Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Varšuva

Atstatyta Lenkijos sostinė

Varšuva – Lenkijos veidas ir didžiausias šalies miestas. Šiam miestui teko išgyventi daug skaudžių istorinių momentų. Varšuva buvo stipriai suniokota, tačiau dabar miestas sėkmingai atstatytas pagal išlikusius tapytojų paveikslus. Lėktuvų bilietai jau paruošti. Lekiame apsižvalgyti! >>>

Atstatyta Lenkijos sostinė

Varšuva – Lenkijos veidas ir didžiausias šalies miestas. Šiam miestui teko išgyventi daug skaudžių istorinių momentų. Varšuva buvo stipriai suniokota, tačiau dabar miestas sėkmingai atstatytas pagal išlikusius tapytojų paveikslus. Lėktuvų bilietai jau paruošti. Lekiame apsižvalgyti!

Lankytinos Varšuvos vietos

Varšuvos senamiestis įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą kaip miestas, detaliausiai atkurtas pagal išlikusius šaltinius. Kiekvieną atvykėlį žavintis senamiestis, turintis, ką parodyti. Keletas lankytinų vietų jums:

  1. Aplankykite senamiesčio centre esančią aikštę. Būtent nuo šios vietos pradėjo kurtis miestas. Aikštėje gausu autentiškų pastatų, atstatytų pagal XIII a. architektūros sprendimus.
  2. Wilaw rūmai – nacionalinis paminklas, reprezentuojantis Lenkijos baroko laikotarpį. Šalia pastato įsikūręs nepaprasto grožio parkas su fontanais, tvenkiniais. Yra galimybė išsinuomoti laivą ir pasiplaukioti aplink rūmų teritoriją.
  3. Karališkoji pilis – tai vieta, kurioje gyveno šalies valdovai. Nepraleiskite progos užsukti į vidų. Ten tvyro tikra karališka atmosfera.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Ragaukite Lenkijos virtuvės patiekalų

Varšuva – palanki vieta paragauti tradicinio Lenkijos virtuvės maisto. Šio krašto virtuvė garsėja kaip viena iš sočiausių. Lenkijos piliečiai labai mėgsta juodą duoną bei namines dešreles. Siūlome paragauti šių patiekalų:

  1. Lenkiški blyneliai – tai itin ploni blyneliai su saldžiu varškės sūriu bei vaisiais. Puikiai tinka lengviems pusryčiams.
  2. Tradicinio skonio mėgėjams siūlome paragauti medžiotojo troškinį. Patiekalą sudaro raugintų kopūstų salotos, naminės kiaulienos dešrelės bei virtos bulvės.
  3. Desertui siūlome lenkiškus pyragėlius. Juos gamina iš purios tešlos ir džemo įdaru. Dera prie kavos puodelio.

Varšuvos miesto kainos

Kainos Lenkijoje nėra didelės. Dauguma turistų nustemba, išvydę tokias kainas. Taigi sutaupyta ne tik pigiems lėktuvo bilietams, bet ir pačioms atostogoms. Pietūs kainuos 5 eurus, miesto centre galite apsistoti už 20 eurų. Pasigardžiuoti kavos puodeliu galite už 2 eurus. >>>