Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Tel Avivas  Vilnius

Pietūs kačių apsuptyje

Esate pamišęs dėl kačių? Užsukite į „Kačių kavinę“ Vilniuje – čia galėsite ne tik skaniai pavalgyti, bet ir pasilabinti su mielomis kavinės murklėmis. Letenėlės formos sausainiai, kačių atvaizdai ant sienų ir, žinoma, šiltai lankytojus pasitinkančios pūkuotos karalaitės nepaliks abejingų kačių mylėtojų. >>>

Pietūs kačių apsuptyje

Esate pamišęs dėl kačių? Užsukite į „Kačių kavinę“ Vilniuje – čia galėsite ne tik skaniai pavalgyti, bet ir pasilabinti su mielomis kavinės murklėmis. Letenėlės formos sausainiai, kačių atvaizdai ant sienų ir, žinoma, šiltai lankytojus pasitinkančios pūkuotos karalaitės nepaliks abejingų kačių mylėtojų.

Lauktuvės iš Vilniaus

Grįžus iš kelionės malonu nudžiuginti artimuosius lauktuvėmis, tiesa? Vilniuje rekomenduojama įsigyti gintaro dirbinių, medinių šaukštų, lino gaminių, o smaližiams tikrai patiks lietuviški saldainiai.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Tel Avivas – saulės ir pramogų miestas

Tel Avivas – antras pagal dydį Izraelio miestas, įsikūręs ant Viduržemio jūros kranto. Tai itin modernus ir kosmopolitiškas miestas, kuriame niekada nesibaigia linksmybės ir nenutyla miesto šurmulys, o nuostabūs paplūdimiai vilioja pasimėgauti saulės voniomis ir maudynėmis jūroje. Pigūs skrydžiai į Tel Avivą – puikus pasirinkimas pramogų išsiilgusiems keliautojams!

Gal pašokime?

Viduržemio Manhatanu vadinamame Tel Avive gausu pasilinksminimo vietų: įvairūs klubai, barai, restoranai vilioja užsukti ir pamatyti naktinį miesto gyvenimą.  Kuli Alma“,  „Beit Hapsanter“ ir „Pasaz“ – tai tik kelios iš populiarių vietų Tel Avive, kuriose lankytojai kviečiami pasiklausyti muzikos ir pašokti bei paragauti skanaus maisto ir gėrimų. Su gera kompanija Tel Avive tikrai nenuobodžiausite! >>>