Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Kaunas  Pafosas

Kipro Pafosas – antikos laikų stebuklas

Pafosas – Kipro miestas, įsikūręs pietvakarių teritorijoje. Miestas jau nuo antikos laikų buvo svarbus kultūros centras, todėl nenuostabu, kad iki šių dienų galime gėrėtis įvairiais archeologiniais atradimais. Šiandien Pafoso miestas yra populiariausias Kipro kurortas, kviečiantis mėgautis jūros ir saulės malonumais. Ar lėktuvo bilietai jau numatyti pirkinių sąraše? >>>

Kipro Pafosas – antikos laikų stebuklas

Pafosas – Kipro miestas, įsikūręs pietvakarių teritorijoje. Miestas jau nuo antikos laikų buvo svarbus kultūros centras, todėl nenuostabu, kad iki šių dienų galime gėrėtis įvairiais archeologiniais atradimais. Šiandien Pafoso miestas yra populiariausias Kipro kurortas, kviečiantis mėgautis jūros ir saulės malonumais. Ar lėktuvo bilietai jau numatyti pirkinių sąraše?

Kipro pasididžiavimas

Įdomu tai, kad miestas suskirstytas į senąją ir naująją dalis. Senojoje miesto dalyje galite išvysti istorinį paveldą, pajusti antikos laikų dvasią. Na, o naujojoje dalyje galite mėgautis Kipro teikiamais malonumais: jūra, saule, smėliu. Jums siūlome aplankyti šias vietas:

  1. Kato Paphos archeologinis parkas – tai istorinis Kipro paveldas, kuris įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Šioje vietoje pamatysite išlikusias actekų mozaikas, freskas, pastatų pamatus. Iš arčiau išvysite didingos istorijos dalį.
  2. Afroditės uola – legendomis apipinta nuostabaus grožio pakrantė. Kalbama, kad šioje vietoje gimė grožio deivė Afroditė. Ji ir apipynė grožiu šią stebuklingą vietą. Grožėkitės gėlo vandens ir uolėtos pakrantės kraštovaizdžiu.
  3. Pafoso pilis – Bizantijos laikų pastatas, Pafoso miesto veidas. Šioje pilyje vyksta svarbūs kultūriniai renginiai. Skirtingais istoriniais laikotarpiais pilis atlikdavo įvairiausias funkcijas (kalėjimas, tvirtovė, naudingų iškasenų saugykla).

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Paragaukite tradicinio maisto

Apsidairę po Kipro gamtos ir kultūros stebuklus, raginame paragauti vietinio maisto. Kipro patiekalai kiekvieno skoniui:

  1. Moussaka – ėrienos ir baklažanų sluoksniuotas apkepas, pagardintas baltuoju padažu. Lengvas ir sotus patiekalas.
  2. Koupepia – tradicinis Kipro delikatesas. Maltos ėrienos ir kiaulienos mėsa maišyta su ryžiais, o šis įdaras įvyniotas į vynuogės lapą. Itin mėgstamas čia gyvenančių žmonių.
  3. Stifado – triušienos mėsa troškinama vyno acto ir graikiškų prieskonių padaže. Kvapnus patiekalas švelnaus skonio mėgėjams.

Įkainiai kurorte

Vakarienės šiame kurorte jums kainuos apie 10 eurų. Jei norite aplankyti tolimesnę salos vietą, įsigykite bilietą už 1 eurą. O nakvynė Pafoso mieste kainuos 30 eurų nakčiai.

Kaunas – mylimas turistų ir visos Lietuvos

Kaunas – antras pagal dydį miestas šalyje. Sparčiai modernėjantis, neatsiliekantis nuo sostinės Vilniaus. Kaunas turi labai senus valstybinės reikšmės istorinius pamatus. Laikinoji Lietuvos sostinė prikaupusi daug kultūrinio paveldo ir yra itin patraukli vieta ramiam poilsiui. Apsižvalgykite po nepriekaištingo grožio Kauno marias, Kauno senamiestį ir pajusite šio krašto dvasią. >>>