Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Baris

Aplankykite Apulijos sostinę Barį!

Pigūs skrydžiai į Barį garantuoja ramią ir šilumos praturtintą kelionę. Tai yra miestas pietryčių Italijoje bei vienas iš didžiausių Italijos uostų. >>>

Aplankykite Apulijos sostinę Barį!

Pigūs skrydžiai į Barį garantuoja ramią ir šilumos praturtintą kelionę. Tai yra miestas pietryčių Italijoje bei vienas iš didžiausių Italijos uostų.

Vertingiausia virtuvė Italijoje

Čia turistus atvykti pailsėti vilioja ne tik paplūdimiai, bet ir virtuvė, kurios pagrindą sudaro kviečiai, vynas ir alyvuogių aliejus. Rekomenduojame top 3 restoranus, kuriuose privalu apsilankyti:

  • Al Sorso Preferito. Šiame restorane, kuris yra įsikūręs sename miesto centro pastate, galėsite paragauti vietinės virtuvės patiekalų tokius kaip orecchiette (makaronai avinžirniais ir brokoliais), fava pupelių su cikorijos padažu arba cavatelli (makaronai su jūros gėrybių padažu).
  • Pizzeria Enzo e Ciro. Geriausiai žinoma picerija Baryje, kurioje siūlome užsisakyti staliuką iš anksto taip išvengiant laukimo eilėje.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Bario senamiestis – miesto vizitinė kortelė

Šio miesto senamiestyje yra išsidėstę dauguma įdomiausių lankytinų objektų. Senamiestyje daug gatvių, sudarančių savotišką labirintą. Taigi siūlome aplankyti šias vietas miesto centre:

  • Švento Mikalojaus bazilika. Tai yra žymiausia bažnyčia Baryje.
  • San Nicola katedra. Tai autentiška katedra, kuri turi medinį altorių bei įspūdingą mozaiką.
  • San Sabino katedra. Romanų masyvus statinys, išlaikęs autentišką viduramžių interjerą. >>>