantų. Tai yra lyg nemokamas koncertas po atviru dangumi.

Kelionės į Lvovą kaina

Lėktuvų bilietai į šį miestą išskirtinai pigūs: per akcijas galite įsigyti bilietą tik už 15 Eur. Tai yra vienas iš pigiausių miestų, į kurį galite keliauti. Nuo oro uosto su taksi miesto centrą pasieksite vos už 4 eurus. O sotūs pusryčiai, kava ir desertas jums kainuos apie 5 eurus. >>>