Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Barselona

Kelionė į kosmopolitiškiausią Ispanijos miestą – Barseloną!

Barselona – Katalonijos sostinė, kurioje visais metų laikais gatvėse šurmuliuoja turistai. Tai yra miestas, kuriame naktimis vyksta pašėlę vakarėliai, o dieną žadą atima architektūros objektai ir dieviškas maistas. >>>

Kelionė į kosmopolitiškiausią Ispanijos miestą – Barseloną!

Barselona – Katalonijos sostinė, kurioje visais metų laikais gatvėse šurmuliuoja turistai. Tai yra miestas, kuriame naktimis vyksta pašėlę vakarėliai, o dieną žadą atima architektūros objektai ir dieviškas maistas.

Svaiginanti architektūra Barselonoje

Barselona pasižymi naujais, moderniais architektūros šedevrais, kurių neįmanoma nepastebėti. Didžiausią įtaką miestui yra padaręs Antoni Gaudi, todėl įsigykite lėktuvų bilietus ir vykite pamatyti A. Gaudi top tris pastatus:

  • Casa Vicens – pirmas svarbus Gaudi pastatas, sukurtas turtingai šeimai.
  • La Pedrera – vienas iš išradingiausių namų architektūros istorijoje. Jis laikomas labiau skulptūra negu namu. 1984 metais šis pastatas buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.
  • Park Güell – tai sodo kompleksas su daugybe dinamiškai suprojektuotų pastatų, kolonų sale ir terasa su serpantininėmis figūromis.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Išskirtiniai barai ir restoranai Barselonoje

Barselonoje vyksta ne tik audringi šokių vakarėliai, bet yra ir išskirtinių restoranų, kuriuose jus nustebins unikali aplinka:

  • Tablao Cordobes – legendinis Barselonos restoranas, kuriame stebėdami dviejų valandų flamenko šokio pasirodymą bei skanaudami nuostabius valgius pajusite tradicinės ispanų muzikos dvasią.
  • Ledo baras – tai baras, pagamintas tik iš ledo. Jame atsigaivinsite nuo karščio ir su draugais vaišinsitės skaniais kokteiliais iš ledo stiklinių. Apsilankymas vidutiniškai trunka 30 minučių.
  • El Bosc de les Fades – netradicinis tapų (lengvų užkandžių) baras, kurio aplinka primena stebuklingą pasakų mišką: dirbtiniai kriokliai, kabantys žibintai, veidrodžiuose atsispindinčios mistinės būtybės  – visa tai kuria magišką aplinką. >>>