Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Viena

Austrijos sostinė Viena – prašmatnus Europos perlas

Pasakiška, didinga, prašmatni – tokia ta Austrijos sostinė Viena. Miestas, kuriame, regis, dar ir dabar sklando čia kūrusių Mocarto, Šuberto, Štrauso laikų dvasia. Viena Europos muzikos sostine vadinama jau nuo XVI a. >>>

Austrijos sostinė Viena – prašmatnus Europos perlas

Pasakiška, didinga, prašmatni – tokia ta Austrijos sostinė Viena. Miestas, kuriame, regis, dar ir dabar sklando čia kūrusių Mocarto, Šuberto, Štrauso laikų dvasia. Viena Europos muzikos sostine vadinama jau nuo XVI a.

Susipažinkite su didingu Vienos miestu

Ieškokite pigių skrydžių, pajuskite ypatingą Vienos dvasią.

  • Aplankykite įspūdingus baroko stiliaus Belvedere rūmus. Akį džiugina ne tik didinga rūmų architektūra, bet ir juose eksponuojama vertingiausių meno kūrinių paroda. Ekspozicijos pažiba – Gustavo Klimto darbai.
  • Giant Ferris Wheel – taip vadinamas 65 m aukščio apžvalgos ratas Vienoje. Vienu iš miesto simbolių laikoma atrakcija atveria miesto ir Dunojaus upės panoramas.
  • Šv. Stepono katedra – Vienos miesto simbolis. Išskirtinai dengto stogo gotikos stiliaus bažnyčia pradėta statyti XII a.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Karališkieji Austrijos desertai

Austrijos kulinarija garsėja dėl išskirtinių desertų. Štai kokių gardėsių verta paragauti viešint Vienoje:

  • Obuolių štrudelis. Šis obuolių skanėstas išpopuliarėjo dar Austrijos–Vengrijos imperijos laikais (1867–1918).
  • Austrijoje populiarus patiekalas ir desertas – plėšytas blynas kaiserschmarrn. Kaizerio Franzo Džozefo I garbei pavadintas skanėstas patiekiamas su vaisiais ir kitais saldžiaisiais pagardais.
  • Sachertorte – vienas populiariausių šokoladinių skanėstų, kurį 1832 metais tuometinio Austrijos princo paliepimu sukūrė žymus kulinaras Francas Zacheris. Gruodžio 5 dieną Austrijoje netgi švenčiama Nacionalinė Sachertorte diena.

Vienoje brangiau nei Vilniuje

Kainos Vienoje yra aukštesnės nei Vilniuje. Nebrangiame restorane už pagrindinį patiekalą sumokėsite apie 10 Eur, kai Vilniuje karštasis patiekalas vidutiniškai kainuos apie 7,50 Eur. Viešuoju transportu Vienoje keliausite už 2,20 Eur. >>>