Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Kaunas  Eindhovenas

Eindhovenas – modernus dizainas ir istorija

Eindhovenas – miestas, kuris visus žavi išskirtinai modernaus dizaino ir stulbinančiai gilios istorijos deriniu. Dieną užburia jaukiai ramus šurmulys, o vakarais gatvės atgyja: tiek parkai, tiek barai prisipildo juoko ir kalbų. Taigi lėktuvų bilietai į nedidelį >>>

Eindhovenas – modernus dizainas ir istorija

Eindhovenas – miestas, kuris visus žavi išskirtinai modernaus dizaino ir stulbinančiai gilios istorijos deriniu. Dieną užburia jaukiai ramus šurmulys, o vakarais gatvės atgyja: tiek parkai, tiek barai prisipildo juoko ir kalbų. Taigi lėktuvų bilietai į nedidelį pietų Olandijos miestelį – puikus pasirinkimas savaitgalio atostogoms.

Ką aplankyti Eindhovene?

Miesto išskirtinumas – modernūs pastatai ir skulptūros. Taigi apsilankyti bent keliose pasaulinio lygio populiarumo vietose privalo kiekvienas. Svarbiausia yra spėti pasinaudoti pigių skrydžių galimybėmis į šį miestą. Top 3 muziejų sąrašas, kuriuose atskleidžiama šio miesto modernumas: Philips, DAF ir Van Abbemuseum muziejai.

  • Philips lempučių muziejus. Philips lemputes žino kiekvienas. Tad dabar yra puiki galimybė iš arti susipažinti su tuo, kaip jas gamina, ir visa jų istorija.
  • DAF muziejus. Automobiliai gal žavi ir ne kiekvieną. Bet pasigrožėti unikalaus dizaino vienetiniais modeliais – puiki patirtis ir paprastiems žmonėms.
  • Van Abbemeuseum. Vien jau pastato išorinis vaizdas traukia akį, o ką jau kalbėti apie jo viduje esančią parodą, kurioje rasite net 2 700 meno pavyzdžius.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Olandų virtuvė ne vien tik sūris ir alus

Nenuostabu, jog, išgirdus Olandijos šalies pavadinimą, iškart kyla olandiško sūrio asociacija. Taigi ši šalis pasižymi didžiule šio produkto įvairove, tačiau, atvykus čia, verta paragauti ir jūros gėrybių bei mėsos patiekalų.
Rekomenduojami patiekalai:

  • Erwtensoep – žirnių ir kumpio sriuba;
  • Hutspot – grūsta bulvių košė su morkomis ir svogūnais;
  • Gerookte paling – rūkytas ungurys. >>>