Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Ryga  Londonas

Gera ir vėl grįžti į Londoną

Planuojate savo pirmą kelionę į Londoną? O gal į Londoną sugrįžtate? Šio išskirtinio Europos miesto nuotaika traukia kultūros, meno ir šilto bendravimo pasiilgusius keliautojus. Jei esate vienas iš jų, sužinokite, ką Londone verta aplankyti šįkart. >>>

Gera ir vėl grįžti į Londoną

Planuojate savo pirmą kelionę į Londoną? O gal į Londoną sugrįžtate? Šio išskirtinio Europos miesto nuotaika traukia kultūros, meno ir šilto bendravimo pasiilgusius keliautojus. Jei esate vienas iš jų, sužinokite, ką Londone verta aplankyti šįkart.

Ką aplankyti Londone?

Nukeliavus į Londoną, kaskart galima aplankyti ką nors naujo! Rezervuokite pigius lėktuvo bilietus ir skriskite į Londoną atrasti vėl!

  • British Museum – 1753 metais įkurtame muziejuje sukaupta įspūdinga pasaulio kultūrų lobyno kolekcija. Nemokamai išvyskite Rozetės akmenį, Egipto mumijas, Partenono skulptūras ir kt.
  • Daugybę apdovanojimų pelnęs miuziklas Liūtas karalius (angl. The Lion King) viršija žiūrovų lūkesčius. Tai yra vienas iš populiariausių miuziklų teatro istorijoje.
  • Westminster Abbey (liet. Vestminsterio abatija) yra tradicinė didikų karūnavimo, karališkųjų vestuvių, žymiausių mokslininkų, poetų ir kitų žymių žmonių laidojimo vieta.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Keisčiausi Londono restoranai

Susipažinkite su neįprastais Londono restoranais:

  • Trader Vic's nukelia į egzotišką Fidžio, Velykų salos ar tropinę Havajų atmosferą. Paragaukite rojaus maisto, gurkšnokite firminį Mai Tai ar kitą kokteilį.
  • Sketch (liet. eskizas). Pasirinkite, kurioje restorano erdvėje norėtumėte pavakarieniauti. Galima rinktis iš kelių erdvių: salono ir lauko, galerijos, miško ar paskaitų auditorijos su biblioteka.
  • Viešint Londone galima patirti Rusijos senąją atmosferą. Jos ieškodami apsilankykite Mari Vanna restorane.

Kelionė viešuoju transportu Londone

Keliaujant viešuoju transportu Londone užtenka turėti bekontaktę banko kortelę. Ja palietus bilietų skaitytuvą, pinigai nuskaičiuojami automatiškai. Kelionės kaina varijuoja nuo 1,6–5,7 Eur, atsižvelgiant į tai, kuriose miesto zonose keliaujate. >>>