Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Kaunas  Bergenas

Bergenas – Skandinavijos Roma

Septynių kalnų apsuptyje įsikūręs Bergenas – antras didžiausias Norvegijos miestas, žavintis nuostabiais fjordais bei siaurų gatvelių išraižytu senamiesčiu. Nepraleiskite progos įsigyti lėktuvo bilietų į šį pasaulio paveldo miestą – jame veiklos ras visi! >>>

Bergenas – Skandinavijos Roma

Septynių kalnų apsuptyje įsikūręs Bergenas – antras didžiausias Norvegijos miestas, žavintis nuostabiais fjordais bei siaurų gatvelių išraižytu senamiesčiu. Nepraleiskite progos įsigyti lėktuvo bilietų į šį pasaulio paveldo miestą – jame veiklos ras visi!

Bergene – pramogos visai šeimai!

Galvojate, kur nuvažiuoti su šeima? Bergenas – puikus miestas, galintis pasiūlyti veiklos ne tik kultūra besidomintiems tėvams, bet ir vietoje nenustygstantiems vaikams. Štai kelios vietos, kurias galite aplankyti visi kartu:

  • Bergeno senamiestis Bryggen galbūt ir neskamba labai intriguojančiai, bet jis tikrai labai įdomus. Čia geriausia vieta daugiau sužinoti apie Bergeno istoriją bei kultūrą. Tai – puiki edukacinė kelionės dalis, kurią galima pagardinti jaukiomis kavinėmis bei muziejais.
  • VilVite mokslo muziejus sužavės ne tik suaugusius, bet ir mažuosius jo svečius. Muziejus turi daugiau negu 100 interaktyvių eksponatų, o taip pat jame galėsite pažiūrėti 3D filmus ar netgi pabūti laivo kapitonu!
  • Vankannten Badeland – tai vienintelis Bergene vandens parkas, siūlantis viską: nuo ilgiausios vandens čiuožynės visoje Norvegijoje iki restoranų ir netgi boulingo. Linksmybės tęsis visą dieną!

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Žygiai po Bergeno kalnus

Turbūt žymiausios Bergeno vietos – septyni kalnai, supantys šį jaukų miestą. Nuo kiekvieno atsiveria amą atimanti miesto panorama, o skyrę daugiau laiko pasivaikščioti, visu gražumu pamatys atsiskleidusią gamtą.

  • Fløyen – turistų labiausiai mėgstama viršukalnė, nes šį kalną galima pasiekti funikulieriumi tiesiai iš miesto centro.
  • Ulriken – aukščiausias iš septynių kalnų, kurio viršūnėje įsikūrusi įdomi atrakcija – 300 metrų ilgio skrydis lynu. Trokštantys nuotykių būtinai turi išbandyti šią pramogą!
  • Vidden – tai tarp Fløyen ir Ulriken dunksantis kalnas, tad mėgstantiems ilgus pasivaikščiojimus vertėtų nepraleisti progos žygiui taku tarp šių dviejų kalnų, vedančių per Vidden. Šiltuoju metų laikotarpiu yra galimybė užsisakyti turistinę kelionę šiuo maršrutu, kuris žavės atsiveriančia apylinkių panorama.

Nakvynė Bergene – kokios kainos?

Nors būsto nuoma Bergene gana didelė, tai neturėtų gąsdinti! Bergene įsikūrę daug 3* ir 4* viešbučių, kurių kainos ir kokybės santykis tikrai nenuvils. O tie, kuriems svečių namai nėra priešas, gali lengvai rasti nakvynės vietą nuo 20 € už naktį. >>>