Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Ryga  Oslas

Oslas – žalioji Europos sostinė 2019

Įsikūręs šalia Oslo fjordo ir miškingų kalvų, Oslas paskelbtas žaliąja Europos sostine 2019 už pastangas saugant gamtą ir mažinant aplinkos taršą. Kompaktišką miesto centrą patogu tyrinėti dviračiu arba pėsčiomis. >>>

Oslas – žalioji Europos sostinė 2019

Įsikūręs šalia Oslo fjordo ir miškingų kalvų, Oslas paskelbtas žaliąja Europos sostine 2019 už pastangas saugant gamtą ir mažinant aplinkos taršą. Kompaktišką miesto centrą patogu tyrinėti dviračiu arba pėsčiomis.

Įsijauskite į Norvegijos kultūrą

Svarstote, kokios lankytinos vietos Osle? Siūlome susipažinti su lankytinomis vietomis, susijusiomis su Norvegijos gamta, lauko sportu ir netgi ekstremalumu.

  • Norvegijoje puoselėjamas išskirtinis ryšys su gamta. Čia laipiojama ne tik kalvomis ir kalnais, bet ir Oslo operos rūmais. Pabandykite!
  • Po garsia slidinėjimo kalva įsikūręs Holmenkollen slidinėjimo muziejus yra seniausias tokio tipo muziejus pasaulyje. Nuo viršutinio muziejaus denio atsiveria panoraminiai miesto vaizdai.

Fram muziejuje pasakojama apie poliarines norvegų ekspedicijas, vykusias prieš 100 metų. Fram vis dar yra stipriausias kada nors pastatytas medinis ledlaužis.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Kur pigiai pavalgyti Osle?

Kainos Norvegijoje daugeliui keliautojų pasirodys aukštos. Štai kur galima pavalgyti pigiau:

  • Rice Bowl restoranas populiarus dėl skanaus ir gana pigaus maisto patiekiamo didelėmis porcijomis. Thai maisto čia nusipirksite už 10–15 Eur.
  • Illegal burger yra dar viena vieta, ties kuria klientai nuolat rikiuojasi į eilę. Už 12 Eur čia galite užsisakyti mėsainį su jautiena, žuvimi arba vegetarišką.
  • Oscars Pizza siūlo įvairiausių rūšių picų, kurių kainos varijuoja nuo 10 iki 15 Eur. >>>