Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Šanchajų

Pigūs skrydžiai į Šanchajų

Pigūs skrydžiai į Šanchajų – septintą pagal dydį miestą visame pasaulyje! Pasiruošę vykti į egzotinę kelionę rytų link, patirti nuotykių ir susipažinti su kitokia, vakariečiams kiek nesuprantama, bet tuo pačiu ir įtraukiančia kultūra? Rytinėje Kinijos dalyje, prie Jangdzės upės žiočių išsidėstęs miestas sukurs tikrą poilsio ir nuotykių oazę. Kelionės pigiau – tai kiekvieno keliautojo malonumas, todėl nedelskite ir pasinaudokite lėktuvų bilietų akcijomis internetu ir persikelkite įdomybių pasaulin!

Kodėl keliauti? Šis Kinijos miestas savo unikalumu nepaliks abejingo nė vieno atvykusio – lankytinos vietos, didingi pastatai, moderni architektūra ir įtraukianti šalies kultūra sukurs nepaprastą jūsų atostogų laiką. Pigios kelionės į Šanchajų, paskutinės minutės bilietų akcijos ir nuolaidos, lėktuvų bilietai pigiau dar nebuvo taip lengvai pasiekiami – keliaujam!

Kada keliauti? Geriausias laikas vykti į Šanchajų, tai spalio ir lapkričio mėnesiai – tuo metu oro temperatūra maloniai nuteiks nuotykių paieškoms ir įspūdžių bangai.

Ką pamatyti? Kelionė į Šanchajų ne tik paliks neišdildomų prisiminimų, o ir įkvėps, įtrauks, privers pamilti... Ką pamatyti čia tikrai yra, todėl nepamirškite – žemėlapis gali padėti tai padaryti pigiau, greičiau ir atidžiau. Atvykę į Pudong International Airport, kuris nutolęs nuo miesto centro apie 30 kilometrų, ieškokite vietinių autobusų ar traukinių, kurie jus nukels į miesto šerdį. Na, o čia pakelkite akis į dangų – jį ramstantys dangoraižiai apsvaigins ir privers įsijausti į atpalaiduojantį atostogų laiką. Apsidairę modernėjančiame mieste vykite į unikalia gamta alsuojančią vietą – Yu Garden. Žodis „yu“, verčiant iš kinų kalbos, reiškia „taikus“ – įsitikinkite patys šio sodo teikiama ramybe. Pigūs skrydžiai į Šanchajų – ar galite patikėti?

 

Komentarai