Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Pekinas

Kinijos virtuvė

  • Pekino antis – vienas populiariausių kinų patiekalų. Kepta antis valgoma su sojos ir česnakų padažu. >>>

Kinijos virtuvė

  • Pekino antis – vienas populiariausių kinų patiekalų. Kepta antis valgoma su sojos ir česnakų padažu.
  • Rytietiški  daržovių suktinukai – pasaulyje gerai žinomi „spring rolls“ pavadinimu: tai iš ryžių lakštų ir įvairių daržovių gaminami suktinukai, dažniausiai valgomi su sojos padažu.
  • Saldžiarūgštė vištiena – itin populiarus kinų patiekalas, patiekiamas su ryžiais ir daržovėmis.

Rytietiškos dovanos

Pekine neabejotinai rasite išskirtinių pirkinių: populiariausios lauktuvės iš Kinijos – įvairių rūšių arbata, šilko ir porceliano gaminiai, taip pat įvairūs papuošalai ir kiniška kosmetika.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Vilnius  – romantikų miestas

Lietuvos sostinė Vilnius yra ne kartą apdainuotas žymių dainininkų, taip pat apie šį miestą sukurta nemažai poezijos kūrinių. Ir tikrai ne be reikalo: jaukus senamiestis, pasivaikščiojimai siauromis gatvelėmis ar nuostabiais Vilniaus parkais tikrai nuteikia romantiškai.

Užupis  – meniška Vilniaus erdvė

Tai vienas įdomiausių Vilniaus rajonų, kartais vadinamas lietuviškuoju Monmartru: . Sovietiniu laikotarpiu buvęs apleistas, šiandien Užupis – prestižinė vieta, kurioje gyvena ir kuria nemažai Vilniaus menininkų. Užupis išties meniškas rajonas – bohemiška aplinka, švelniai čiurlenanti Vilnelė ir tiesiog ore tvyranti poetiška atmosfera nepalieka abejingų. >>>