Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Stokholmas  Kaunas

Kaunas – ryškus Lietuvos miestas

Daugelis atvykusių į Lietuvą, nori apsilankyti ne tik Vilniuje, bet ir Kaune. Tai vienas svarbiausių ir įdomiausių Lietuvos miestų, žavintis savo jaukia atmosfera, senamiesčiu, architektūriniu paveldu, Kauno marių vaizdais ir meniškais žmonėmis. >>>

Kaunas – ryškus Lietuvos miestas

Daugelis atvykusių į Lietuvą, nori apsilankyti ne tik Vilniuje, bet ir Kaune. Tai vienas svarbiausių ir įdomiausių Lietuvos miestų, žavintis savo jaukia atmosfera, senamiesčiu, architektūriniu paveldu, Kauno marių vaizdais ir meniškais žmonėmis.

Kauno architektūra

Kaunas garsėja tarpukario architektūra. Štai kokie pastatai simbolizuoja šį laikotarpį:

  • Laisvės alėjoje stovi Kauno Centrinio pašto rūmai – 1930–1932 m. statinys, modernistinės architektūros simbolis.
  • Žaliakalnio funikulierius buvo pastatytas 3-iojo dešimtmečio pabaigoje – 4-ojo pradžioje, kuomet Kaunas išgyveno spartų modernizacijos laikotarpį.
  • Savo masteliu Kauno peizaže gerokai išsiskirianti paminklinė Kristaus Prisikėlimo bažnyčia yra laikoma svarbiausiu tarpukario Lietuvos sakralinės architektūros pavyzdžiu.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Medicinos turizmas

Kaune veikia aukščiausius standartus atitinkančios medicinos įstaigos, centrai ir klinikos, kuriuose dirba kvalifikuoti specialistai, o paslaugų kainos – iki 5 kartų žemesnės nei Vakarų Europoje. Tai tampa patraukliu privalumu medicinos turizmo srityje.

Įdomūs faktai apie Kauną

Laisvės alėja – pagrindinė miesto gatvė buvo nutiesta 1847 m. Rusijos caro Nikolajaus I-ojo įsakymu ir vadinosi Nikolajaus prospektu. 1897 m. lietuviai sudarė vos 6 proc. visų miesto gyventojų, XX a. pradžioje Kaune gyveno jau 58 proc. lietuvių. Dabar lietuviai sudaro apie 90 proc. visų Kauno gyventojų.

Stokholmo romantika

Stokholmas save vadina Skandinavijos sostine. Žavus šiaurės miestas įsikūręs 14-oje salų, kurias jungia daugybė tiltų. Išvyskite romantišką Stokholmo pasaką savo akimis. Pigūs skrydžiai jau laukia! >>>