Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiti klausimai

Oro bendrovės

1. Ar galite pasakyti Ryanair oro linijų telefono numerį, nes noriu atsisakyti bilieto? 

Jeigu bilietas pirktas Skrendu.lt sistemoje, nesvarbu kokiomis avialinijomis skrendate susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jums rūpimus klausimus ir kaip galime padėsime iškilus problemai.  

 

2. Kuo skiriasi reguliarių skrydžių ir žemų kainų skrydžių oro linijos?

Reguliarių skrydžių oro linijos prisiima daugiau atsakomybės (pavyzdžiui dėl vėlavimo persėdimo atveju ar dėl bagažo). Taip pat skrendant su persėdimu reguliarių skrydžių oro linijomis, bagažą visuomet perkelia oro linijų darbuotojai (sumažėja rūpesčių keleiviams). Įsigyjant žemų kainų oro linijų skrydžio bilietą, iš karto nesumokėjus, bilietas nėra rezervuojamas, priešingai negu reguliarių skrydžių oro linijų, kurios dažniausiai rezervuoja bilietus 24 valandoms. Žemų kainų oro linijos yra lankstesnės – leidžia keisti vardą, pavardę, datą ir kitus duomenys (tačiau už dažniausiai labai didelį papildomą mokestį); tik keletas reguliarių skrydžių oro linijų sutinka atlikti tokius pakeitimus. 

 

3. Kokios yra populiariausios Europoje reguliarių skrydžių oro linijos?

Air Berlin, Air France, Austrian Airlines, Belavia, Brussels Airlines, Czech Airlines, Finnair, Iberia, KLM Royal Dutch, LOT Polish Airlines, Lufthansa, SAS Scandinavian Airlines, Swiss, Ukraine Intl Airlines ir kt.

 

4. Kokios yra populiariausios Europoje žemų kainų oro linijos?

Easyjet, Flybe, Monarch Airlines, Norwegian airlines, Ryanair, Vueling, Wizzair.

Keleivių patogumui naudojamos dvi skirtingos skrydžių rezervacijos sistemos, todėl, kai kurių reguliariųjų skrydžių oro linijų (tokių kaip AirBaltic ir Vueling) pigesni bilietai automatiškai priskiriami prie žemų kainų oro linijų pasiūlymų.

Komentarai