Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Torontą

Pigūs skrydžiai į Torontą

Pigūs skrydžiai į Torontą

Pigūs skrydžiai į Torontą suteiks unikalią progą nuvykti į didžiausią tolimosios Kanados miestą. Torontas labai įvairiaspalvis miestas – čia įsikūrusios daugybės bankų centrinės būstinės, išvystyta naftos ir chemijos pramonė, taip pat labai turtingas kultūrinis gyvenimas ir nuostabūs parkai. Jei norite pasimėgauti atostogomis didmiestyje ir susipažinti su moderniu kanadiečių gyvenimo būdu – pirmyn į Torontą!

Kodėl keliauti? Torontas žavi tuo, kad čia yra visko: geriausi muzikos ir sporto renginiai, turtinga kultūra, nuostabūs miesto vaizdai ir daugybė lankytinų vietų, įvairus naktinis gyvenimas ir dar daug kitų įdomybių! Čia tikrai ras ką veikti ir norintys ramiai pailsėti,  ir tie, kuriuos domina spalvingas miesto gyvenimas ir triukšmingos linksmybės.

Kada keliauti? Turistams, kurie nemėgsta karščio ir sausakimšų miesto gatvių, į Torontą rekomenduojama vykti gegužės ir spalio mėnesiais, bet iš esmės Toronte patogu apsilankyti bet kuriuo metu: vasarą čia vyksta daugybė renginių šeimoms ir festivalių po atviru dangumi, taip pat tai puikus laikas aplankyti Toronto zoologijos sodą ir pramogų parkus. Žiemos mėnesiais čia populiaru lankytis muziejuose, apsipirkinėti, stebėti įvairias sporto varžybas ir čiuožinėti mieste įrengtose čiuožyklose.

Ką pamatyti? Vienas žymiausių Toronto simbolių – CN bokštas (CN Tower) – tai vienas aukščiausių bokštų pasaulyje, nuo kurio viršutinių aukštų atsiveria kerinti miesto panorama. Karališkasis Ontarijo muziejus (Royal Ontario Museum) ir Ontarijo meno galerija (Art Gallery of Ontario) – tai modernūs Toronto muziejai, sudominsiantys meno gerbėjus, o norintys pasilinksminti turėtų aplankyti Toronto pramogų kvartalą (The Entertainment District) – čia gausu naktinių klubų, barų ir kitų pasilinksminimo vietų, tad rinktis tikrai turėsite iš ko. Taip pat nepraleiskite progos apsilankyti Šv. Lauryno turguje (St. Lawrence Market) – pripažintame viename iš geriausių maisto turgaviečių pasaulyje, kuriai jau daugiau nei 200 metų. Toronto gyventojams ir miesto svečiams čia siūloma įsigyti puikaus sūrio ir mėsos, šviežių vaisių ir daržovių, taip pat čia puiki vieta nusipirkti drabužių ir suvenyrų. Vienas įspūdingiausių gamtos objektų Kanadoje, be abejo, yra Niagaros krioklys (Niagara Falls) – nedaug nuo Toronto nutolusį žymųjį krioklį kasmet aplanko apie 12 milijonų žmonių, kuriuos neapsakomai žavi šio gamtos objekto grožis ir didybė.

Komentarai