Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Ryga  Milanas

Sveikinasi Milanas

Juk kiekvienas, besidomintis mada, bent kartą gyvenime privalo aplankyti šią madų sostinę, kuri nenusileidžia Londonui, Niujorkui ar Paryžiui. Milanas garsus ne tik dėl mados industrijos, bet ir dėl garsiausių Europoje futbolo klubų. Tai tik maža dalis informacijos apie šį miestą, todėl griebkite lėktuvo bilietus ir pirmyn! >>>

Sveikinasi Milanas

Juk kiekvienas, besidomintis mada, bent kartą gyvenime privalo aplankyti šią madų sostinę, kuri nenusileidžia Londonui, Niujorkui ar Paryžiui. Milanas garsus ne tik dėl mados industrijos, bet ir dėl garsiausių Europoje futbolo klubų. Tai tik maža dalis informacijos apie šį miestą, todėl griebkite lėktuvo bilietus ir pirmyn!

Negalite praleisti

Tikriausiai girdėjote apie garsiausią Europoje teatrą La Scala. Nuostabaus dizaino, architektūros kūrinys, kuriame koncertuoja garsiausi pasaulio operos dainininkai. Ne tik apsidairykite, bet ir nusipirkite bilietus į koncertą. Taip padovanosite sau ilgai išliekančius įspūdžius. Vienas iš labiausiai lankytinų objektų yra Milano katedra. Šio pastato statybos užtruko daugiau negu 600 metų. Italų gotikos palikimas, kuris traukia kiekvieno akį!

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Ko paragauti?

Galite ragauti daug, tačiau negalite išvykti nepagavę tikros itališkos picos. Vienas iš pasirinkimų, kuris nenuvils, tai picerija Gino Sorbillo. Ji siūlo jums neapolietiškas picas. Taip pat turite paragauti gelato ledų. Labiausiai rekomenduojami yra pistacijų ir šokolado skonio. Ledainė Ciaccio siūlo pasirinkimus ir veganams. Tiesiog būtina užsukti paragauti!

Kiek kainuos?

Nusiteikite: pigūs skrydžiai į Milaną dažni, tačiau kainos šiame mieste yra didesnės. Vidutiniškai už vakarienę dviem sumokėsite apie 60 eurų. Taigi tai nėra pigiausias lankytinas miestas, tačiau tikrai įspūdingas ir atnešiantis jums neišdildomus įspūdžius!

Maža šalis – didelis senamiestis

Ryga – Latvijos sostinė garsi dėl art nouveau architektūros ir gausaus gotikinio stiliaus architektūros paveldo. Senamiestis pilnas kavinių bei restoranų, todėl galima lengvai visą dieną praleisti atrandant nuostabų Rygos senamiestį. >>>