Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Kišiniovą

Pigūs skrydžiai į Kišiniovą

Pigūs skrydžiai į Moldovos sostinę Kišiniovą – puiki galimybė patirti nepakartojamus įspūdžius Pietryčių Europoje. Miestui, kuris garsėja kaip kultūrinis ir komercinis šalies centras, neliks abejingas nė vienas. Aplankyti Moldaviją visame pasaulyje garsinančias vyno gamyklas, muziejus ir išvysti įspūdingus istorinius objektus jums suteiks galimybę pigūs lėktuvo bilietai.

Kodėl keliauti? Skrydis į Kišiniovą – tai, ko jums reikia! Istorijos ir etnografijos muziejuje pamatysite tradicinius moldaviškus kostiumus, garsiuosius Besarabijos kilimus ir netgi mamutų iškasenas! Ypatingai žavintis savo žaliuojančia vasaros gamta ir prikaustančiu sniego baltumu žiemą, šis pasaulio kampelis jums gali būti pasiekiamas pigių skrydžių bendrovės siūlomų paskutinės minutės kelionių bei akcijų pagalba.

Kada keliauti? Gegužės ir birželio mėnesiais orai šilti ir gaivūs, o mėgstantiems karštas vasaras, patyrę keliautojai pataria vykti liepą ar rugpjūtį – tuomet termometro stulpelis gali pakilti net iki 30°C. Norintys keliauti pigiau, renkasi ankstyvą pavasarį arba rudens pradžią.

Ką pamatyti? Moldovos sostinės oro uostas – visai netoli miesto centro. Atsidūrus įvykių centre, jūsų lauks Stefan cen Mare bulvaras, kuriame išvysite neoklasicizmo architektūros pavyzdį - Catedrala Nașterea Domnului, triumfo arką, parką Stefan cen Mare, o tolėliau galėsite apžiūrėti stulbinantį ir nuolatos muzikos apsuptą Antrojo pasaulinio karo memorialą. Pigūs skrydžiai į Kišiniovą – puikios kelionės pradžia.

Reikalingi dokumentai Moldovoje

Keliaudami į Moldovą pasirūpinkite galiojančia asmens tapatybės kortele arba pasu. Šalyje viešint ne ilgiau kaip 90 dienų per 180 dienų laikotarpį, vizos įsigyti nereikia. Pigūs skrydžiai į Kišiniovą žadina norą keliauti, pažinti, atrasti, tiesa?

Kur pavalgyti Kišiniove?

  • La Plăcinte dažnai įvardijama kaip viena geriausių vietų norint paragauti tradicinio Moldovos maisto už mažą kainą.
  • Daugelis keliautojų Jeraffe restoraną rekomenduoja dėl nuostabių sušių ir krembriulė deserto. Maistu pasimėgausite prašmatnioje aplinkoje.
  • Pigiai pavalgysite Andy's Pizza restorane. Čia vaišinama itališka pica, vištienos sparneliais, desertais, gėrimais.
  • Kavos ar arbatos? Malonioje ir spalvingoje Tucano Coffee kavinėje yra ne tik puikių sūrio pyragų ir saldumynų, bet ir gardžių salotų, tortilijų suktinukų.

Populiarūs viešbučiai Kišiniove

  • Puikiai vertinamas 5* Radisson Blu Leogrand viešbutis gali pasiūlyti aukščiausio lygio komfortą. Čia laukia modernūs apartamentai, pasiplaukiojimai vidiniame baseine. Nakvynė kainuos 119 Eur.
  • Berd's Design Hotel. Pirmasis ir vienintelis dizaino viešbutis Kišiniove. Išskirtinis ne tik savo interjeru, bet ir teikiamomis paslaugomis. Čia galite mėgautis visais SPA malonumais. Nakvynė 5* viešbutyje kainuos 98 Eur.  
  • Hotel Chisinau yra seniausias viešbutis mieste. Autentiškumu dvelkiantis iki šiol. Beje, nakvynė kainuos tik 36 Eur.

Etiketas ir bendravimo kultūra Moldovoje

Būti pakviestam į svečius yra laikoma gražiu gestu. Į svečius paprastai nešamasi moldaviško vyno, saldumynų ir gėlių. Šioje šalyje įprasta vėluoti apie 30 min. Prie stalo būkite pasiruošę sakyti tostą.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Kišiniovą

Pigūs skrydžiai į Kišiniovą vilioja leistis nuotykiui į Moldovą.

Oro uostai: Kišiniovo (KIV).

Laikas: Kišiniove galioja toks pat laikas kaip ir Lietuvoje.

Valiuta: Moldovos lėja (MDL).

Gyventojų skaičius: 532,513 tūkst.

Plotas: 123 km²

Įkūrimo data: Kišiniovo miesto istorija rašytiniuose šaltiniuose prasideda 1436 m. 1918 m. Kišiniovas tapo Moldovos sostine.

Viešasis transportas Kišiniove

Populiariausia viešojo transporto priemonė šiame mieste yra troleibusai. Troleibusų sistema išvystyta po Antrojo pasaulinio karo. Kadangi Moldova yra viena pigiausių Europos šalių, transportui išleisite išties mažai. Kelionės bilietas kainuos tik 0,10 Eur.

Komentarai