Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Ženeva  Vilnius

Vilnius – Europos vidurys

Vilnius pavadintas per miestą tekančios upės Vilnios vardu. Atvykę čia, jus nustebins miesto gamta. Čia teka ne tik jau minėta upė Vilnia, bet ir viena iš ilgiausių Lietuvos upių Neris. Miškai šiame mieste sudaro 44 % visos teritorijos. Taip pat reiktų nepamiršti, kad Vilniaus senamiesti įtrauktas į UNESCO ir yra laikomas vienu iš didžiausių Europos senamiesčių. Nepraleiskite progos įsigyti pigius skrydžius ir susipažinti su Vilniumi iš arčiau. >>>

Vilnius – Europos vidurys

Vilnius pavadintas per miestą tekančios upės Vilnios vardu. Atvykę čia, jus nustebins miesto gamta. Čia teka ne tik jau minėta upė Vilnia, bet ir viena iš ilgiausių Lietuvos upių Neris. Miškai šiame mieste sudaro 44 % visos teritorijos. Taip pat reiktų nepamiršti, kad Vilniaus senamiesti įtrauktas į UNESCO ir yra laikomas vienu iš didžiausių Europos senamiesčių. Nepraleiskite progos įsigyti pigius skrydžius ir susipažinti su Vilniumi iš arčiau.

Vilniaus vietos, kurias privalu aplankyti

Autentiškas miestas, kupinas įvairiausių laikų architektūros paminklų. Ypač daug gotikinio stiliaus pastatų, laikomų vienais iš gražiausių visoje Europoje. Lietuvos sostinė Vilnius labai sparčiai veržiasi į priekį pritraukdamas įvairiausio verslo šakas iš viso pasaulio. Miestas itin spalvotas, dinamiškas. Jei norite geriau pažinti šį miestą, apsilankykite šiose vietose:

  1. Užupio respublika prisistato kaip atskira Vilniaus respublika. Turi savo konstituciją. Ji yra parašyta skirtingomis pasaulio kalbomis. Pabandykite surasti savos kalbos egzempliorių.
  2. Vilniaus universitetas pirmas Lietuvos universitetas, pripažintas visoje Europoje. Unikalus dėl savo architektūros ir vidinių kiemelių.
  3. Literatų gatvė – siaura mažytė Vilniaus senamiesčio gatvė, unikali dėl atviros galerijos. Daugiau negu 100 kūrinių, sukurtų įvairiausiomis technikomis. Jie skirti Lietuvos literatams.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Tradiciniai patiekalai

Vilniuje sėkmingai galite susipažinti su tradiciniu lietuvišku maistu. Pagrindiniai ingredientai lietuviškos virtuvės patiekaluose: pieno produktai, bulvės ir mėsos gaminiai. Lietuvos gyventojai linkę sočiai ir gardžiai pavalgyti, todėl alkani neliksite! Štai keli patiekalai, kuriuos rekomenduojame:

  1. Baravykų sriuba miško grybų sriuba. Baravykai, šoninės gabalėliai ir visa tai patiekta juodos duonos kepalėlyje. Pagardinta grietinės padažu.
  2. Žemaičių blynai. Tai yra bulviniai blynai su mėsos įdaru. Dažniausiai pagardinti grietinės padažu.
  3. Skruzdėlynas – smaližiams tikrai patiks šis desertas. Tai tešlos lakštai, aplieti medumi ir pagardinti aguonomis. Lietuviai skruzdėlyną dažnai valgo įvairių švenčių proga.

Kainos Vilniuje

Nakvynė šiame mieste kainuos jums apie 30 eurų miesto centre. Pasimėgauti rytinės kavos puodeliu bei šviežia bandele galėsite už 6 eurus. Dienos pietūs kavinėje kainuoja apie 5 eurus.

Žavingas Šveicarijos perlas – Ženeva

Ženevos miestas – viena iš mėgstamiausių turistų krypčių, kupina linksmybių. Ženevos miesto žmonės net yra tituluojami vieni iš linksmiausių visoje Europoje. Turbūt mažai miestų Europoje, kurie galėtų pasigirti tokia pramogų gausa. Beveik kiekvieną dieną čia vyksta įvairiausio pobūdžio pramoginiai renginiai! Garantuojame: liūdna nebus, todėl ruošiame lėktuvo skrydžius ir lekiame! >>>