Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Nica  Vilnius

Dinamiškas Vilnius

Vilnius – užuovėja tiek pavargusiam nuo greito ritmo, tiek ištroškusiam nuotykių. Kiekvienam, radusiam pigius bilietus į Vilnių, šis miestas turi, ką pasiūlyti savo ramioje, ir kartu veržlioje Lietuvos širdyje. >>>

Dinamiškas Vilnius

Vilnius – užuovėja tiek pavargusiam nuo greito ritmo, tiek ištroškusiam nuotykių. Kiekvienam, radusiam pigius bilietus į Vilnių, šis miestas turi, ką pasiūlyti savo ramioje, ir kartu veržlioje Lietuvos širdyje.

Apžvelkime miestą?

Nors Lietuva ir nėra kalnuotas kraštas, mes taip pat galime pasigirti kalvomis, nužvelgiančiomis kvapą užgniaužiančius tolius, atveriančius tiek miesto grožį, tiek gamtos turtus.

  • Pučkorių atodanga ir Pavilnių parko pažintinis takas – kiekvienu metų laiku vis kitokiu grožiu nutapytas peizažas. Jį galima tiek stebėti, tiek pačiam tapti jo dalimi.
  • Liepkalnis, Laimio kalnas – aukščiausias kalnas Vilniuje, atveriantis įspūdingą panoramą, kurioje susitinka miestas ir gamta.
  • Verkių dvaro sodyba – sodybos parke ne tik ištaigingi senoviniai dvarai, bet ir atodanga į Neries vingį, pasitinkantį už jo nusidriekusius miškus.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Įvairovė Vilniuje

Vilnius jau ilgą laiką yra įvairiausių šalių virtuvių miestas. Šias jau yra pamėgę ir dauguma vietinių:

  • Sue’s Indian Raja – norintiems pasinerti į Tolimųjų Rytų pasaulį bent per pietus. Vienas iš geriausių indiškų restoranų įsitaisęs prie pat Katedros aikštės.
  • Užsukite į retai randamą Tolimųjų Rytų korėjiečių virtuvę. Ją galima išbandyti Vokiečių gatvėje esančiame JHK & DD’s. Beveik visi maisto produktai atgabenami iš pačios Pietų Korėjos.
  • Jei norite ko nors išskirtinio, bet arčiau namų, siūlome užsukti į restoraną Naujamiestyje Prancūzai. Jame gaminama paukštiena pagal senovinius iš kartos į kartą perduotus receptus.

Adrenalinas – kambaryje?

Jeigu dar nesate išbandę pabėgimo kambarių – ši neseniai išpopuliarėjusi pramoga gali labai pagreitinti jūsų medžiagų apykaitą! Jūs kartu su komanda turėsite ribotą laiką, todėl reikės skubėti atlikti visas užduotis.

Nica – Žydrojo Kranto švyturys

Įsigiję lėktuvo bilietus į pergalės deivės Nikės garbei pavadintą miestą, pamatysite infrastruktūrai svarbų uostą. Jis gali pasigirti įvairios pramonės gausa. Svarbiausia – įkelsite koją į rojaus kampelį, savo gaiviu Provanso dvelksmu sužavėjusį tūkstančius švelnaus klimato pakrantėje. >>>