Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Paryžius  Vilnius

Vilnijantis Vilnius – pasakų miestas

Vilnius – tarsi iš pasakos nusileidęs miestas, apjuostas banguojančios Neries. Miestas, kuris tapo įkvėpimu ne vienai dainai ir literatūros kūriniui. Argi neskamba romantiškai? Pasinaudokite proga įsigyti lėktuvų bilietus jaukiam savaitgaliui Lietuvos sostinėje. >>>

Vilnijantis Vilnius – pasakų miestas

Vilnius – tarsi iš pasakos nusileidęs miestas, apjuostas banguojančios Neries. Miestas, kuris tapo įkvėpimu ne vienai dainai ir literatūros kūriniui. Argi neskamba romantiškai? Pasinaudokite proga įsigyti lėktuvų bilietus jaukiam savaitgaliui Lietuvos sostinėje.

Nepamirštamas savaitgalis Vilniuje

Norintiems išskirtinai ir smagiai praleisti savaitgalį Vilnius gali pasiūlyti pačių įvairiausių užsiėmimų. Štai keli iš jų:

  • Kartingas. Kartingas – savotiškos lenktynės mažais keturračiais automobiliais, kurios vyksta įvairiose trasose. Vilniuje yra kelios vietos, kur galima išbandyti šį pašėlusiai smagų sportą!
  • Pabėgimų kambariai. Pasaulyje greitai išpopuliarėję įvairių temų pabėgimų kambariai atvyko ir į Vilnių! Sostinėje veikia ne vienas toks kambarys, tad pasirinkti tikrai yra iš ko.
  • Laipiojimas medžiuose. Uno Park – Neries pakrantėje visai netoli miesto centro įsikūręs nuotykių parkas, siūlantis 7 trasas medžiuose. Tie, kurie įveiks „Drambliaskrydžio“ šuolį, šios pramogos tikrai nepamirš!

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Naktimis atgyjančios Vilniaus gatvės

Sparčiai besivystanti Lietuvos sostinė naktiniu gyvenimu pradeda pasivyti didžiuosius pasaulio miestus! Mėgautis naktiniu Vilniumi galima įvairiai:

  • Užsisakykite teminę ekskursiją. Dvi valandas trunkantis pasivaikščiojimas su gidu parodys žymiausias Vilniaus vietas visai kitoje šviesoje.
  • Įsiliekite į naktinį gyvenimą su čia gyvenančiais žmonėmis naktiniuose klubuose. Vilniuje įkurti naktiniai klubai modernūs ir patrauklūs, o juose praleista naktis bus nepamirštama!
  • Pasinerkite į gyvos muzikos garsus. Klubuose Jazz Cellar 11, Mojo Lounge ar Pabo Latino gyva muzika skamba kiekvieną savaitgalį.

Vilnius – žemai skraidančių angelų miestas

Ar esate girdėję apie angelus, nutūpusius įvairiose Vilniaus vietose? Šias nedideles gėrį simbolizuojančias skulptūras galite pamatyti netikėčiausiuose kampeliuose. Jeigu norite aplankyti Vilnių kitaip, pabandykite surasti visus mieste apsigyvenusius angelus! >>>