Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Paryžius

Viena iš populiariausių pasaulio krypčių – Paryžius

Keliautojų akis, ieškanti pigių skrydžių ir patogių lėktuvo bilietų pasidairyti kur nors svetur, noromis nenoromis vis tiek dar ilgai klius už Paryžiaus. Juk apie šį miestą tiek kalba pasaulis! >>>

Viena iš populiariausių pasaulio krypčių – Paryžius

Keliautojų akis, ieškanti pigių skrydžių ir patogių lėktuvo bilietų pasidairyti kur nors svetur, noromis nenoromis vis tiek dar ilgai klius už Paryžiaus. Juk apie šį miestą tiek kalba pasaulis!

Žymiausi Paryžiaus lankytini objektai

Tyrinėdami Paryžių pamatykite pasaulio istoriją iš arti.

  • Pakilimas į Eifelio bokštą, matyt, kiekvienam, keliaujančiam į Paryžių, tampa neatsiejamas kelionės į Paryžių akcentas. Iki 1931 metų Eifelio bokštas buvo aukščiausias pasaulyje.
  • Luvro muziejus – daugiausiai lankytojų sulaukiantis muziejus pasaulyje. Buvusiuose Prancūzijos didikų rūmuose sutelkti tokie pasaulinio garso kūriniai kaip „Mona Liza”, „Milo Veneros” skulptūra bei apie II a. pr. m. e. senumo „Samotrakės Nikės” skulptūra.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Pasidžiaukite gurmaniškais skoniais

  • Pabandykite palyginti Paryžiuje blynelių crêpes skonį. Skanaukite su sūriais ar su sotesniais įdarais – jūros gėrybėmis, sūriais, mėsa, daržovėmis, kiaušiniu, arba saldžių blynelių su šokoladu, marmeladu, ledais, vaisiais, uogomis, grietinėle.
  • Skrudinti kaštonai – populiarus Paryžiaus gatvės skanėstas. Ar esate tokių ragavę?
  • Prancūzų rafinuotumas atsiskleidžia net gaminant gurmaniškus mėsainius – kepsneliai tik iš kokybiškos mėsos. Vietoje svogūnų – svogūnų džemas, vietoje paprastų – tik sviestinės bandelės, primenančios prancūzišką batoną. >>>